Rozrywka

Obsada sezonu 5 „9-1-1”: gdzie fani widzieli wcześniej aktorkę Lucy Donato, Arielle Kebbel

Śródsezonowa premiera ekscytującego dramatu Fox 9-1-1 przedstawił Arielle Kebbel jako nową miłość Bucka, Lucy Donato. Aktorka może wyglądać znajomo, więc spójrz na jej karierę i poprzednie projekty.

Arielle Kebbel regularnie występowała w „Gilmore Girls” i „Ballers”

Arielle Kebbel | Bogate obrazy Polk / Getty dla IMDb

Kebbel to amerykańska aktorka, która rozpoczęła karierę na początku 2000 roku. Jako wschodząca gwiazda wystąpiła w kilku filmach, w tym Bądź fajny, Uraza 2, oraz John Tucker musi umrzeć. Miała także powtarzające się role w serialach telewizyjnych, takich jak Dziewczyny Gilmore oraz Uziemiony na całe życie.

Pamiętniki wampirów fani mogą rozpoznać Kebbel z jej roli jako 300-letniej wampirzycy Lexi. Wystąpiła w dziewięciu odcinkach od sezonu 1 do finału serialu.

Ponadto Kebbel odgrywał znaczące role w Życie niespodziewane oraz 90210. A od 2015 do 2019 roku grała Tracy Legette w HBO Piłkarze naprzeciwko Dwayne’a Johnsona.

Niedawno Kebbel pojawił się w seriach takich jak Północ, Teksas, wspaniały hoteloraz Lincoln Rhyme: Polowanie na kolekcjonera kości. Zagrała także w filmach Myśl jak mężczyzna oraz Pięćdziesiąt uwolnionych odcieni.

Arielle Kebbel dołącza do obsady „9-1-1” jako Lucy Donato w sezonie 5

Kebbel ją zrobił 9-1-1 debiut w sezonie 5, odcinek 11, „Outside Looking In”. W marcowej premierze w środku sezonu przedstawiła ją jako Lucy Donato, strażaczkę z Ladder 14. Lucy dołącza do 118 i udowadnia swoje heroiczne umiejętności podczas pierwszego wezwania.

Na niedawnym czacie z TVLine Kebbel opowiedziała o swojej nowej roli. I przyznała, że ​​wpadła w uzależnienie po przeczytaniu scenariusza swojego debiutanckiego odcinka.

„Kiedy po raz pierwszy przeczytałem scenariusz i wstęp do Lucy, naprawdę przewracałem każdą stronę z podekscytowaniem” — wspomina Kebbel. – Na przykład, och, jest twardzielem? Och, ona jest zabawna? Och, ma ratunek? To bardzo ekscytujące!”

Kebbel ujawnił również, że czuje się niekomfortowo przy ogniu. Ale wspominając swój pierwszy dzień pracy z ogniem na planie, powiedziała, że ​​przeforsowała się i stawiła czoła swoim lękom.

„Czułem się podekscytowany, przestraszony i gotowy i nadal tak się czuję” – powiedział aktor. „Byłem naprawdę przerażony pierwszego dnia tego pożaru. Chyba trząsłem się po pierwszym ujęciu. Ale była część mnie, która tego chciała. Kiedy wiesz, że jedyną drogą jest przejście, po prostu musisz się z tym zmierzyć”.

Producent „9-1-1” obiecuje, że fani zobaczą znacznie więcej Lucy

Arielle Kebbel jest teraz stałym gościem 9-1-1. Według producentki Kristen Reidel, fani zobaczą znacznie więcej jej postaci w trakcie trwania serii.

„Lucy naprawdę lubi być w 118 — to dobra załoga; to dobry kapitan” – powiedział Reidel Entertainment Weekly. „Cały czas rozmawiamy o tym, że 118 jest rodziną, więc jak to jest przychodzić do tej rodziny, z ich wewnętrznymi żartami i tak dalej. Lucy może czuć, że musi udowodnić, że jest dobrym członkiem zespołu.

Producent ujawnił również, że Lucy została wpisana do serialu, aby zapewnić pewien kontrast z intensywnym nastrojem załogi.

„Wszystkie nasze postacie przechodzą przez różne stopnie traumy” — wyjaśnił Reidel. „Chcieliśmy, żeby ktoś przyszedł bez bagażu, bez historii i wprowadził trochę lekkości, zabawy i radości z powrotem do tej remizy strażackiej”.

ZWIĄZANE Z: „9-1-1-” Sezon 5: Aktor Hen Wilson zapowiada „koniec sezonu” po „Fractured Dynamic” na stacji 118

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button