Rozrywka

„Obi-Wan Kenobi”: prezes Lucasfilm komentuje możliwość sezonu 2 po ekscytującym finale

Finał Obi-Wan Kenobi niedawno wyemitowany w Disney+. Po dostarczeniu epickiego punktu kulminacyjnego wielu Gwiezdne Wojny fani zastanawiają się, czy to ostatni raz, kiedy zobaczymy Ewana McGregora jako Obi-Wana. Chociaż seria została pierwotnie pomyślana jako seria limitowana, pojawiły się plotki, które temu przeczą. Prezydent Lucasfilm, Kathleen Kennedy, mówi, że nie ma żadnych aktualnych planów na drugi sezon Obi-Wan Kenobiale nic nie jest poza stołem.

Finał „Obi-Wana Kenobiego” ustawia „Nową nadzieję”

Ewan McGregor jako Obi-Wan Kenobi | Disney+

The Obi-Wan Kenobi finał ustawia każdą postać w ich pozycji przed Odcinek IV — Nowa nadzieja. Darth Vader (Hayden Christensen) wciąż wściekle poluje na Jedi w całej galaktyce, Reva (Moses Ingram) jest w podróży odkupienia, a Obi-Wan chroni Luke’a Skywalkera z daleka na Tatooine.

Jednak między końcem tej serii a początkiem jest jeszcze przyzwoita ilość czasu Nowa nadzieja. Wciąż są historie do opowiedzenia z Obi-Wanem, zanim zacznie trenować Luke’a (Mark Hamill). Powstaje wtedy pytanie, czy fani chcą kontynuować tę historię, czy raczej wolą pozostawić ją tam, gdzie się skończyła.

Prezydent Lucasfilm mówi, czy nadchodzi drugi sezon „Obi-Wana Kenobiego”

W wywiadzie dla Entertainment Tonight, Kennedy skomentowała pogłoski o drugim sezonie. Mówi, że serial miał być tylko jednym sezonem, ale jest szansa na sezon 2 Obi-Wan Kenobi jeśli zainteresowanie fanów jest wystarczające.

„Cóż, szczerze mówiąc, postanowiliśmy to zrobić w ramach serii limitowanej” — mówi Kennedy. „Ale myślę, że jeśli jest ogromne zaangażowanie i ludzie naprawdę chcą więcej Obi wan, z pewnością rozważymy to, ponieważ fani rozmawiają z nami” – dodaje. „A jeśli myślimy:„ OK, istnieje prawdziwy powód, aby to zrobić; to jest odpowiedź na pytanie dlaczego”, wtedy to zrobimy. Ale zobaczymy.

Wielu członków obsady, w tym McGregor i Christensen, wyraziło zainteresowanie powrotem do tych postaci. Reżyser Deborah Chow powtórzyła to, co powiedział Kennedy, wyjaśniając, że jest więcej historii do opowiedzenia, ale pojawia się pytanie, czy jest to konieczne.

„W tym przypadku naprawdę pomyśleliśmy, że będzie to limitowana seria. To naprawdę jedna wielka historia z początkiem, środkiem i końcem. Więc nie myśleliśmy o tym, mówi Chow. „Myślę, że wiesz, gdyby to miało iść do przodu, to tylko wtedy, gdyby istniał prawdziwy powód dla kolejnego”.

W Disney+ pojawi się wiele programów „Gwiezdne wojny”

Nawet jeśli nie ma sezonu 2 Obi-Wan Kenobi po finale wciąż jest mnóstwo Gwiezdne Wojny treści w drodze do konsumpcji. W sierpniu, Andor trafia do Disney+ i jest prequelem do Łotr 1, skupiając się na Cassanie Andorze, granym przez Diego Lunę. Jest też Ahsoka seria, Mandalorianin sezon 3, Akolitaoraz niedawno zapowiedziane Kadra.

Wszystkie sześć odcinków Obi-Wan Kenobi są teraz transmitowane na Disney+.

POWIĄZANE: „Obi-Wan Kenobi”: Hayden Christensen wyjaśnia intensywne sesje makijażu, które zrobił dla Dartha Vadera

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button