Rozrywka

Ogień Kepa kopie taktykę Chelsea Lamparda i twierdzi, że zespół „odzyskał kontrolę” pod Tuchelem

KEPA ARRIZABALAGA zaatakował taktykę Chelsea Franka Lamaprda i twierdzi, że zespół „odzyskał kontrolę” pod wodzą Thomasa Tuchela.

Bramkarz, który spędza wakacje w rodzinnej Hiszpanii ze swoją piękną dziewczyną Andreą Martinez, został powiązany z przeprowadzką do Nicei.

1

Najdroższy korek świata, 27 lat, przybył na Stamford Bridge za aż 71,6 miliona funtów w 2018 roku.

Jednak odkąd Edouard Mendy przybył dwa lata później, były zawodnik Athletic Bilbao został zredukowany do roli podgrzewacza ławek lub pucharu po tym, jak został porzucony przez byłego menedżera Lamparda, który teraz kieruje Evertonem.

Legenda Chelsea została wyrzucona w styczniu 2021 roku i zastąpiona przez Tuchela, który natychmiast poprowadził ich do radości Ligi Mistrzów.

W zeszłym sezonie mogli zająć tylko trzecie miejsce w Premier League i zostali pokonani zarówno w finale Ligi, jak i FA Cup, ale Kepa jest pod znacznie większym wrażeniem niemieckiego taktyka niż Lamparda.

Najlepsze darmowe zakłady i oferty rejestracji dostępne u naszych partnerów bukmacherskich
Rabiot i Militao NAJNOWSZE, zwiększenie transferu Kounde jako Barcelona WYCOFANE

W rozmowie z Marcą powiedział: „Tak. Wyszliśmy z niezbyt rozbudowanej gry [with Lampard]nie musieliśmy brać piłki od tyłu, mniej zaplanowana gra, bardziej do swobodnego wyrażania się gracza, tam iz powrotem i mniej kontroli.

„Z Tuchel wróciliśmy do kontroli. To prawda, że ​​w Premier nie byliśmy blisko pierwszej dwójki, ale w innych turniejach byliśmy bardzo konkurencyjni.

Kepa wciąż ma trzy lata na siedmioletnim kontrakcie w zachodnim Londynie, ale jest sfrustrowany swoją niepełną rolą.

I przyznał, że może pójść gdzie indziej, chyba że to się zmieni.

SUN BINGO ZDOBĄDŹ BONUS 50 £ I 50 DARMOWYCH SPINÓW DZIŚ

Dodał: „W tej chwili jestem zawodnikiem Chelsea, ale jasne jest, że chcę grać więcej, ponieważ pochodzę z roku lub dwóch, kiedy grałem, miałem świetny występ.

„Z tego powodu, z powodu mojego dobrego występu, mam wrażenie, że chcę więcej. Chcę więcej grać.

„Jestem w Chelsea i chcę tutaj odnieść sukces. A gdyby to nie było możliwe, analizowalibyśmy inne rzeczy, ponieważ moim wyraźnym celem jest granie.

„Nie jestem zdesperowany. W końcu jestem w świetnym klubie. Porozmawiam z trenerem i podejmiemy decyzję, ale z jasnym przesłaniem, że chcę grać więcej.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button