Rozrywka

O rozwodzie Kelly Clarkson: Co dostaje Brandon Blackstock [DOCUMENTS]

Getty Kelly Clarkson.

Była trenerka „The Voice” Kelly Clarkson przez kilka lat była uwikłana w zaciekłą walkę o rozwód ze swoim byłym mężem, Brandonem Blackstockiem. Chociaż para zgodziła się na ugodę na początku tego roku, postępowanie nadal trwa, zgodnie z aktami sądowymi w hrabstwie Los Angeles uzyskanymi przez Heavy Show. Dokumenty ugodowe ujawniają wszystko, co Blackstock otrzyma od Clarksona w ramach rozłamu.

Blackstock, ojciec dwójki dzieci Clarksona, niedawno wyprowadził się z rancza w Montanie, które kiedyś dzielili, według OK! Czasopismo. Jak niedawno doniósł Heavy, akta sądowe pokazują, że nie obyło się bez walki, a na sali są jeszcze bitwy. Adwokaci Clarkson i Blackstock powrócą przed sędzią 15 lipca 2022 r. na przesłuchanie w sprawie wniosku.

Para była małżeństwem od października 2013 r. Clarkson złożyła wniosek o rozwód w czerwcu 2020 r. Źródło bliskie Clarkson powiedział US Weekly o toczącym się postępowaniu rozwodowym, że Blackstock „zawsze prosi o więcej i jest ciągłym cierniem w jej boku”. Blackstock nie skomentował ostatnich wydarzeń.

Oto spojrzenie na dokumenty rozwodowe:

1. Clarkson będzie płacić wsparcie dla małżonków Blackstock do 2024 r.

GettyClarkson i jej były mąż Brandon Blackstock w styczniu 2020 roku.

Para miała umowę przedślubną, ale Blackstock ją zakwestionował, jak wynika z akt sądowych. Obie strony, za pośrednictwem swoich prawników, ostatecznie zgodziły się rozstrzygnąć spór i doszły do ​​porozumienia w sprawie alimentów dla małżonków, alimentów na dziecko, opieki nad dzieckiem, podziału majątku i nie tylko, dokument sądowy uzyskany przez Heavy Show. Zgodnie z umową o ugodzie, Clarkson będzie płacić swojemu byłemu mężowi alimenty do 2024 roku.

Zgodnie z umową pomoc małżeńska rozpoczęła się w lutym 2022 roku. Clarkson zapłaci Blackstock 115 000 dolarów miesięcznie pierwszego dnia każdego miesiąca do 31 stycznia 2024 r., chyba że Blackstock ponownie się ożeni lub Clarkson lub Blackstock umrze.

2. Para będzie dzielić opiekę nad dzieckiem, ale Clarkson będzie płacić alimenty na dziecko Blackstock

GettyKelly Clarkson ze swoim byłym mężem, dziećmi i pasierbami.

Zgodnie z ustaleniami, Clarkson i Blackstock będą dzielić opiekę nad dwójką swoich dzieci w wieku 7 i 5 lat, ale to Clarkson będzie płacić Blackstock alimenty, mimo że dzieci będą z nią częściej. Clarkson prześle Blackstockowi łącznie 45 601 dolarów miesięcznie, aż dzieci skończą 18 lat, chyba że mają 19 lat i nadal uczęszczają do szkoły średniej w pełnym wymiarze godzin, po czym wsparcie będzie kontynuowane do ukończenia szkoły, jak wynika z akt sądowych.

Kiedy najstarsze dziecko pary skończy 18 lat, alimenty na najmłodsze wyniosą 29 295 $. W ugodzie stwierdzono, że Clarkson zapłaci również 70% czesnego w szkołach prywatnych dla dzieci, a Blackstock zapłaci za pozostałe 30%. W dokumentach sądowych wyjaśniono, że będą również stosować te same procenty do innych wydatków związanych ze szkołą, w tym na mundurki, wycieczki terenowe, opłaty i korepetycje.

Wszelkie wydatki na zajęcia pozalekcyjne lub obozy zostaną podzielone po równo. Clarkson będzie miał podstawową fizyczną opiekę nad dziećmi w Los Angeles, z wizytą w Blackstock. Szczegóły wizyty będą zależeć od tego, gdzie Blackstock zamieszka po wyprowadzce z rancza w Montanie, ujawniają dokumenty sądowe.

„Jeżeli Pozwany przenosi się gdzieś dalej od Los Angeles niż Phillipsburg, Montana‚ Strony renegocjują harmonogram wizyt, aby wziąć pod uwagę dodatkowy czas podróży i potencjalne zakłócenia dla Nieletnich Dzieci lecących z Los Angeles do miejsca bardziej odległego niż Montana‚ a Strony będą negocjować w dobrej wierze, aby odpowiednio zmodyfikować harmonogram odwiedzin w celu złagodzenia żądań podróży małoletnich dzieci” – stwierdzają dokumenty sądowe.

3. Ranczo Montana było jednym z ostatnich punktów spornych w spornym rozwodzie

GettyKelly Clarkson

Zgodnie z dokumentami sądowymi, majątek pary na ranczo w Montanie, gdzie Blackstock mieszkał od czasu ich separacji, był punktem spornym w postępowaniu rozwodowym. Ranczo zostało przyznane Clarksonowi w rozwodzie, jak wynika z ugody.

Zgodnie z aktami sądowymi decyzja o podziale nieruchomości opierała się na tym, ile każdy z nich włożył w jej zakup. Ostatecznie Clarkson zgodziła się zapłacić Blackstock około 908 000 dolarów, około 5% wartości nieruchomości, i zachowała nad nią kontrolę. W międzyczasie Blackstock był w stanie zachować własność żywego inwentarza, który był na ranczo.

Według akt sądowych Blackstock otrzymał prawo do wyprowadzenia się z nieruchomości do 1 czerwca 2022 roku. W okresie poprzedzającym eksmisję prawnicy Blackstocka złożyli w sądzie wniosek, by Clarkson wyłączył wszystkie kamery bezpieczeństwa na terenie posiadłości. Blackstock płacił czynsz w wysokości 14.500 dolarów miesięcznie i przed wyjazdem pokrywał media.

4. Inne aktywa pary zostały podzielone

GettyKelly’ego Clarksona.

50-stronicowa ugoda zawiera szczegółowe informacje na temat podziału majątku pary. Clarkson będzie prowadzić kilka rachunków czekowych, oszczędnościowych i maklerskich, a para podzieli inne rachunki i konto emerytalne. Clarkson zachowa również własność Vintage Valley, LLC, korporacji z siedzibą w Montanie, którą utworzyła w celu zarządzania tamtejszymi nieruchomościami.

Clarkson będzie również miała pełną własność swojego domu w Toluca Lake w Kalifornii, w stanach osadniczych. Zachowuje również własność czterech pojazdów, w tym pickupa Forda z 1949 r., Forda Bronco z 1974 r., Forda F250 z 2020 r. i Porsche Cayenne z 2020 r. Dodatkowo otrzymała czterokołowiec, wszystkie pistolety, które nabyła podczas i przed ślubem, symulator lotu, Ford Fire Tuck z 1981 roku, skuter śnieżny i wiele innych.

Para podzieliła się innym sprzętem, maszynami i pojazdami rekreacyjnymi, w tym sprzętem sportowym i myśliwskim, które zostaną sprzedane na aukcji, w tym motocyklami, czterokołowcami i traktorem John Deere. Tymczasem Blackstock zachowuje własność trzech pickupów Forda, ciężarówki Freigtliner, Dodge Durango i Nissana. Posiada również kilka quadów i skuterów śnieżnych, a także inny sprzęt.

5. Clarkson dał Blackstock jednorazową, wolną od podatku płatność w wysokości 1,3 miliona dolarów

GettyBrandon Blackstock i Kelly Clarkson.

Clarkson zapłacił również Blackstock jednorazową „niepodlegającą opodatkowaniu płatność wyrównawczą”, zgodnie z ugodą. Jak wynika z akt sądowych, zapłaciła swojemu byłemu mężowi łącznie 1326161 dolarów. Kwota ta nie podlega opodatkowaniu.

Zgodnie z umową zapłata miała „uregulować podział majątku oraz w celu wypracowania kompromisu i całkowitego uregulowania podziału majątku i długów”. Płatność była wolna od podatku zgodnie z sekcją 1041 kodeksu IRS.

Clarkson dokonał również „jednorazowej płatności zwrotnej” na rzecz Blackstock w wysokości 50 000 dolarów, aby zapłacić za prywatne podróże lotnicze ich dzieci, zgodnie z porozumieniem ugodowym.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button