Rozrywka

Nowy album Mandy Moore „In Real Life” czerpie z osobistych relacji

Obecnie Mandy Moore jest znana ze swojej pracy nad To my, ale wielu pamięta ją z jej kariery muzycznej z początku lat 2000. Aktor wraca do branży muzycznej z nowym albumem W prawdziwym życiu i piosenki, które czerpią z jej życia osobistego.

Mandy Moore | Rich Fury/Getty Images

Mandy Moore opisuje swój nowy album „In Real Life”: „Chodzi o pozostanie otwartym”

„src=”https://www.youtube.com/embed/GeGKaqezjoI?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

W oświadczeniu o wydaniu albumu Moore powiedział:

„Tak wiele z tego nagrania pochodziło z podróży w przyszłość w następnym rozdziale mojego życia i tego, jak może wyglądać: jak by się czuło rodzicielstwo, jak to wszystko zmieni, i całe podekscytowanie i niepokój, które się z tym wiążą… jednocześnie chodziło o świętowanie i uznanie tego, gdzie byliśmy w tej chwili i naprawdę staraliśmy się być całkowicie obecni na co dzień – co jest być może najtrudniejszą częścią ludzkiej kondycji”.

Billboard

Oprócz wybiegania w przyszłość, co życie może ją dla niej przygotować, Moore opowiedziała również o swoich nadziejach, że jej osobiste historie będą rozbrzmiewać wśród wszystkich jej odbiorców.

„Dla mnie wszystko sprowadza się do bycia otwartym, bycia świadomym, bycia wrażliwym i empatycznym wobec ludzi wokół mnie” – wyjaśniła gwiazda. „Jest coś w wyrażaniu siebie za pomocą tekstów i melodii, co sprawia, że ​​czuję się pełnia, i uważam to za przywilej, aby mieć takie ujście.

„I chociaż ten album jest bardzo specyficzny dla mnie i mojego doświadczenia – są na nim piosenki o moim dziecku, moim mężu, moim ojcu, moich przyjaciołach – mam nadzieję, że każdy będzie w stanie zobaczyć na nim własne życie” – podsumował Moore. „Mam nadzieję, że będą w stanie towarzyszyć mi w podróży i zająć miejsce kierowcy”.

Informacje o albumie Moore’a pojawiły się również wraz z wydaniem zwiastunów „In Real Life”, „Four Moons” i „Little Dreams”.

” src=”https://www.youtube.com/embed/vh1UW0usKcY?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

POWIĄZANE: Mandy Moore już wie, co dalej po zakończeniu „This Is Us”

Moore wyrusza również w trasę, aby wspierać W prawdziwym życiutrafiając do takich miast jak Boston, Nashville, Chicago i Nowy Jork.

Mandy Moore ma imponującą karierę

Gwiazda tworzy muzykę od wczesnych lat 90., kiedy wydała swój debiutancki album, Tak prawdziwe. Jej hitowy singiel „Candy” otrzymał złoty status i stał się kultowym hitem dla fanów muzyki pop z lat 90.

Później zajęła się aktorstwem, występując w hitowych filmach, takich jak Pamiętniki księżniczki, Spacer do zapamiętania, Ponieważ tak powiedziałemoraz Zaplątani. Jej najsłynniejszą rolą w dzisiejszych czasach jest Rebecca Pearson w przebojowym dramacie NBC To my.

Jak związek Mandy Moore z byłym Ryanem Adamsem wpłynął na jej muzykę

Powrót Moore’a do muzyki to coś więcej niż tylko wydawanie nowych albumów. Gwiazda była żoną muzyka Ryana Adamsa od 2009 do 2015 roku, a Moore mówił publicznie o emocjonalnym znęcaniu się, którego doznała, gdy była żoną Adamsa.

„Muzyka była dla niego punktem kontroli” – powiedziała New York Times.

„Zawsze mi mówił: „Nie jesteś prawdziwym muzykiem, ponieważ nie grasz na instrumencie”. … Jego kontrolujące zachowanie zasadniczo zablokowało moją zdolność do nawiązywania nowych kontaktów w branży w bardzo kluczowym i potencjalnie lukratywnym czasie – przez całe moje wieki dwudzieste.

„src=”https://www.youtube.com/embed/xiQ08LeCtf8?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Adams zaprzeczył jej zarzutom i powiedział, że są „całkowicie niezgodne z jego poglądem na związek”.

Nowy album Moore jest dla niej sposobem na podzielenie się osobistymi historiami i powrót do tworzenia muzyki po latach czując się, jakby nie była „prawdziwym muzykiem”. Fani na całym świecie są podekscytowani słysząc W prawdziwym życiu i zobacz, jak gwiazda występuje w trasie.

POWIĄZANE: Mandy Moore nigdy nie martwiła się ogłoszeniem swojego rozwodu, była „tak zwolniona”, że „znalazła wyjście” z małżeństwa z Ryanem Adamsem

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button