Rozrywka

Obecny NFC North QB pływał jako opcja do ostatecznego zastąpienia pól Justina

Getty Bears QB Justin Fields miał debiutancki sezon w 2021 roku.

Kontrakt z rozgrywającym Minnesota Vikings, Kirkiem Cousinsem, powinien utrzymać go w drużynie przez cały sezon 2023 po tym, jak w marcu przedłużył go, ale jego przyszłość po tym pozostaje tajemnicą.

Jeden z analityków uważa, że ​​weteran sygnałowy może stać się swego rodzaju QB pomostowym dla Chicago Bears.

Nate Atkins z USA Today’s Bears Wire napisał o tym, jak niedźwiedzie mogą „odbudować” w przypadku, gdy Justin Fields, jedenasty w Chicago, jedenasty wybór w drafcie rok temu w 2021 roku, nie wypali.

„Nie sugeruję, że Fields nie jest rozgrywającym przyszłości, ale w NFL są cztery drużyny z rozgrywającym franczyzy – Cincinnati Bengals, Buffalo Bills, Baltimore Ravens i Kansas City Chiefs” – napisał Atkins 22 czerwca. , dodając: „Każda inna drużyna jest pełna nadziei, grając starego weterana bez nikogo za nimi lub grając debiutanta”.

Następnie zasugerował jedną potencjalną drogę, gdyby Fields nie został facetem dla Chicago: „podpisz sprawdzonego weterana w wolnej agencji i zatrudnij nowicjusza, który umie siedzieć i uczyć się”. Wymienił także nazwiska, z Cousins, trzykrotnym wyborem Pro Bowl, wyróżniającym się.

WSZYSTKIE najnowsze wiadomości o Bears prosto na Twoją skrzynkę! Zapisz się do newslettera Heavy on Bears tutaj!

Dołącz do Heavy na niedźwiedziach!

Kuzyni, Ryan Tannehill na liście przyszłych weteranów opcji dla niedźwiedzi

„Zakładając, że nie zostaną podpisane żadne przedłużenia, Kirk Cousins ​​i Ryan Tannehill będą nieograniczonymi wolnymi agentami w 2024 roku. Każdy z nich będzie miał 35 lat i miejmy nadzieję, że będzie mógł grać przez kilka lat, podczas gdy nowicjusz będzie siedział i uczy się systemu NFL” – zauważył Atkins. . Następnie wyrzucił dwóch możliwych młodych wyróżniających się uczelni, którzy mogliby być przyszłymi opcjami draftu dla Chicago w QB.

„Dwa zbyt wczesne nazwiska, o których warto pomyśleć w drafcie do NFL, to Jaxon Dart z Ole Miss i Sam Huard z Waszyngtonu” – napisał.

Atkins przyznaje, że jest zbyt wcześnie w karierze Fieldsa w NFL, by go skreślić, i przyznaje, że jest całkowicie możliwe, że 23-letni QB rozświetli to i zapewni zespołowi rozgrywającego, którego brakowało mu od dziesięcioleci.

Fields wykonało 159 z 270 podań (58,9%) na 1870 jardów, siedem przyłożeń i 10 przechwytów, pędząc także na 420 jardów i dwa TD na 72 rzuty (statystyki dzięki uprzejmości Pro Football Reference). Powinien radzić sobie lepiej w roku 2 pod przewodnictwem nowego koordynatora ofensywy Luke’a Getsy’ego, ale dopiero okaże się, jakiego rodzaju postęp dokona w ciągu najbliższych kilku lat.

Śledź stronę Heavy on Bears na Facebooku, gdzie możesz zapoznać się z najnowszymi wiadomościami, plotkami, treściami i nie tylko związanymi z Bears!

Kuzyni mają obecnie znaczący związek ze sztabem szkoleniowym niedźwiedzi

Ben Goessling z Minneapolis Star Tribune poinformował w marcu 2022 roku, że po sezonie 2023 Wikingowie mają przerwę w kontrakcie kuzynów – i prawdopodobnie go wezmą. Mogą go zatrzymać do 2024 roku, ale pod względem finansowym można pozwolić mu odejść w przyszłym roku.

„Kuzyni powinni liczyć na 36,25 miliona dolarów w stosunku do limitu pensji Wikingów w 2023 roku” – napisał Goessling. „Jeśli nie będzie go na liście w 2024 roku, poniesie opłatę w wysokości 12,5 miliona dolarów, gdy para 6,25 miliona dolarów proporcjonalnych premii za podpisanie kontraktu z dwóch nieważnych lat Cousinsa osiągnie szczyt. Biorąc pod uwagę, że limit wynagrodzeń ma wzrosnąć w nadchodzących latach dzięki nowym transakcjom telewizyjnym ligi, martwe pieniądze stanowią stosunkowo niewielką opłatę, zwłaszcza jeśli Wikingowie znajdą młodego rozgrywającego na nowym kontrakcie, który zastąpi kuzynów.

Jeśli Wikingowie ruszą dalej, a Fields słabnie, Cousins ​​z pewnością byliby opcją dla Chicago, zwłaszcza jeśli obecny trener QB Bears, Andrew Janocko, nadal jest w sztabie. Cousins ​​i Janocko pracowali razem w Minnesocie od 2018 do 2021 roku, kiedy Janocko służył jako trener ofensywnych linii/wide odbiorniki/QBs w Vikings.

Podczas gdy wielu fanów Bears może szydzić z pomysłu, że obecny rozgrywający Wikingów ostatecznie poprowadzi ich drużynę, Bears nie mieli w swojej ponad 100-letniej historii przechodnia na odległość 4000 jardów. Cousins ​​ma sześć sezonów na dystansie 4000 jardów w swojej 10-letniej karierze, w tym trzy w ciągu ostatnich czterech sezonów, kiedy pracował z Janocko.

To oczywiście duża hipoteza, ale jeśli Fields się nie powiedzie — i znowu, to wielka sprawa — Niedźwiedzie mogą radzić sobie gorzej niż kuzyni.

CZYTAJ DALEJ: Insiderzy uważają, że niedźwiedzie mogą uratować miejsce na ostatnim składzie dla powstającej UDFA

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button