Rozrywka

Odell Beckham Jr. zwraca głowy wiadomościami do rachunków

Getty The Los Angeles Rams mogli zdradzić swoje plany dotyczące Odella Beckhama Jr.

Buffalo Bills wyraźnie przyciąga uwagę Odella Beckhama Jr. w tym sezonie.

Trzykrotny szeroki odbiornik Pro-Bowl powiedział, że byłby zainteresowany dołączeniem do Bills, gdy w pełni wyzdrowieje z rozdartego ACL, a w poniedziałek podzielił się miłością z dwiema gwiazdami Billsa — przepychaczem krawędzi i byłym kolegą z drużyny Von Millerem i odbiornikiem Stefana Diggsa. The Bills wygrali swój drugi z rzędu wybuch, demontując Tennessee Titans 41-7 w Monday Night Football, a wielu fanów było zaintrygowanych pomysłem dodania Beckhama do ofensywnej potęgi.

OBJ chwali Billa Star

Po rozbiciu byłego Los Angeles Rams Beckhama w otwierającym sezon, Bills odebrali dokładnie tam, gdzie skończyli w pojedynku Monday Night Football z Tytanami. Po tym, jak Tytani zremisowali w grze 7-7 na pięć minut przed końcem pierwszej kwarty, Billy wysadzili drzwi z 34 punktami bez odpowiedzi.

Odbiorca Stefon Diggs miał noc kariery, robiąc 12 chwytów na 148 jardów i dorównując najlepszym w swojej karierze trzema przyłożeniami. Beckham zwrócił uwagę, tweetując pochwały dla Diggsa podczas gry.

„Hat trik !” napisał na Twitterze po trzecim przyziemieniu z Diggs, które postawił Bills na 34-7.

Beckham później podzielił się pochwałami dla Millera,

„Nie sądzę, żebyście wszyscy naprawdę rozumieli, jak kozia jest @VonMiller…. Poza boiskiem!!!!” napisał na Twitterze.

Wiadomości zwróciły uwagę fanów Billa, z których wielu było podekscytowanych pomysłem, że Beckham może dołączyć do Buffalo w późniejszym okresie sezonu, po zakończeniu rehabilitacji.

Rachunki Gracze Rekrutacja OBJ

Nie tylko fani Billów próbują przyciągnąć Beckhama do Buffalo. Kilku graczy Billa mówiło o tym, co mógłby dodać do zespołu, chociaż żaden z nich nie był bardziej aktywny w próbach rekrutacji Beckhama niż Miller. All-Pro edge rusher robił uwertury w kierunku Beckhama przez całe lato, mówiąc w sierpniu, że z radością powita spotkanie ze swoim byłym kolegą z drużyny Rams.

„Odell jest jednym z moich dobrych kumpli… cofamy się o sześć, siedem lat” – powiedział Miller podczas występu w The Pat McAfee Show.

„Drzwi są otwarte, aby mógł przyjść do Bills. … Jego przybycie tutaj byłoby naprawdę wisienką na torcie i naprawdę przerosłoby nas” – dodał Miller.

Rozgrywający Bills, Josh Allen, dołączył do Millera, robiąc boisko do Beckhama po wygranej na otwarciu sezonu. Rozmawiając z dziennikarzami po meczu, Miller przypomniał, że Beckham powiedział, że dołączy do zwycięzcy pojedynku Bills-Rams.

„Mam na myśli to, że powiedział, że ktokolwiek wygrał tę grę, tam właśnie pójdzie” – powiedział Miller przez CBS Sports. „Za każdym żartem kryje się prawda. Po prostu musimy zobaczyć. Był ogromną częścią naszego sukcesu w zeszłym roku (w Los Angeles). Kiedy tylko wyzdrowieje, na pewno będzie wiele zespołów, które będą go chciały.

„Mieć go tam i przejść przez cały bieg… było fajnie. … Mam nadzieję, że uda nam się uruchomić go z powrotem w Buffalo.

Von Miller wspomina o powrocie do LA z OBJ i o tym, jak zwerbował go do Rams 🙌 pic.twitter.com/gWUSo1sPEK

— Raport wybielacza (@BleacherReport) 13 września 2022 r.

– To znaczy, musimy poczekać i zobaczyć. Myślę, że zrobiliśmy wszystko, co mogliśmy, żeby go zdobyć. Musimy poczekać, aż wyzdrowieje. Mamy tu świetny skład. Myślę, że Josh (Allen) chciałby innej broni. To tylko kolejny facet, do którego możemy dostać piłkę.

Siedzący obok Millera na podium, Allen uśmiechnął się i pochwalił wysiłki rekrutacyjne Millera, nazywając go „GM Von”.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button