Rozrywka

Ogłoszenie potwierdzające narodziny drugiego dziecka Khloé Kardashian jest bardzo wymowne

Khloé Kardashian informuje nas w najbardziej subtelny sposób, że chociaż między nimi jest nowe dziecko, zachowuje dystans do Tristana Thompsona. Ogłaszając narodziny Us Weekly, przedstawiciel gwiazdy rzeczywistości najwyraźniej unikał jakiejkolwiek wzmianki o Thompsonie i jego reakcji na nowe dziecko. „Zarówno dziecko, jak i matka są bardzo szczęśliwi i zdrowi. Khloé jest tak zachwycona, że ​​może poszerzyć swoją rodzinę”, powiedział źródło. Decyzja Kardashiana, by nie dopuścić do głosu imienia Thompsona, nie powinna jednak być niespodzianką.

W lipcu źródło zbliżone do gwiazdy rzeczywistości potwierdziło Entertainment Tonight, że Kardashian nie rozmawiał z gwiazdą NBA, odkąd pojawiły się wieści o jego ojcu syna Maralee Nichols. Chociaż imię nie zostało jeszcze ujawnione, ET potwierdził, że gwiazda rzeczywistości „będzie mieć dziecko w pełnym wymiarze godzin”, ale wychowa go z Thompsonem.

Pojawienie się dziecka pojawia się wśród plotek, że spotyka się z bankierem private equity, którego według Page Six poznała przez starszą siostrę Kim. Nowy człowiek oraz nowe dziecko? Kardashian najwyraźniej ma wszystko, czego potrzebuje, aby przejść od całego dramatu związanego z Thompsonem.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button