Aktualności

Olivia Pratt-Korbel: Mężczyzna aresztowany pod zarzutem morderstwa w związku z zabójstwem dziewięciolatka

Policja aresztowała mężczyznę podejrzanego o morderstwo i usiłowanie zabójstwa w związku z zabójstwem dziewięcioletniej Olivii Pratt-Korbel w zeszłym miesiącu.

34-letni mężczyzna z Liverpoolu jest w areszcie, gdzie jest przesłuchiwany przez funkcjonariuszy, poinformowała w niedzielę policja Merseyside.

41-letni mężczyzna z Knowsley również został aresztowany pod zarzutem pomocy przestępcy i również przebywa w areszcie.

Mężczyźni zostali aresztowani w rejonie Runcorn we wczesnych godzinach niedzielnych.

Olivia została postrzelona, ​​gdy bandyta ścigał skazanego włamywacza Josepha Nee do jej domu rodzinnego w Dovecot w Liverpoolu około godziny 22:00 22 sierpnia.

Jej matka Cheryl również została ranna, gdy próbowała powstrzymać mężczyzn przed wtargnięciem.

Sekcja zwłok wykazała, że ​​przyczyną śmierci była rana postrzałowa klatki piersiowej.

Naczelny nadinspektor detektywów i szef dochodzeń Mark Kameen powiedział: „Ciągle namawiam każdego, kto posiada informacje, które mogą pomóc w naszym dochodzeniu w sprawie tragicznego morderstwa Olivii, o zgłoszenie się, abyśmy mogli postawić winnych przed wymiarem sprawiedliwości.

„W związku z tym śledztwem aresztowano wiele osób.

„Jednak nadal potrzebujemy pomocy publicznej w zapewnieniu, że możemy zbudować mocny obraz dowodowy, aby sprawiedliwość została wymierzona Olivii i jej rodzinie.

„Dzięki temu apeluję do tych, którzy mogą mieć informacje, bez względu na to, jak małe, które mogą nadal pomagać w kontaktach z nami bezpośrednio lub anonimowo, a my zajmiemy się resztą”.

36-letni mężczyzna z Huyton i 33-latek z Dovecot, którzy zostali aresztowani pod zarzutem morderstwa i dwóch zarzutów usiłowania zabójstwa w związku ze śmiercią Olivii, zostali zwolnieni za kaucją.

Dodatkowe raporty Stowarzyszenia Prasowego

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button