Rozrywka

Od bramy naszyjników po zaręczyny: oto, co wydarzyło się w 1. sezonie „Bling Empire”

Sezon 1 Bling Empire, reality show o bogatych ludziach zajmujących się bogatymi ludźmi w Los Angeles, zyskał niezrównaną popularność po wydaniu na Netflix 15 stycznia 2021 roku. oferuje wgląd w niezwykłe życie grupy twórców, producentów, przedsiębiorców i innych z Los Angeles.

Ponieważ sezon 2 został oficjalnie wydany, jesteśmy tutaj, aby podsumować wszystko, co przegapiłeś – lub o czym zapomniałeś – w sezonie 1.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąSezon 1 „Imperium Bling” koncentruje się na życiu Kevina Kreidera i jego przyjaciół. Źródło: Getty Images

Kevin Kreider jest aktorem i modelem urodzonym w Seulu w Korei Południowej w 1983 roku. Został wychowany przez rodziców adopcyjnych w Pensylwanii. Przeprowadził się do Los Angeles, aby rozwijać swoją karierę, dzięki czemu poznał Kane Lima i resztę załogi.

W pierwszym sezonie Bling Empire Kevin wybiera się na emocjonującą salsową randkę z Kelly Mi Li, producentem wykonawczym Afterward i Interface. W innym miejscu Kevin wdaje się w bójkę z Kim Lee po tym, jak ona i Guy Tang wyrzucają przez okno pompkę penisa znalezioną w prysznicu Anny Shay.

Kevin i Kane wyruszają na wyprawę do Charleston w Karolinie Południowej, aby wyśledzić tatę Kim w przedostatnim odcinku. Konfrontuje się również z Kim o zauroczeniu, które wydaje się mieć w nim w finale pierwszego sezonu.

Artykuł kontynuuje poniżej reklamaKane Lim jest deweloperem i filantropem. Źródło: Getty Images

Urodzony w Singapurze w zamożnej rodzinie, Kane przeniósł się do Los Angeles około 2014 roku. Jego większa niż życie osobowość i silne poczucie humoru natychmiast przyciągnęły fanów Bling Empire.

W pierwszym sezonie Bling Empire Kane opowiada o swojej bliskiej przyjaźni z Chèrie Chan, okazując wsparcie, gdy ta opłakuje swoją mamę. Jest bliskim przyjacielem Christine i Anny, ale jakoś udaje mu się trzymać z dala od ich kłótni.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą Kim Lee po raz pierwszy wyznała, że ​​zakochała się w Kevinie w finale pierwszego sezonu „Bling Empire”. Źródło: Netflix

Kim Lee jest DJ-em i aktorką pochodzącą z Orange County w Kalifornii. W pierwszym sezonie Bling Empire Kim opowiada o swoim skomplikowanym związku ze swoim bio tatą, którego nie widziała od lat. Wykonuje ruch na Kevina w finale pierwszego sezonu.

Artykuł kontynuuje poniżej reklamaJaime Xie jest modelem i jeźdźcem. Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez JAIME XIE (@jaimexie)

Jaime Xie opowiada o swojej przeszłości jako konkurencyjnej jeźdźca w 1. sezonie Bling Empire. Pasjonatka mody i specjalistka od mediów społecznościowych, Jaime zdobyła dziesiątki fanów swoim wyjątkowym wyczuciem stylu i zamiłowaniem do luksusu.

Artykuł kontynuuje poniżej reklamaChristine Chiu jest producentem i absolwentką „DWTS”. Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Christine Alexandra Chiu (@christinechiu)

Urodzona na Tajwanie w 1982 roku Christine Chiu jest przedsiębiorczynią i filantropką. W 2006 roku poślubiła doktora Gabriela Chiu, potomka dynastii Song. Christine i Gabriel są dumnymi rodzicami Gabriela Chiu III, znanego również jako Baby G.

W pierwszym sezonie Bling Empire ma słynną spór z Anną. W pewnym momencie pojawia się na wieczorze w różowym szafirowo-diamentowym naszyjniku Louis Vuitton, który również posiada Anna. W innym odcinku Christine dzieli się szczegółami na temat swoich różnorodnych doświadczeń z macierzyństwem.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąAnna Shay Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Annę Shay (@annashay93)

Anna urodziła się w Tokio w 1960 roku jako córka założyciela Pacific Architects and Engineers Edwarda Shaya i Ai Oizumi Shay. W pierwszym sezonie Bling Empire organizuje szereg znakomitych imprez i wydarzeń towarzyskich. W pewnym momencie ona i Kelly również polecieli do Paryża.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąChèrie Chan Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez ✨💎Chérie💎✨ (@cherieofficial)

W pierwszym sezonie Bling Empire, Chèrie wita małego chłopca, Jevona. Oświadcza się swojemu wieloletniemu partnerowi, Jesseyowi Lee, w finale pierwszego sezonu.

Tyler Henry, Hollywood Medium, pojawia się w sezonie 1, odcinku 6, aby pomóc Chèrie przezwyciężyć skomplikowane uczucia wywołane śmiercią jej mamy. Kiedy córka Cherie, Jadore, nazywa Jevona swoją babcią, Cherie zaczyna się zastanawiać, czy Jevon stał się ucieleśnieniem ducha jej mamy.

Artykuł kontynuuje poniżej reklamaKelly Mi Li Zobacz ten profil na Instagramie

Kelly Mi Li (@kellymili) Zdjęcia i filmy na Instagramie

Sezon 1 Bling Empire bada skomplikowaną relację Kelly’ego z Andrew Grayem (znanym z Power Rangers Megaforce). Ogłosili swoje zerwanie wiosną 2021 roku, lata po zakończeniu zdjęć do pierwszego sezonu. Kelly leci teraz solo.

Sezon 2 Bling Empire jest już dostępny w serwisie Netflix.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button