Rozrywka

Ogłoszono datę premiery „Survivor 42”

CBS „Survivor” prowadzi Jeff Probst w sezonie 42.

Zaznacz swoje kalendarze! Od zakończenia „Survivor 42” w maju fani z niecierpliwością wyczekiwali powrotu przebojowego reality show. Teraz CBS w końcu oficjalnie ogłosiło premierę 43 sezonu.

Oto, co musisz wiedzieć:

„Survivor 43” do premiery 21 września

W czwartek CBS ogłosiło datę emisji długo oczekiwanej premiery „Survivor 43”: nowy sezon rozpocznie się w środę, 21 września. Jak większość premier sezonowych, będzie to dwugodzinna – prawdopodobnie podwójna eliminacja – specjalna i będzie na antenie CBS o 20:00 czasu wschodniego.

Ogłoszenie pojawiło się wraz z gospodarzem wiadomości, który Jeff Probst zamieścił na swoim osobistym koncie na Twitterze, który drażnił się z tym, co się stanie:

Po raz kolejny weźmiemy 18 nowych graczy – nieznajomych – i porzucimy ich. Muszą stworzyć społeczeństwo. I tak naprawdę przyjrzymy się temu w tym sezonie, jak społeczeństwo, które tworzą, bezpośrednio wpływa na grę, w którą grają, ponieważ musisz dowiedzieć się, jakie są wartości, jakie są normy, jakie są zasady tego społeczeństwo – bo to one tworzą zasady!

Nie jest jasne, jak sezon 43 będzie różnił się od sezonów 42 i 41 w odniesieniu do tego, jak zawodnicy budują społeczeństwo. Niemniej jednak Probst głośno mówił o tym, że szeroko dyskutowana „Nowa Era” „Survivor” jest tutaj, aby pozostać. „Wiedzieliśmy z dużym wyprzedzeniem, że nasz 40. sezon będzie końcem ery, jeśli chodzi o to, jak gramy w grę i produkujemy program”, powiedział niedawno Wrap. „Myślę, że CBS prawdopodobnie było trochę zaniepokojone tym, dlaczego radykalnie zmienimy coś, co wciąż otrzymuje dobrą ocenę, a fani nadal się bawią, ale zawsze wierzyliśmy w podejmowanie szans i próbowanie nowych rzeczy, a CBS dało nam pozwolenie nie zdać.”

Jeśli chodzi o sezon 43, Probst drażnił się w swoim filmie, że „Wielcy płatnicy dostosowują się. Musisz dostosować się do otoczenia, a następnie wymyślić, jak grać. Osoba, która zrobi to najlepiej, wygra „Survivor 43”.

„Survivor 43” już zakończył zdjęcia

Biorąc pod uwagę, że zdjęcia do „Survivor 43” rozpoczęły się na początku maja, a nowe sezony będą prawdopodobnie trzymać się 26-dniowego harmonogramu zdjęć, można śmiało powiedzieć, że produkcja „Survivor 43” została już zakończona na Fidżi, a zdjęcia do „Survivor 44” prawdopodobnie już trwają.

Podobnie jak w poprzednich dwóch sezonach, „Survivor 43” rozpocznie się z 18 nowymi członkami obsady, którzy zostaną podzieleni na 3 plemiona. Chociaż wciąż niewiele wiemy o dokładnym formatowaniu „Survivor 43”, można śmiało powiedzieć, że Probst i produkcja nadal odkrywają nowe zwroty akcji i zalety, pomimo frustracji, którą wyrażała duża część fanów serialu.

Jednak biorąc pod uwagę, jak siła większości tych zwrotów akcji tkwi w ich nieprzewidywalności, wiele z nich stało się mniej lub bardziej nieskutecznych, ponieważ obsady „43” i „44” już widziały je w akcji, więc prawdopodobnie nie będą powracający. Oznacza to, że zwroty akcji i zalety pojawiające się na naszych ekranach będą prawdopodobnie zupełnie nowe.

Ponadto nadal istnieją plany, aby „Survivor 43” miał premierę w kinach w ramach nowego programu IMAX Live we współpracy z CBS.

Koniecznie obejrzyj dwugodzinną premierę „Survivor 43” 21 września 2022 r. o 20:00 czasu wschodniego na antenie CBS.

Więcej ciężkich wiadomości o przetrwaniu

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button