Rozrywka

„Odważni i piękni”: fani wierzą, że nadzieja jest zazdrosna o Steffy

Hope Logan (Annika Noelle) jest jedną z Piękna i Bestiamłode bohaterki. Choć jest dobrą dziewczyną, Hope ma skłonność do dramatów. Większość zamieszania w Hope wynika z jej wieloletniej kłótni z jej przyrodnią siostrą Steffy Forrester (Jacqueline MacInnes Wood).

Odważna i piękna gwiazda Annika Noelle i Leon Bennett/Getty Images

Hope Logan i Steffy Forrester są jednym z najsłynniejszych waśni „Odważnych i pięknych”

Podobnie jak ich matki, Hope i Steffy kłócą się od ponad dekady Piękna i Bestia. Ich konflikt jest spowodowany przez Liama ​​Spencera (Scott Clifton). Liam jest znanym wafelkiem, który od lat skacze tam i z powrotem między dwiema kobietami.

POWIĄZANE: „Śmiali i piękni”: Nadzieja oznaczona jako hipokryta po szanowaniu rozmowy małżeńskiej

Kiedy Steffy poślubiła Johna „Finna” Finnegana (Tanner Novlan), wszyscy myśleli, że to koniec niekończącego się trójkąta. Jednak, gdy Finn został uznany za zmarłego po tym, jak zastrzeliła go Sheila Carter (Kimberlin Brown), wyglądało na to, że trójkąt ponownie się zapalił. Ale na szczęście dla fanów Finn żyje i niedawno połączył się ze Steffy.

Wszyscy są podekscytowani spotkaniem pary; jednak jedna osoba nie wydaje się być w nastroju do świętowania.

Mam nadzieję, że zachowanie Logana sprawiło, że fani wierzą, że jest zazdrosna o Steffy Forrester

Spotkanie Steffy i Finna w Monako szybko staje się wiadomością w Los Angeles. Hope jest w Forrester Creations z rodzicami Brooke Logan (Katherine Kelly Lang) i Deaconem Sharpe (Sean Kanan), kiedy otrzymują aktualizację. Brooke tryska nad zdjęciem szczęśliwej pary autorstwa Taylor Hayes (Krista Allen).

Kiedy Brooke wspomina, że ​​Sinn jest Przeznaczeniem 2.0, Hope szybko odpowiada, że ​​honor należy do niej i Liama. Nadzieja następnie tworzy swój własny szczęśliwy moment ze zdjęciem jej i jej rodziców. Dziwne zachowanie Hope nie pozostało niezauważone przez widzów. Na Świergot wątku, fani dyskutowali o swoim przekonaniu, że Hope jest zazdrosna o Steffy.

„Nadzieja pozostaje zazdrosna o Steffy” — głosił jeden z użytkowników.

„Widziała, jak szczęśliwa była Steffy, jak ja też muszę się popisywać, lol” – odpowiedział jeden z użytkowników.

„Myślę, że zrobiła to celowo. Zachowuje się jak dziecko. Chciała chwilę jak Steffy – wtrącił inny komentator.

„Gdyby chciała uchwycić chwilę o Sinn, bardziej sensowne byłoby zrobienie im zdjęcia, gdy wrócą, ale nie… zawsze musi dotyczyć Hope. Nawet kiedy Brooke nazwała Sinn „przeznaczeniem 2.0”, Hope szybko powiedziała, że ​​myślałem, że to ja i Liam. Żałosne” – odpowiedział inny widz.

Kobiety znów będą walczyć na „Odważni i piękni”

Nadzieja jest z Liamem, a Steffy z Finnem, więc wielu widzów uważa, że ​​to koniec ich kłótni. Cóż, pomyśl jeszcze raz. Piękna i Bestia nie kończy się na rywalizacji Hope i Steffy. Kobiety będą sobie rzucać do gardeł, ale tym razem nie z powodu mężczyzny.

Według spoilerów, Thomas Forrester (Matthew Atkinson) chce, aby jego syn Douglas Forrester (Django Ferri) mieszkał z nim. Oczywiście to zdenerwuje Hope, ponieważ jest macochą Douglasa i uważa, że ​​powinien mieszkać z nią i Liamem. Gdy Hope i Thomas nie dojdą do porozumienia, dojdzie do bitwy o opiekę nad dzieckiem. Steffy będzie wspierać swojego brata i będzie miała dobrane słowa dla Hope, próbując rozdzielić Thomasa i Douglasa.

Oprócz Thomasa obie kobiety będą walczyć także o swoje matki. Ridge Forrester (Thorsten Kaye) ponownie jest rozdarty między Brooke i Taylorem. Oczywiście Hope i Steffy nie potrafią oderwać od tego nosa. Nadzieja przekona Ridge’a do powrotu do Brooke, podczas gdy Steffy upiera się, że Ridge należy do Taylora.

Fani powinni złapać popcorn, ponieważ trwa kolejna runda rywalizacji Hope and Steffy.

POWIĄZANE: „Odważni i piękni”: Nadzieja zmuszona do wyboru między Douglasem a Deaconem

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button