Rozrywka

Olivia Plath twierdzi, że teściowa Kim popełniła oszustwo związane z kartą kredytową

Przez wszystkie sezony Welcome to Plathville relacje między teściową Kim Plath i Olivią Plath niewiele się zmieniły. Ale teraz, gdy rodzeństwo Plath, Ethan Plath, Moriah Plath i Micah Plath, próbują nawiązać relację z matką, Olivia nie drgnęła.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Teraz, przyczyna długotrwałej kłótni Olivii i Kim może w końcu zostać odkryta. W finale 4 sezonu Welcome to Plathville Olivia oskarżyła Kim Plath o oszustwo związane z kartami kredytowymi. Czy w tych zarzutach jest jakaś prawda? A co reszta rodziny myśli o tym oskarżeniu? Oto, co wiemy do tej pory.

Źródło: TLCArtykuł jest kontynuowany poniżej reklamy W finale czwartego sezonu „Witamy w Plathville” Olivia oskarżyła Kim Plath o oszustwo związane z kartami kredytowymi.

W konfesjonale podczas odcinka Olivia, która jest żoną Ethana Platha, dała głębszy wgląd w jej rozstanie z Kim Plath, jej teściową. Olivia zaczęła: „Poznałam Kim, gdy miałam 16 lat, a ona, kiedy ją poznałam, sprawiła, że ​​poczułam się ważna. W pewnym sensie wzięła mnie pod swoje skrzydła i na wiele sposobów uczyniła mnie swoją nową najlepszą przyjaciółką. , wysyłając mi codziennie e-maile. Ufałam jej bardziej niż mojej własnej mamie”.

Jednak sytuacja szybko się zmieniła, gdy Olivia poślubiła Ethana. „Myślę, że zmieniło się to, kiedy zacząłem zdawać sobie sprawę, że jestem po prostu wykorzystywany. Czułem, że byłbym dla niej wartościowy tylko wtedy, gdy zrobiłem to, czego ode mnie kazała. Nigdy nie zapomnę poślubienia 20-letniego mężczyzny , która, jego mama używała jego karty kredytowej i kupowała rzeczy dla siebie i nie spłacała mu pieniędzy”.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez TLC (@tlc)

Źródło: Instagram/@tlc

Olivia zasugerowała również, że Ethan nie znał haseł do swoich własnych informacji bankowych lub komputera, co narażało go na wykorzystanie przez Kim. Kiedy Olivia zmieniła hasła Ethana i odmówiła powiedzenia Kim, ich związek stał się napięty.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

„Poszło od „Tak bardzo cię kocham” do „Masz w sobie diabła”. I to po prostu zmieniło się z dnia na dzień” – powiedziała Olivia. „Bycie poszukiwanym przez kogoś nie oznacza, że ​​cię kocha. Mogą cię chcieć, ponieważ zaspokajasz ich potrzeby, a nie dlatego, że chcą zaspokoić twoje”.

Chociaż wydawało się, że Kim i Olivia poczynili postępy pod koniec finału 4 sezonu, wymieniając uprzejme powitanie, coś jest nie tak.

Źródło: TLCArticle kontynuuje pod reklamą

5 sierpnia 2022 r. rodzeństwo Plath, Moriah, Micah i Lydia, udostępniło post na Instagramie, omawiając pogłoski o domniemanym oszustwie Kim na kartach kredytowych i argumentując, że ich matce, Kim, powinno się pozwolić bronić się przed zarzutami przed kamerą. Post najwyraźniej sugerował również, że Olivia kłamała, a przynajmniej celowo nie była prawdomówna.

Oświadczenie zaczyna się: „My jako rodzina postanowiliśmy nie być już podzieleni. Jest o wiele więcej historii, niż widzieliście w serialu. Rozumiemy, że jest to program telewizyjny i nie mamy kontroli nad tym, jak serial jest edytowany, tak naprawdę jesteśmy rodziną pełną miłości i szacunku dla siebie nawzajem”.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Moriah Jasper Plath (@moriah.jasper)

Źródło: Instagram/@moriah.jasper

Wiadomość jest kontynuowana: „Chcieliśmy na przykład wyjaśnić coś, co Olivia powiedziała podczas ostatniego odcinka. To, co Olivia powiedziała o naszej mamie używającej karty kredytowej Ethana, nie było pełną historią. Mama i Ethan mieli umowę biznesową, w której Ethan zarobił sporo pieniędzy. A obie strony wiedziały o wszelkich transakcjach, które zostały dokonane. Nasza mama powinna mieć możliwość obrony i opowiedzenia swojej strony.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

W oświadczeniu dodano również, że są „ludźmi, którzy popełniają błędy” i że utrwalanie „podziału” rodziny szkodzi również młodszym członkom rodziny.

Ethan, mąż Olivii, nie skomentował publicznie wpisu, ale sama Olivia odpowiedziała na komentarz jednego z widzów, zanim szybko usunęła to, co powiedziała.

Źródło: IMGUR

Jeden z widzów napisał: „Post „Rodzina Plath” martwi mnie o ciebie…”, na co Olivia złowieszczo odpowiedziała: „Dysfunkcjonalne systemy lubią chronić dysfunkcje”.

Wygląda na to, że rodzina Plath ma o wiele więcej do wypracowania. Trzymamy kciuki za pełne pojednanie w sezonie 5! Możesz teraz streamować odcinki Welcome to Plathville w Discovery Plus.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button