Rozrywka

Nowy singiel Beyoncé „Break My Soul” ma fanów, którzy chcą rzucić pracę

Beyoncé wydała nową piosenkę zatytułowaną „Break My Soul” jako główny singiel swojego nadchodzącego renesans album, a fani mówią, że chcą rzucić pracę dzięki temu utworowi. Oto tekst piosenki i co mówią o niej fani.

Beyonce | Anthony Harvey/Getty Images

Beyoncé wydała „Break My Soul”, pierwszy singiel z jej albumu „Renaissance”

20 czerwca Beyoncé wydała nowy utwór zatytułowany „Break My Soul”, główny singiel z jej nadchodzącego albumu renesans, który ma spaść pod koniec lipca. Utwór jest fragmentem piosenki „Explode” z 2014 roku wydanej przez Big Freedia i „Show Me Love” Robina S. z 1990 roku.

Teksty są tak energiczne jak rytm, zawierają cytaty takie jak: „Po prostu rzuciłem pracę / Znajdę nowy napęd / Cholera, pracują na mnie tak cholernie ciężko / Pracuj do dziewiątej / A potem po piątej / I pracują na moje nerwy/Dlatego nie mogę spać w nocy.”

Później w piosence Beyoncé śpiewa: „Uwolnij swoją pracę, uwolnij czas / Uwolnij handel, uwolnij się od stresu”.

Pitchfork opisał ten utwór jako „Beyoncé jako SSRI, jej próbę złagodzenia powszechnej depresji i miażdżącego stresu, przy jednoczesnym zdaniu sobie sprawy z trudnej sytuacji, w której znajduje się wielu jej nie-milionerów słuchaczy”.

Fani twierdzą, że „Break My Soul” Beyoncé zainspirowało ich do rzucenia pracy

Fani Beyoncé zareagowali na jej nową piosenkę „Break My Soul” w mediach społecznościowych, a wielu powiedziało, że utwór sprawił, że chcieli rzucić pracę. Zabrzmiały one w wątku Reddit zatytułowanym „Beyoncé – BREAK MY SOUL”.

„Nie kobieta o wartości 500 milionów dolarów, która mówi mi, żebym rzucił pracę czy powinienem – skomentował jeden z fanów, a drugi napisał: „Zrezygnowałem z mojej w zeszłym tygodniu, zanim jeszcze usłyszałem tę piosenkę. Jej moc”.

Jeden z fanów skomentował: „Beyoncé wspiera Wielką Rezygnację!” podczas gdy inny powiedział: „W tej chwili piszę list z rezygnacją. Chodźmy przyjaciele 🏳️‍🌈🏳️‍🌈

The „Miłość na górze” Wartość netto piosenkarza: 500 milionów dolarów

Beyoncé z pewnością może sobie pozwolić na „zwolnienie” swojej pracy, jak nakazuje w „Break My Soul”. Według Celebrity Net Worth, piosenkarka „Crazy in Love” jest warta aż 500 milionów dolarów.

Część bogactwa Beyoncé pochodziła ze sprzedaży jej albumów, zarówno jako artystki solowej, jak iw grupach, a także z tras koncertowych. t ma

Piosenkarka „Single Ladies” zawarła również wiele lukratywnych umów promocyjnych, w tym partnerstwa marek z L’Oreal, American Express, Pepsi, Ford, Samsung i innymi. W 2019 roku zawarła z Netflixem umowę na trzy projekty za 60 milionów dolarów.

Beyoncé wydała kilka perfum i podpisała z Coty umowę o wartości 20 milionów dolarów na opracowanie charakterystycznego zapachu. Jej sześć marek zapachowych wygenerowało ponad 500 milionów dolarów przychodu. Jest również współwłaścicielką linii modowej House of Deréon ze swoją matką.

Piosenkarka ma bogate portfolio nieruchomości i kolekcję dzieł sztuki o wartości 70 milionów dolarów, którą dzieli z mężem Jayem-Z.

ZWIĄZANE Z: Wewnątrz prywatnego odrzutowca Beyoncé i Jaya-Z o wartości 40 milionów dolarów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button