Rozrywka

O której dziś wieczorem rozbrzmiewa „Głos”? Jak oglądać odcinki premierowe

Głos Sezon 22 już za kilka godzin od premiery. Dziś wieczorem, 19 września, fani mogą dostroić się, aby zobaczyć pierwszą noc przesłuchań w ciemno, a następnie jutro drugą rundę przesłuchań. Oto, o której dziś wieczorem oglądać The Voice i jak sprawdzić nowe odcinki, aby nigdy nie przegapić niesamowitego talentu. Dodatkowo dowiedz się więcej o tegorocznym składzie trenerskim.

John Legend, Gwen Stefani, Camila Cabello i Blake Shelton w 22. sezonie „The Voice” | Tyler Złoty/NBC

Kim są trenerzy „The Voice” na 2022 rok?

Ogłoszono NBC Głos Trenerzy sezonu 22 wracają na wiosnę. Jak zawsze, legenda kraju Blake Shelton wróci na swoje czerwone krzesło. Dołączyła do niego po raz kolejny w tym roku żona Sheltona, była piosenkarka No Doubt Gwen Stefani, która trenowała Głos z przerwami od sezonu 7. Konkurs śpiewu to miejsce, w którym rozpoczął się ich romans, więc ten sezon może być emocjonalnym czasem dla nowożeńców.

Soulful piosenkarz John Legend również powraca do Głos na swój siódmy sezon z rzędu. Wreszcie na panelu pojawiła się nowość: Camila Cabello. Były członek Fifth Harmony zastąpił Kelly Clarkson, która wzięła sobie wolne od Głos mieć letnią przerwę.

Podobnie jak Clarkson, zwycięzca pierwszego sezonu Amerykański idol, Cabello przychodzi do konkursu z wyjątkową perspektywą: sama brała udział w konkursie śpiewu. Piosenkarka „Havana” zaczęła swoją przygodę z Fifth Harmony on X Factor USA kiedy była zaledwie nastolatką.

„W pewnym sensie wiem, jak to jest być w tym otoczeniu, które jest inne niż… jak wyglądała moja kariera przez ostatnie osiem, dziewięć lat” – powiedział niedawno Cabello Billboardowi. „Za kulisami tych pokazów są trochę jak obóz treningowy. … Więc myślę, że wiem konkretnie, jak to jest radzić sobie ze stresem w tej sytuacji, szczególnie w bardzo młodym wieku, a zwłaszcza bez wcześniejszego doświadczenia”.

O której dziś wieczorem gra „The Voice”? Wszystkie szczegóły tygodnia premiery

„src=”https://www.youtube.com/embed/ncYLNCw6-t0?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Dziś wieczorem, Głos zostanie wznowiony o zwykłej godzinie 20:00 czasu wschodniego. Od dawna fani serialu wiedzą, że odcinki poniedziałkowej nocy trwają zawsze dwie godziny, więc w premierze powinniśmy zobaczyć mnóstwo talentów. Po poniedziałkowym programie widzowie mogą chcieć zostać, aby obejrzeć najnowszy program NBC, Skok kwantowy. Premierowy odcinek wyemitowany o 22:00

Ale to nie wszystko Głos pierwszy tydzień. We wtorek 20 września Głos Sezon 22. Odcinek 2 zostanie wyemitowany o 20:00 czasu wschodniego, kontynuując przesłuchania w ciemno. Ponownie, będzie to dwugodzinny odcinek, ale zostanie skrócony do jednej godziny we wtorkowe wieczory po pierwszym tygodniu. Nowy Amsterdam odbiera z sezonem 5 o 22:00

Głos będzie kontynuowany co tydzień w tych samych przedziałach czasowych. Patrząc w przyszłość, oto harmonogram niektórych nadchodzących odcinków:

  • Poniedziałek, 26 września: Przesłuchania w ciemno 3
  • Wtorek, 27 września: Przesłuchania w ciemno 4
  • Poniedziałek, 3 października: Odcinek 5
  • Wtorek, 4 października: Odcinek 6
  • Poniedziałek, 10 października: Odcinek 7
  • Wtorek, 11 października: Odcinek 8

Jak oglądać premierę 22. sezonu „The Voice” i inne nowe odcinki?

Fani mogą złapać Głos w NBC w każdy poniedziałek i wtorek wieczorem. Dla tych, którzy nie mogą oglądać na żywo, istnieje również możliwość strumieniowania nowych odcinków w serwisie streamingowym NBC, Peacock. Dodatkowo nowe odcinki można znaleźć na fuboTV i YouTube TV.

Niestety ci, którzy oglądali poprzednie sezony Głos na Hulu będzie musiał wybrać inną platformę w tym roku. NBC zakończyło umowę z Hulu, więc wszystkie obecne i poprzednie programy tej sieci zostaną przeniesione do Peacock.

Nowe odcinki Głos emitowane w poniedziałki i wtorki o 20:00 czasu wschodniego w programach NBC i Peacock.

POWIĄZANE: „The Voice” Sezon 22: Co trenerzy Camila Cabello i Kelly Clarkson mają ze sobą wspólnego, według Blake’a Sheltona

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button