Rozrywka

OBEJRZYJ: Książę Edward i Sophie Wessex we łzach, gdy pocieszają się nawzajem w emocjonalnym momencie pogrzebu

Widziano, jak książę Edward i Sophie Wessex ocierają łzy w jednym poruszającym momencie po pogrzebie stanowym Jej Królewskiej Mości. Hrabia i hrabina Wessex, którzy siedzieli na końcu pierwszego rzędu przed trumną królowej, byli wyraźnie zdenerwowani, gdy oboje sięgnęli po chusteczki.

WIĘCEJ: Prince George pocieszany przez ciotkę Sophie Wessex podczas pogrzebu królowej

Zauważono również, że książę Edward wycierał twarz, gdy jego żona Sophie spojrzała na swojego męża. Chwilę później Sophie chwyciła się chusteczką i otarła łzy.

Ładowanie gracza…

OBEJRZYJ: Książę Edward i Sophie Wessex ocierają łzy podczas nabożeństwa

To była emocjonalna usługa dla rodziny królewskiej. W kolejnym wzruszającym momencie, gdy członkowie rodziny szykowali się do wyjazdu, Sophie kładła rękę na ramieniu księcia Jerzego.

Przed rozpoczęciem nabożeństwa hrabia i hrabina Wessex dołączyli do innych członków rodziny królewskiej, gdy szli w procesji, gdy pogrzeb królowej został wniesiony do Opactwa Westminsterskiego.

OBEJRZYJ: Księżniczka Charlotte mówi księciu George’owi, aby pokłonił się trumnie królowej

WIĘCEJ: Pogrzeb królowej, jak to się stało: odwaga księcia Jerzego i księżniczki Charlotte i najbardziej poruszające królewskie chwile

To był emocjonalny dzień dla Wessexes

Tuż za trumną znajdował się król Karol i królowa-małżonka Camilla, a za nimi księżniczka Anna i wiceadmirał Sir Tim Laurence, książę Yorku oraz książę Edward i Sophie Wessex.

Za Wessexami byli książę William i księżna Kate z dwójką najstarszych dzieci, księciem Jerzym i księżniczką Charlotte pomiędzy nimi. Za Walią podążali książę Harry i księżna Meghan.

Inni członkowie rodziny królewskiej obecni to księżniczki Beatrice i Eugenie, Zara i Mike Tindall oraz Sarah, księżna Yorku.

Hrabia i hrabina Wessex siedzieli w pierwszym rzędzie

Na państwowym pogrzebie królowej uczestniczyło 2000 osób. Byli premierzy Boris Johnson, David Cameron i Theresa May zostali sfotografowani przybyli do Opactwa Westminsterskiego, a także premierzy Partii Pracy Gordon Brown i Tony Blair z żonami Sarah i Cherie.

Po nabożeństwie w Westminster, trumna królowej została zabrana do Wellington Arch w Hyde Park Corner przed rozpoczęciem podróży do kaplicy św. Jerzego w Windsor, gdzie w poniedziałek po południu odbędzie się kolejne nabożeństwo.

Upewnij się, że nigdy nie przegapisz KRÓLEWSKIEJ historii! Zapisz się do naszego biuletynu, aby otrzymywać wszystkie wiadomości o gwiazdach i królach bezpośrednio na Twoją skrzynkę odbiorczą.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button