Rozrywka

Olivia Munn przedstawia syna Malcolma do alumna „Daily Show” Jona Stewarta na słodkim zdjęciu

Więcej informacji: olivia munn Olivia Munn świętuje ciało po porodzie: „Mam tylko miłość do niego” „Starannie zapakowana” mieszanka dla niemowląt Olivii Munn rozlewa się w walizce wśród braków Olivia Munn świętuje, że syn z Johnem Mulaneyem kończy 6 miesięcy Olivia Munn „panikuje” pośród niedoboru formuły, nie mogę pielęgnować przy „niskiej podaży”

Dziecko poznaje (byłego) szefa.

Olivia Munn ujawniła w środę na Instagramie, że przedstawiła swojego syna, Malcolma, Jonowi Stewartowi.

„Rzadkie zdjęcie Jona Stewarta i Marka Twaina”, aktorki – która wcześniej pracowała z alumnem „The Daily Show” – podpisało urocze zdjęcie Stewarta dotykającego nosa chłopca.

„Gratulujemy Jonowi nagrody #MarkTwainPrize”, dodał 41-letni Munn, odnosząc się do prestiżowej nagrody Marka Twaina za amerykański humor, którą Stewart, 59-letni, wygrał w poniedziałek wieczorem.

W latach 2010-2011 Munn występował jako korespondent „The Daily Show” ze Stewartem. Obaj pozostawali blisko siebie przez lata i rozmawiali o swojej szczególnej więzi w różnych wywiadach.

„Jest kimś, do kogo wciąż chodzę i poproszę go o radę” – powiedziała Entertainment Weekly w 2015 roku. „W przypadku Jona rzecz polega na tym, że zawsze ma opinię i zawsze jest to właściwa opinia”.

Munn powitała swojego synka z chłopakiem Johnem Mulaneyem w listopadzie 2021 r.oliviamunn/Instagram

Kontynuowała: „Idę do niego, ponieważ wiem, że po prostu ma taki zdrowy rozsądek, że byłoby tak głupio, gdybym to zignorował. Jest taki mądry. Zdecydowanie bardzo pomógł i jest kimś, kogo cenię w moim życiu.”

Jak wcześniej informowaliśmy na Page Six, Munn powitał małego Malcolma z chłopakiem Johnem Mulaneyem w listopadzie 2021 roku.

Wystąpiła w „The Daily Show” w latach 2010-2011. Getty Images dla Comedy Central

Jego przybycie nastąpiło kilka miesięcy po tym, jak 39-letnia absolwentka „Saturday Night Live” złożyła wniosek o rozwód z Anną Marie Tendler.

Żona Mulaneya od siedmiu lat publicznie ujawniła, że ​​była zaskoczona, kiedy wszczął postępowanie rozwodowe w lipcu 2021 r.

Przez lata utrzymywali silną przyjaźń.FilmMagic

„Jestem załamany, że John postanowił zakończyć nasze małżeństwo. Życzę mu wsparcia i sukcesów, gdy kontynuuje powrót do zdrowia” – powiedział 36-letni artysta w ówczesnym oświadczeniu, nawiązując do swojej wizyty w 2020 roku na odwyku z powodu alkoholizmu i uzależnienia od kokainy.

Wkrótce potem pojawiła się wiadomość, że Mulaney spotyka się z Munnem, i potwierdził, że nowa para spodziewa się dziecka podczas występu w „Late Night with Seth Meyers” we wrześniu 2021 roku.

Ona i Mulaney zostali rodzicami po raz pierwszy w 2021 roku. oliviamunn/Instagram

„Wszedłem w ten związek, który był naprawdę piękny, z kimś niesamowitym” – powiedział ówczesnemu gospodarzowi.

„I mamy razem dziecko. Byłem zdenerwowany, kiedy miałem przekazać tę wiadomość!”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button