Rozrywka

OBEJRZYJ: Dawniej niewerbalny syn Jacqueline Laurity śpiewa karaoke

Getty Images Jacqueline Laurita udostępnia film, na którym śpiewa jej syn.

Jacqueline Laurita udostępniła kolejny film, na którym śpiewa jej syn Nicholas, tym razem podczas rodzinnej nocy karaoke. Film został opublikowany zaledwie kilka tygodni po tym, jak Laurita udostępniła nagranie, na którym jej syn śpiewa jej z okazji urodzin, siedząc na tylnym siedzeniu samochodu.

13-latek świętuje swoje urodziny z rodziną w Palm Desert, zgodnie z postem na Instagramie Laurity. Ciesząc się czasem odkrywania nowego miejsca, Nicholas urządził również przyjęcie urodzinowe o tematyce cyrkowej z krakersami ze zwierzętami, popcornem i balonami.

Pewnego wieczoru w tygodniu urodzin Nicka włączył mikrofon, podczas gdy jego kuzyni grali na instrumentach.

„Nick robi małe karaoke! #love (mój kuzyn Jeff gra na perkusji, jego syn Jeffrey na klawiszach, a mój kuzyn Danny na trąbce!)”, Laurita napisała wpis, w którym Nicholas śpiewa do mikrofonu.

Nick zaśpiewał „L jest za sposób, w jaki na mnie patrzysz” i wydawało się, że ma tekst. Pod koniec klipu słychać było wiwat Lauritę.

Oto, co musisz wiedzieć:

Fani pokochali, jak Nicholas robi karaoke

Po rozstaniu z Bravo, Laurita i jej rodzina, w tym jej synowie Nicholas i CJ, przenieśli się do Las Vegas. Laurita podzieliła się kilkoma wiadomościami na temat swojej rodziny, odkąd się przeprowadzili, a fani zawsze wydają się zachwyceni, słysząc o tym, jak sobie radzą.

Po tym, jak Laurita udostępniła wideo karaoke, ciotka Nicholasa — i była gwiazda RHONJ — Caroline Manzo wpadła do sekcji komentarzy, pisząc „tak słodko” i dodając trzy emoji z czerwonym sercem.

Fani powiadomili również Lauritę, że uwielbiają oglądać śpiewającego Nicholasa.

„Tak miło widzieć. Oglądałem ponownie, ponieważ jest scena, w której mówisz, że zastanawiasz się, czy kiedykolwiek usłyszysz go ponownie mówiącego i spojrzysz na niego teraz” – napisała jedna osoba.

„Och, jak go kocham! Przeszedł długą drogę!! Taki przystojny – dodał ktoś inny.

„Świetna robota, jak fajnie, mam nadzieję, że spędzisz fajne lato” – skomentowała trzecia osoba.

„On jest tak cenny, że wciąż jesteś niesamowita, że ​​jesteś niesamowita. Zawsze dużo miłości. Niech Bóg błogosławi” – ​​powiedział inny użytkownik Instagrama.

„Bardzo się cieszę, że mój śpiew topi moje serce” – czytamy w piątym komentarzu.

Nick był niewerbalny, gdy był młodszy PlayReal Housewives of New Jersey 4 Reunion – autyzm NicholasaJacqueline załamuje się po bardzo emocjonalnym montażu Nicholasa. Teresa czyni uwagę, która rozpala kolejną kłótnię z Caroline. NIE PRZEZNACZONE PRAW AUTORSKICH.2012-10-11T22:25:20Z

Wielu fanów wie, jak wyjątkowy jest film karaoke ze względu na przeszłe zmagania Nicholasa. Niektórzy mogą pamiętać, że kiedy był młodszy, zdiagnozowano u niego autyzm i był niewerbalny. Jego diagnoza była częścią historii Laurity w „Prawdziwych gospodyniach domowych z New Jersey”, ponieważ spędziła sporo czasu na dostarczaniu Nicholasowi potrzebnej mu terapii .

Lauritas dzielili swoją podróż z Nicholasem w RHONJ i przez lata było wiele wzlotów i upadków. Był jeden odcinek, który wydawał się trzymać fanów – kiedy Nicholas powiedział „Kocham cię” swojej mamie.

Podczas odcinka okazało się, że Chris Laurita współpracował z terapeutą Nicholasa, aby pomóc mu wypowiedzieć te słowa jako niespodziankę dla Jacqueline.

„Kiedy to powiedział, powiedziało mi, że może powiedzieć o wiele więcej. To dało mi nadzieję” – powiedziała Jacqueline swojemu mężowi.

CZYTAJ DALEJ: Dawniej niewerbalny syn Jacqueline Laurity śpiewa jej z okazji urodzin (zegarek)

Więcej ciężkich na prawdziwe gospodynie domowe

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button