Rozrywka

Nowy film Lifetime „A Dangerous Affair” przedstawia zabójczy trójkąt miłosny

Wielu ludzi ma zgorzkniałych byłych, ale zazwyczaj ci byli nie są mordercami, jak ten w Niebezpiecznym romansie, filmie Lifetime, w którym spokojne miejsca filmowania przygotowują scenę dla brutalnej opowieści o zazdrości i obsesji.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Premiera A Dangerous Affair w Lifetime dziś wieczorem, w sobotę, 6 sierpnia, o 20:00 czasu wschodniego, a transmisja strumieniowa następnego dnia. Ale jeśli po prostu nie możesz czekać do dzisiejszego wieczoru na więcej szczegółów — i kto mógłby cię winić? — czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jakie mamy.

O czym jest „Niebezpieczny romans”?Źródło: Lifetime

Oto jak Lifetime droczy się z nadchodzącym dramatem: „Instruktor Pilates Amelie Didot rozpoczyna gorący romans z jednym ze swoich przystojnych klientów, dziennikarzem Piercem Daltonem, ale duet wkrótce zostaje niebezpiecznie spleciony po tym, jak kłamstwo Am staje twarzą w twarz z zamaskowaną kobietą, która podąża za nim. morderstwo. Kiedy okazuje się, że zabójca ma erotyczną obsesję na punkcie Pierce’a, Amelie staje się celem w środku śmiertelnie niebezpiecznego trójkąta miłosnego.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

W międzyczasie streszczenie filmu IMDb zawiera kilka dodatkowych szczegółów: Amelie właśnie przeprowadziła się do nowego miasta, chcąc uniknąć bólu związanego z niedawnym rozwodem. A Pierce, Brytyjczyk, jest nie tylko dziennikarzem, ale także odnoszącym sukcesy potentatem medialnym. Tymczasem morderczy ex to Fran Gibbons, którego nieodwzajemniona miłość do Pierce’a uruchamia akcję.

W zapowiedzi Lifetime romans Amelie i Pierce’a zaczyna się parno, z mnóstwem scen przerysowania. „Pragnienie, pożądanie… jak mogę się oprzeć?” Amelie mówi w zwiastunie.

Powinna się jednak oprzeć, biorąc pod uwagę, że niedługo widzimy, jak Fran zmaga się z Amelie i krzyczy: „On jest mój!”

Artykuł jest kontynuowany pod ogłoszeniem Kto jest w obsadzie „Niebezpiecznej sprawy”?

W Amelie gra aktorka Aubree Bouché, której filmografia jest wypełniona filmami krótkometrażowymi, takimi jak Nie z tego świata, Przerwa na kawę, Beta i Diamentowy pierścionek.

Możesz rozpoznać aktora stojącego za Pierce’em: byłby to Charlie Bewley, który grał wampira Volturi Demetri w ostatnich czterech filmach Zmierzch, a następnie pojawił się w programach telewizyjnych The Vampire Diaries, Nashville, Extant i Colony.

Karlee Eldridge uzupełnia główną obsadę. Jej rola jako Fran podąża za jej gościnnymi rolami w programach telewizyjnych Ballerse, Being Mary Jane i This Is Us, wśród innych ról na małym ekranie.

W międzyczasie aktorzy drugoplanowi to Tanya Christiansen (Legacies), Jevon White (StartUp) i Jessie Camacho (Reno 911!).

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą Gdzie nakręcono „Niebezpieczny romans”? Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Aubree Lea Bouché (@aubree_bouche)

Niebezpieczna sprawa została nakręcona w Miami, jak ujawniła na Instagramie scenarzystka i reżyserka Christie Will Wolf, świętując zakończenie kręcenia w marcu tego roku. „Byłem pobłogosławiony absolutnie fantastyczną ekipą… naszym zaangażowanym i nie tylko kreatywnym / utalentowanym reżyserem zdjęć… najbardziej kreatywnymi i praktycznymi producentami… i oczywiście nieprzeciętnie utalentowanymi leadami… w połączeniu z niesamowitą obsadą drugoplanową” – napisała Christie w podpisie.

Aubree opublikowała również hołd dla swoich współpracowników na Instagramie w tym samym czasie – pod tytułem „Her Obsession”. „Dziękuję obsadzie i ekipie za spełnienie mojego marzenia i nie mogę się doczekać, kiedy wkrótce znów będę z wami pracować” – napisała. „Zrobiliśmy trochę magii z Miami”.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button