Rozrywka

Odbiór sprytnych odrzutowców oznaczony jako „najbardziej niedoceniany gracz” zmierza w 2022 r.

Obrońca Getty New York Jets, John Franklin-Myers, gra na Carson Wentz 4 listopada 2021 r.

Kiedy dyrektor generalny New York Jets, Joe Douglas, po raz pierwszy stwierdził, że defensywny liniowy John Franklin-Myers opuścił Los Angeles Rams, większość fanów niewiele o nim wiedziała.

Były wybór z czwartej rundy był późnym cięciem podczas obozu treningowego 2019, a niektórzy uważają, że Douglas złapał Ramsa GM Lesa Sneada, próbując przemycić go do składu treningowego. Franklin-Myers spędził swój pierwszy rok w Nowym Jorku w rezerwie kontuzjowanych, ale fani szybko zauważyli burzę o długości 6 stóp i 4 cm w 2020 roku.

Po trzykrotnej kampanii z Gang Greenem dwa sezony temu, „JFM” podwoił swoją produkcję na bis, zdobywając sześć luzów w 2021 roku. Zagrał również więcej snapów, wymusił więcej na wynos i prowadził franczyzę pod presją rozgrywającego z dużą przewagą z 53.

WSZYSTKIE najnowsze wiadomości o Jets prosto na Twoją skrzynkę! Dołącz do biuletynu Heavy on Jets tutaj!

Dołącz do Heavy na odrzutowcach!

Napływ przełęczy powinien pomóc Franklin-Myers

Główny analityk NFL z Pro Football Focus, Sam Monson, stworzył listę „najbardziej niedocenianych graczy” każdej serii przed sezonem 2022, a JFM był jego wyborem dla Jets. Argumentował:

Wszystko, co słyszeliśmy o Jets w przededniu do draftu, to to, jak bardzo potrzebowali podania w obronie Roberta Saleha. W końcu zabezpieczyli Jermaine Johnson II z powrotem do pierwszej rundy, a także mają nadzieję na powrót Carla Lawsona. Ale Nowy Jork ma również bardzo realnego gracza, który ma już wpływ na Franklin-Myers. Ma co najmniej 50 presji w każdym z ostatnich dwóch sezonów dla drużyny, a jego ocena PFF poprawia się każdego roku w NFL. Ponieważ Lawson, a teraz Johnson, są w mieście jako uzupełnienie Franklina-Myersa, możemy zobaczyć, jak zyskuje nieco większe uznanie, ponieważ przestępstwa przyciągają uwagę gdzie indziej.

Quinnen Williams kiedyś żartował, że PFF kocha Franklin-Myers, ale nie bez powodu. Wszechstronny defensywny liniowy był najbardziej konsekwentnym graczem w ostatniej rankingu obrony NYJ w 2021 roku.

Wiem, że dla niektórych może to nie brzmieć jak komplement, ale tak powinno być. Wszystko, co Jets robiło słabo, JFM radził sobie dobrze, udowadniając, że braki w defensywie nie były jego winą.

Na przykład jednostka DC Jeffa Ulbricha miała mnóstwo problemów z pośpiechem przechodnia. Jak wspomniano na otwartej przestrzeni, Franklin-Myers prowadził zespół z 53 presją — w tym dziewięcioma trafieniami QB i sześcioma wspomnianymi wcześniej workami.

Ta obrona była również straszna przed ucieczką, ale nie JFM. Jego ocena 75,5 w porównaniu z przeciwnymi atakami w pośpiechu była znacznie powyżej średniej i zajęła drugie miejsce dla Jets za bezpieczeństwem Jasonem Pinnockiem.

Zobaczmy więc; najwyżej oceniany rzucający podania, drugi najlepszy obrońca podbiegów i całkiem niezły atakujący jak na krawędź rushera. 19 przystanków defensywnych Franklina-Myersa uplasowało się na siódmym miejscu w rankingu Jets (nadal w pierwszej dziesiątce), ale jego wskaźnik nietrafionych ataków zajął piąte miejsce z 9,4%.

Mówiąc najprościej, JFM nie zrobił niczego złego w zeszłym roku, a wszystkie te wkłady pojawiły się po zamianie pozycji z wewnętrznej linii D na linię defensywną. Jak zauważył Monson, dodanie Lawsona i Johnsona – a także Jacoba Martina i Micheala Clemonsa – powinno pozwolić niedocenianemu produktowi SF Austin rozkwitnąć w jego naturalnej roli.

Śledź stronę Heavy On Jets na Facebooku, na której możesz zapoznać się z najnowszymi codziennymi treściami, analizami, funkcjami i nie tylko związanymi z NYJ!

CZYTAJ DALEJ:

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button