Rozrywka

Ochroniarz Lady Gagi pomylił Drag Queen dla piosenkarki na swoim koncercie: Obejrzyj

Źródło obrazu: SplashNews

Lady Gaga36 lat, zagrała swój ostatni występ Kula Chromatica trasa 17 września w Miami na Florydzie, a ochroniarz całkowicie pomylił drag queen z piosenkarzem „Rain On Me” tej nocy! W wirusowym wideo TikTok, drag queen, Penelopy Jean, 35, można zobaczyć w całkowicie czarnym stroju, prawie identycznym jak ten, który nosiła Gaga podczas części swojego koncertu, więc nic dziwnego, że ochroniarz na terenie obiektu próbował chronić ich przed tłumem wiwatujących fanów, myśląc o drag queen była sama piosenkarka. Penelopy napisała do filmu „Moment, w którym ochrona zdała sobie sprawę, że nie jestem Lady Gagą” wraz ze śmiejącymi się emotikonami.

@penelopyjean

Moment, w którym ochrona uświadomiła sobie, że nie jestem Lady Gagą 😅🤣 #Gaga #LadyGaga #ChromaticaBall

♬ trochę oryginalny – Penelopy Jean

W tym przezabawnym wideo Penelopy krzyczy: „Jestem drag queen! Nie jestem Lady Gagą! O mój Boże!”, podczas gdy ochroniarz spojrzał na nich ze zdumieniem. A po udostępnieniu klipu ludzie zaczęli szaleć w Internecie. Jeden z użytkowników TikTok skomentował: „HAAHHAHA THE SECURITY”, podczas gdy inny wtrącił się: „Security dało ci tak wysoki komplement, nie zdając sobie z tego sprawy”.

I pomimo tego, że YouTuber krzyczał, że to nie piosenkarz, który zdobył Grammy, wiele osób w sekcji komentarzy nie było przekonanych. „Jestem drag queen” to coś, co powiedziałaby sama Gaga, zauważył jeden z fanów, podczas gdy inny powiedział: „Szczerze krzyczenie IM A DRAG QUEEN to zdecydowanie coś, co Lady Gaga zrobiłaby, więc idk”. Oddzielny użytkownik TikTok dodał również: „To jest coś, co powiedziałaby Lady Gaga”.

Lady Gaga
Lady Gaga występuje na trasie „Chromatica Ball”. (Wiadomości Splash)

Penelopy to nie tylko drag queen, ale także odnoszący sukcesy YouTuber z ponad 148 tys. subskrybentów. Często podszywają się pod Gagę w mediach społecznościowych i podczas występów na żywo. Ale drag queen spotkała również Gagę osobiście! W czerwcu 2019 roku Penelopy podzieliła się ich zdjęciem z piosenkarką „Bad Romance” podczas jej rezydencji w Las Vegas. Podpisali post: „Marzenia się spełniają! Uwierz w to. Dziękuję @ladygaga.”

Przezabawne wideo pojawia się zaledwie dzień po Rodzi się gwiazda aktorka opublikowała łzawy film na swoim oficjalnym Instagramie po odwołaniu ostatniego koncertu swojej trasy. Podczas klipu Gaga płacze po występie w Miami, podczas gdy wyjaśnia fanom, że musieli przerwać występ z powodu silnego pioruna 17 września. Udostępniła także zdjęcie z garstką róż z podpisem: „Ja przepraszam, że nie mogłem dokończyć pokazu, to było zbyt niebezpieczne, błyskawica była nieprzewidywalna i zmieniała się z chwili na chwilę, kocham cię. Gwiazda popu dodała również, że była to „zdrowa decyzja”, ponieważ „jestem zdrowy”. W poście ze zdjęciem Gaga dodał, że Kula Chromatica „była najwspanialszą trasą w moim życiu i będę cieszyć się tą chwilą na zawsze – zajęło mi dużo czasu, zanim wyzdrowiałem, ale tak się stało”.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button