Aktualności

Odnalezione wideo pomaga wyjaśnić, w jaki sposób Saints wybierają w pierwszej rundzie walki treningowe Trevora Penninga

New Orleans Saints przygotował ofensywny atak Trevora Penninga z Northern Iowa na 19. miejscu w klasyfikacji generalnej NFL Draft 2022. Jak dotąd OT radził sobie dobrze na obozie treningowym Saints, z jednym niepokojącym wyjątkiem. Podczas treningu ciągle wdaje się w bójki z kolegami z drużyny. Teraz, po tym, jak wyszedł na jaw stary wywiad z Penningiem, trochę łatwiej zrozumieć dlaczego.

Święci OT Trevor Penning lubi napadać na ludzi

Trevor Penning, debiutant New Orleans Saints | Jeff Speer/Ikona Sportswire

Podczas poza sezonem 2022 New Orleans Saints przegrali lewą drużynę Terron Armstead z Miami Dolphins.

Zastąpienie jednorazowego Pro Bowlera stało się głównym priorytetem franczyzy w tym okresie poza sezonem. To dlatego dyrektor generalny Mickey Loomis i nowy trener Dennis Allen zabrali Trevora Penninga w pierwszej rundzie wyboru Saints.

Pochodzący z Iowa 6 stóp-7, 329 funtów rozpoczął 35 meczów w college’u dla Panter zarówno w lewym, jak i prawym wślizgu. Raport harcerski na temat Penninga, który wyszedł z college’u, był taki, że ma on rozmiary i atletykę, aby odnieść sukces w NFL. Ale rozwinięcie jego techniki radzenia sobie ze skokiem talentów z FCS do NFL może zająć trochę czasu.

Inną rzeczą, którą zauważyli profesjonalni oceniający talenty, jest podła passa Penninga. NFL.com napisał o ofensywnych liniowych: „Penning gra z pewnym obrzydzeniem dla każdego, kto staje przeciwko niemu i szuka brutalnych blokad, gdy tylko jest to możliwe”.

Ten „poziom wstrętu” szybko pojawił się w obozie treningowym Saints.

W środę, 3 sierpnia, Penning opublikował wiadomości po tym, jak on i DT Malcolm Roach zostali wyrzuceni z treningu za walkę. To, co sprawiło, że ta potyczka była bardziej godna uwagi, to fakt, że była to trzecia z rzędu praktyka, którą Penning rzucił z jednym ze swoich defensywnych kolegów z drużyny.

Podczas poprzednich dwóch treningów Penning walczył z defensywnymi Saints, Payton Turner i bezpieczeństwem JT Gray.

Według ESPN, główny trener Saints „głośno zwrócił się do zespołu” po treningu, z którego został wyrzucony Penning.

„Nie mamy na to czasu”, powiedział Dennis Allen swojemu zespołowi. „Wysłałem dzisiaj dwóch facetów i musimy wykonać naszą pracę. Musimy nauczyć się jako zespół, jak konkurować i jak grać, jak ćwiczyć i przesuwać się do granic, ale jeszcze nie przekraczać granic”.

Zadziorna postawa Trevora Penninga zaczęła nabierać większego sensu dla fanów po tym, jak w Internecie pojawił się stary wywiad z najnowszym sprzętem Saints.

W klipie Penning prosi, aby ankieter zapytał go, co jest jego ulubionym elementem w piłce nożnej. Głos poza kamerą zobowiązuje, a nowicjusz Świętych odpowiada, że ​​najlepszą rzeczą w grze, w którą gra, jest „legalny atak na osobę naprzeciwko ciebie”.

Jeśli Penning zdoła wykorzystać swoje agresywne skłonności i grać zgodnie z zasadami podczas gier, może zostać skałą w LT, na którą powołali go Święci. Jeśli nie, może to być długi, pełen flag sezon na wybór w pierwszej rundzie.

Tak jak Transmisje sportowe na Facebooku. Śledź nas na Twitterze @kasa_kasa i zapisz się do naszego Kanał Youtube.

ZWIĄZANE Z: Harmonogram New Orleans Saints 2022: pełne daty, godziny i informacje telewizyjne

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button