Rozrywka

Odrzutowce zmuszone do wymiany byłego Top Picka na Pantery, aby się „wyrwać”

Getty Kilku członków obrony New York Jets roi się, by zmierzyć się z utalentowanym członkiem Carolina Panthers.

Czasami zmiana scenerii może zmienić kierunek kariery gracza.

Ta sama myśl pojawiła się podczas omawiania przyszłości szerokopasmowego odbiornika New York Jets Denzela Mimsa w tym okresie poza sezonem.

Connor Hughes wspomniał o tym w swoim najnowszym felietonie dla The Athletic:

„Jets odebrali w zeszłym roku telefony od zespołów zainteresowanych handlem dla Mimów. Silny obóz treningowy i przedsezon mogą zwiększyć tę rekompensatę powrotną. Podawanie Mimów zespołowi, w którym może grać, ma sens dla wszystkich stron.

WSZYSTKIE najnowsze wiadomości o Jets prosto na Twoją skrzynkę! Dołącz do biuletynu Heavy on Jets tutaj!

Dołącz do Heavy na odrzutowcach!

Przycisk resetowania może otworzyć drzwi PlayTop momenty z lotu 2022, najnowsze darmowe agenty/bryłki handlowe Jets Boy Green wskakuje na LIVE na kolejny odcinek The Jets Zone, aby podzielić się swoimi najlepszymi momentami z lotu 2022 + ujawniając najnowsze bezpłatne agencje + bryłki handlowe z udziałem Nowy Jork odrzutowce! Upewnij się, że film Ci się podoba, kliknij Subskrybuj i sprawdź sklep z gadżetami Boy Green: my-store-11201970.creator-spring.com/2022-06-23T08:03:26Z

Raport Kristophera Knoxa z Bleachera wymienia sześciu najlepszych graczy, którzy muszą zostać wymienieni, aby naprawdę wybuchnąć w 2022 roku.

Tematem felietonów były czasami inne okoliczności, które wpływają na to, czy na kolejnym poziomie zostaniesz popiersiem, czy rozczarowaniem.

Mims znalazł się na tej liście jako wyjątkowo utalentowany facet, który z tego czy innego powodu nie zdał sobie sprawy ze swojego pełnego potencjału.

Chociaż Knox wierzy, że umowa z Carolina Panthers może odblokować jego pełny zestaw umiejętności:

„Jednak handel z Carolina Panthers może dać Mimsowi szansę, której potrzebuje, by w końcu się wyrwać. Robby Anderson i DJ Moore byli jedynymi zawodnikami Carolina, którzy znaleźli się w pierwszej 500 zdobytych jardów w 2021 roku, a były rozgrywający Jets, Sam Darnold, nadal jest przewidywanym starterem pierwszego tygodnia.

Mims był numerem 59 w klasyfikacji generalnej drugiej rundy z Baylor. W swoim pierwszym sezonie sprostał szumowi związanemu z draftem, wykazując szczyptę atletyki i skłonność do chwytania z użyciem najlepszych chwytów:

23 połowy 357 jardów 15,5 jardów na odbiór

Jednak po zmianie trenerskiej ten potencjał i wpływ zniknął natychmiast w jego drugim sezonie:

Rozegrano w 11 meczach i wystartowałem dopiero w 3 z tych konkursów Osiem przyjęć 133 jardy odbioru ma wiele sensu PlayVideoVideo związane z odrzutowcami wypchniętymi do wymiany byłego najlepszego wyboru z panterami, aby „wybuchły”2022-06-24T06:00:55-04: 00

Myśl o potencjalnym handlu Mimami nie jest nową koncepcją, która była szeroko omawiana w mediach społecznościowych.

Jednak potencjał Mimów w nowej lokalizacji w oparciu o różne czynniki ma mnóstwo sensu.

W podcaście Flight Deck Rich Cimini z ESPN ujawnił kilka interesujących szczegółów zakulisowych dotyczących tego, jak wszystko się rozpadło w ostatnim sezonie poza sezonem Mims:

„Wydaje się, że Mims jest bardziej skłonny do wzięcia udziału w ofensywie. Tak nie było rok temu. Wyszedł z Baylor i był odbiornikiem X dla Adama Gase’a. Klasyczny odbiornik X z dzielonym końcem na studiach, co było w porządku pod rządami Gase’a, ale kiedy wszedł nowy reżim, chcieli, aby nauczył się wszystkich trzech pozycji odbiornika. Ze strony Mims był pewien upór. Myślę, że niechętnie to przyjął, a widziałeś, co wydarzyło się w zeszłym roku. Sens jest taki, że w tym roku kupuje i ma się naprawdę dobrze”.

Cimini nazwał go „jedną z gwiazd poza sezonem”, a organizacja Jets uważa, że ​​był to „pobudka” dla Mimów.

To może być dobra wiadomość dla Jetsów, a jest ścieżka, na której po prostu go zatrzymują.

Jednak jego potencjalne „wyrwanie się” jest ograniczone okolicznościami.

Odrzutowce mają automatycznie nad sobą cztery odbiorniki, a najnowsze od Cimini sugeruje, że nawet Jeff Smith również znajduje się nad nim na mapie głębokości.

Chociaż gdyby został sprzedany do zespołu takiego jak Carolina, Mims miałby wyraźniejszą ścieżkę do czasu gry i mógłby ponownie połączyć się ze swoim byłym trenerem z college’u, Mattem Rhule.

Ponadto, gdyby Mims pracował jako odbiornik X w swoim pierwszym roku, być może wyjazd do Panter da mu możliwość powrotu i robienia tego, z czym czuje się komfortowo. To może również otworzyć mu drzwi do pełnego wykorzystania swojego potencjału.

Śledź @BoyGreen25 i @obermuller_nyj na Twitterze, aby otrzymywać najnowsze wiadomości z ostatniej chwili związane z New York Jets, plotki, świeże ujęcia i nie tylko!

CZYTAJ DALEJ: Big Time Trade na wybór nr 1 może pozbawić stanowiska 2 Ex-Jets QBs: Raport

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button