Rozrywka

Olivia Wilde i Harry Styles siedzą po przeciwnych stronach sceny podczas „Don’t Worry Darling” IMAX Theater Q&A

Zbieg okoliczności? Olivia Wilde oraz Harry Styles byli po przeciwnych stronach sceny dla ich Nie martw się kochanie IMAX Q&A w Nowym Jorku w poniedziałek, 19 września, mówi wyłącznie naoczny świadek Nas tygodniowo.

Przeczytaj artykuł

W wydarzeniu, które odbyło się w nowojorskim AMC Lincoln Square IMAX Theatre, wzięła udział duża część obsady filmu – w tym Styles, 28 lat, Wilde, 38 lat, Gemma Chan, Nick Kroll, Sydney Chandler, Kate Berlant, Asif Ali oraz Douglas Smith — udział w wyemitowanym panelu przed projekcją filmu.

Wybór miejsca przez parę ma miejsce zaledwie kilka tygodni po Mądrala dyrektor zamknął plotki, że zostawiła ex Jason Sudeikis dla rodowitej Anglii, z którą zaczęła się spotykać w styczniu 2021 roku.

„Całkowity pomysł na konie, że zostawiłem Jasona [Sudeikis] bo Harry jest całkowicie niedokładny”, OC powiedział ałun Targowisko próżności w wywiadzie opublikowanym 8 września. „Nasz związek skończył się na długo przed poznaniem Harry’ego. Jak każdy związek, który się kończy, nie kończy się z dnia na dzień. Niestety, Jason i ja mieliśmy bardzo wyboistą drogę i oficjalnie rozwiązaliśmy związek na początku pandemii.

The Dom ałun i Ted Lasso 46-letnia gwiazda została po raz pierwszy połączona w 2011 roku i zaręczyła się prawie dwa lata później. Byli, którzy dzielą syna Otisa (8 lat) i 5-letnią córkę Daisy, ogłosili rozstanie w listopadzie 2020 r.

„Podczas blokady wychowywaliśmy dwójkę dzieci, więc przez ten czas współrodziliśmy się” – powiedział Wilde magazynowi. „Kiedy stało się jasne, że wspólne zamieszkiwanie nie jest już korzystne dla dzieci, stało się odpowiedzialne, aby tego nie robić, ponieważ moglibyśmy być lepszymi rodzicami jako przyjaciółmi mieszkającymi w różnych domach”.

Współrodzicielstwo byłej pary natrafiło jednak na szkopuł w kwietniu, kiedy Sobotnia noc żyje ałun serwowany Wilde’owi z papierami powierniczymi podczas Nie martw się kochanie panel na CinemaCon. Źródło powiedziało Nas w czasie, gdy Okropni szefowie Star złożyła dokumenty, aby „ustanowić jurysdykcję” dwójki dzieci byłych, ale Sudeikis nie mieli wcześniejszej wiedzy, kiedy zostaną dostarczone.

Podczas gdy Wilde postrzegała działania komika jako „atak”, o czym mówiła Różnorodność w zeszłym miesiącu. Styles ze swojej strony starał się trzymać z dala od dramatu.

Dzięki uprzejmości Diany Cooper

„Harry nigdy nie skontaktował się z Jasonem” – powiedział drugi informator Nas w sierpniu, dodając, że wokalista „Watermelon Sugar” nie „czuje, że to jego miejsce”, aby się angażować. „Harry jest szalenie szczęśliwy i zakochany w Olivii. Razem tworzą niesamowity zespół”.

Podczas gdy mieszkaniec Nowego Jorku i Mój policjant obaj byli obecni na poniedziałkowym pokazie, dwie gwiazdy filmu — Florencja Pugh oraz Chris Sosna — wyraźnie brakowało. Duet wysłał jednak słodką wiadomość wideo, życząc kinom przyjemnego oglądania.

„Nie chcieliśmy przegapić tej okazji, aby podziękować za przybycie do doświadczenia Nie martw się kochanie w IMAX” – powiedzieli w klipie 26-letni Pugh i 42-letnia Pine. „Gwarantujemy, że będzie to ekscytująca przejażdżka i mamy nadzieję, że spodoba się wam film. Twoje zdrowie!”

Na początku tego miesiąca w Internecie huczało, czy Pugh weźmie udział w premierze filmu na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji po tym, jak zatrzasnął zwiastun za „zredukowanie do [her] sceny seksu” via hehar Bazar harfara artykuł z okładki w sierpniu. WChociaż się pojawiła, pominęła konferencję prasową, decydując się przylecieć później z planu swojego nadchodzącego filmu Diuna: Część 2.

Przeczytaj artykuł

„Florencja to siła i jesteśmy tak wdzięczni, że jest w stanie to zrobić dziś wieczorem, mimo że jest w produkcji na Wydma”, Wilde powiedział dziennikarzom o Małe kobiety gwiazda podczas festiwalowej konferencji prasowej. „Jako reżyser wiem, jak destrukcyjna jest utrata aktora nawet na jeden dzień, więc jestem jej bardzo wdzięczny za [Dune director] Denis Villeneuve za pomoc. I jesteśmy naprawdę podekscytowani, że będziemy dzisiaj świętować jej pracę. Nie mogę powiedzieć, jak bardzo jestem zaszczycony, że ma ją na czele. W filmie jest niesamowita.

Jednak źródło powiedziało nam wyłącznie wtedy, że „Florencja i Olivia miały kilka nieporozumień osobiście i zawodowo, dlatego Florence nie robi żadnej prasy do filmu”.

Chociaż plotki o napięciu między kobietami osiągnęły gorączkę w dniach poprzedzających wydarzenie w Wenecji, Pugh wykrzyknął „całą obsadę i ekipę”, która była zaangażowana w tworzenie filmu Nie martw się kochanie.

„Wciąż to wszystko przyjmuję!” ten Midsommar aktorka napisała na Instagramie 7 września wraz z kilkoma zdjęciami z czerwonego dywanu. „Co to była za chwila? Wielki Gratulacje do wszystkich stojących na tym dywanie. Premiera odbyła się w Wenecji! Ogromna wspaniała wygrana sama w sobie. Dziękuję za całą ciężką pracę. Naprawdę nie byłoby nas bez twojego talentu i bardzo to doceniamy.”

Przeczytaj artykuł

Pugh zakończyła swój post specjalnym podziękowaniem dla costara Pine’a, który przywiózł na premierę swój własny aparat, aby zrobić zdjęcia Sokole Oko aktorka. „Po prostu nie mogę się powstrzymać od opublikowania, jak cholernie uroczy i zabawny jest Chris Pine, ponieważ jest fotografem nr 1, siadając na kolanach z białymi spodniami w celu uzyskania kątów” – zażartowała. „Teraz to jest poświęcenie. Kocham cię Chrissy.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button