Rozrywka

Obsada „Buckhead Shore” ma aktywne konta na Instagramie

Najnowszy serial MTV, Buckhead Shore, opowiada o dziewięciu osobach mieszkających pod jednym dachem w domu nad jeziorem Buckhead w stanie Georgia. Podobnie jak wcześniej Jersey Shore i Floribama Shore, reality show przedstawia fanom obsadę młodych, uznanych profesjonalistów szukających rozrywki w lecie. Różni się jednak od poprzedniej serii, ponieważ gwiazdy były przyjaciółmi przez lata przed ich wielką przerwą w telewizji reality.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Od czasu wyemitowania pierwszego odcinka Buckhead Shore widzowie chcieli dowiedzieć się więcej o jego gwiazdach. Na szczęście dla fanów cała obsada ma osobne konta na Instagramie, na które mogą się przyjrzeć, gdy tylko chcą uzyskać więcej informacji o swoim życiu osobistym.

Oto jak znaleźć obsadę Buckhead Shore na Instagramie.

Źródło: Instagram/@buckheadshorefpArtykuł jest kontynuowany pod reklamąAdamo Giraldo Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Adamo (@adamogiraldo)

Adamo jest imprezowiczem Buckhead Shore, a jego strona na Instagramie, @adamogiraldo, z pewnością pokazuje jego stronę. Jego zdjęcia przedstawiają go topless na plaży i pozuje obok innych osób w bikini i bez koszul. Adamo również nie ma nic przeciwko dzieleniu się rodziną na gramie, ponieważ opublikował zdjęcie jego i swojej mamy na jej ślubie.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąBethania Locke Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Bethania (@bethanialocke)

Jako głos rozsądku swoich przyjaciół, Bethania chce żyć swoim najlepszym, najbardziej pozytywnym życiem. Nie powinno więc dziwić, że jej Instagram, @bethanialocke, przedstawia głównie, jak wygląda fantastycznie na imprezie lub bawi się na plaży. Oprócz jej stroju i postów w bikini fani mogą spodziewać się kilku przyjaciółek z listy A Bethanii, takich jak supermodelka Winnie Harlow.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąChelsea Prescott Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez CHELSEA (@chelseaaprescott)

Chelsea to petarda Buckhead Shore, ale lubi też pokazywać swoją bardziej miękką stronę na swojej stronie na Instagramie, @chelseaaprescott. Chelsea lubi robić urocze zdjęcia ze swoim najlepszym Adamo i pozować w bikini — nawet w śnieżną pogodę, jak na powyższym zdjęciu. Pochodząca z Buckhead również głośno mówi o swoim wsparciu dla Black Lives Matter.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamaDJ Simmons Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez DJ Simmons (@djsimmons__)

DJ jest rezydentem muzycznym Buckhead Shore, który najwyraźniej chce odejść od cienia swojego ojca, producenta muzycznego Darryla Simmonsa. Na swoim Instagramie @djsimmons__ nie ma żadnych zdjęć swojej słynnej rodziny, a zamiast tego podkreśla swoje projekty. W przerwach między prezentacjami swoich prac DJ nie ma nic przeciwko pozowaniu ze słodkim poczęstunkiem podczas wycieczki do sklepu spożywczego lub oddaniu hołdu zmarłemu Kobe Bryantowi.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąJuju Barney Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Juju Barney (@jujusworld1)

Instagram Juju, @jujusworld1, udowadnia, że ​​nie jest nowy w branży rozrywkowej. Syn właściciela klubu nocnego Magic City, Michaela „Magic” Barneya, ma kilku znajomych celebrytów, którzy często odwiedzają klub, w tym Future. Pomiędzy momentami w Magic City, Juju lubi pokazywać swoją bardziej miękką stronę dzięki zdjęciom dziecka.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąKatie Canham Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez KATIE V CANHAM (@ktcanham)

Na swojej stronie @ktcanham Katie często publikuje swoje zdjęcia z przyjaciółmi lub przytula się ze swoimi psami. Modelka Forda lubi też pozować na plaży w jasnym bikini. W listopadzie 2021 r. Katie wywołała poruszenie w Internecie, gdy jej zwolennicy IG zobaczyli ją stojącą obok gwiazdy Love Is Blind, Damiena Powersa. Para nakręciła wideo TikTok pośród romansu Damiana z Gianniną Gibelli.

Artykuł kontynuuje poniżej reklamaParker Lipman Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Parker Lipman (@parkerlipman)

Były Katie, Parker, przedstawia fanom obsadę Buckhead Shore, gdy prowadzi grupę w rodzinnym domu nad jeziorem. Podczas gdy widzowie zobaczą wiele dramatów między nim a Kate, jego Instagram, @parkerlipman, udowadnia, że ​​woli się dobrze bawić. Parker często publikuje zdjęcia ze swoich wieczorów, wakacji i (jak widać powyżej) szanując ciało swojego psa.

Artykuł kontynuuje poniżej reklamaPat Muresan Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Pat Muresan (@patmuresan)

Pat może być skłonny wesprzeć romantyczny dramat BFF Parker, ale poza ekranem ma spokojniejsze randkowanie. Według jego Instagrama @patmuresan, Pat i jego narzeczona, Laurel Kate Anderson, są razem od dłuższego czasu. W kwietniu 2022 roku para powitała swoje pierwsze dziecko, Crew Beckham. Pomimo tego, że jest nowym tatą, Pat wciąż ma czas, aby upuścić kilka stylowych treści dla swoich zwolenników.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąSavannah Gabriel Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez sav (@saavannnah)

Dziewczyna Parkera, Savannah, może nowa dziewczyna w mieście, ale już pasuje do tłumu Buckhead. Na jej Instagramie @saavannnah jej obserwatorzy mogą zobaczyć, jak pozuje obok Chelsea, która zna Parkera od lat. Jednak Savannah nie ma zdjęć jej i Parkera, co może oznaczać, że ich czas życia z Katie nie upłynął zbyt dobrze.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Oglądaj nowe odcinki Buckhead Shore w czwartki o 21:00 czasu wschodniego na MTV.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button