Rozrywka

Obsada „Okrutne intencje”: gdzie są teraz? Sarah Michelle Gellar, Ryan Phillippe, Reese Witherspoon i nie tylko

Poproszę mrożoną herbatę Long Island! Dwie dekady po premierze w 1999 roku Okrutne zamiary wciąż ma fanów, którzy opowiadają o jego skandalicznej fabule — i marzycielskim liderze Sebastiana Valmonta.

Kultowy klasyk lat 90., będący nastoletnią wersją francuskiego filmu Niebezpieczne związkiSebastiana (Ryan Phillippe) duszna przyrodnia siostra Kathryn Merteuil (Sarah Michelle Gellar) wzywa go do „rozdziewiania” córki nowego dyrektora szkoły, Annette Hargrove (Reese Witherspoon).

Sebastian nie spodziewa się, że zakocha się w Annette i zostanie załamany po tym, jak dowie się prawdy o zakładzie. W końcu Annette wychodzi na szczyt, pokonując Kathryn w jej własnej grze przed odjazdem na zachód słońca. Niestety, Sebastian nie jest przy niej — poświęca się, by uratować Annette — ale ona czuje jego obecność, prowadząc ukochanego kabrioleta, gdy w tle gra „Bittersweet Symphony” The Verve.

„To sprawia, że ​​prawie za każdym razem się uśmiecham. Bez względu na to, gdzie jestem”, wyłącznie Phillippe powiedział nam co tydzień we wrześniu 2021 na kultowej playliście finałowej sceny. „I kilka razy w moim życiu byłam, na przykład na stacji benzynowej czy gdziekolwiek. I nagle usłyszę piosenkę z drugiej strony. A potem grupa ludzi macha do mnie. Na przykład celowo umieścili piosenkę, ponieważ mnie tam zobaczyli.

The Wielkie niebo Aktor, który zaręczył się z Witherspoon podczas kręcenia dramatu, dodał: „Ale aby kojarzyć się z piosenką, mogą istnieć znacznie gorsze piosenki. Wiesz, to wciąż naprawdę świetna piosenka. I tak, kiedy słyszę, jak te struny się uruchamiają, to wciąż mnie uszczęśliwia. Więc to sprawia, że ​​się uśmiecham. (Phillippe i Witherspoon związali węzeł w 1999 roku, ale siedem lat później zrezygnowali z pracy).

Oprócz pokręconej historii miłosnej Sebastiana i Annette, Okrutne zamiary podkreślił sekretne życie grupy uczniów szkół średnich z Górnego Wschodu, w tym ich życie seksualne, psotne zajęcia i sprośne wypady pozalekcyjne.

Jedna z najbardziej kultowych scen miała miejsce, gdy Kathryn uczy Cecile Caldwell (Selma Blair) jak się całować, używając jej jako wybiegu w swojej grze. Poza tym Cecile potrzebuje wskazówek, aby przekonać swojego nauczyciela muzyki (Sean Patrick Thomas).

„Selma świetnie całuje”, powiedział wyłącznie Gellar Nas w lutym 2021 r. „To znaczy, powiem ci, że jest po prostu miękki [lips]. Świetnie pachnie.

The Buffy pogromczyni wampirów gwiazda wyznała: „Całowanie dziewczyny przed kamerą jest o wiele lepsze, ponieważ kiedy całujesz faceta, cały twój makijaż się ściera, a potem musisz zrobić te poprawki. Ale [when] to jest dziewczyna, to tak, że jesteś dobry, aby iść.

Patrząc wstecz, Wiem co zrobiłeś poprzedniego lata aktorka powiedziała Nas wiedziała, że ​​film będzie „kultowy”, ale nie wiedziała, jak odniesie sukces.

„Oczywiście wiedzieliśmy, że ludzie będą tym podekscytowani, ale przeczytałem ten scenariusz i byłem tak zdesperowany, aby być jego częścią” – dodał Gellar. „I kochałem to od zawsze. Widziałem każdą iterację, każdą wersję na Broadwayu”.

Przewiń w dół, aby zobaczyć, co obsada Okrutne zamiary od 1999 roku:

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button