Rozrywka

„On ją rozśmiesza”: Katie Holmes i BF Bobby Wooten III zbliżają się do siebie, gdy poznaje jej córkę Suri

Katie Holmes i jej chłopak Bobby Wooten III wydają się być całkiem poważni, patrząc na ich publiczne wystąpienia i krzepiące wypowiedzi nienazwanej osoby z wewnątrz. Źródło powiedziało PEOPLE, że Wooten spędziła dużo czasu w wewnętrznym kręgu Holmes, który składa się z jej najbliższych ludzi. Obejmuje to jej 16-letnią córkę Suri, którą dzieli ze swoim byłym mężem Tomem Cruisem.

Wtajemniczony powiedział: „Poznaje jej rodzinę. Katie świetnie się bawi z Bobbym. Jest bardzo miły i szczęśliwy. Rozśmiesza ją”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Katie Holmes mówi, że wychowywanie córki Suri po rozstaniu z Tomem Cruisem było wyzwaniem: „To było intensywne”

Plotka pękła: Katie Holmes nie chce zmieniać imienia Suri i nie wychodzi za mąż, aby to zrobić

Wiadomość o Holmesie, lat 43 i Wooten, lat 33, po raz pierwszy pojawiła się, gdy duet został zauważony, gdy 28 kwietnia zauważono, jak całują się i trzymają za ręce, spacerując po Central Parku w Nowym Jorku. Odwiedzili nawet Muzeum Guggenheima i podróżowali metrem. Kathy, mama aktorki „The Mad Money”, dołączyła do szczęśliwej pary na popołudniowe wyjście. Widziano, jak ciepło przytula Wootena.

(Theo Wargo/Getty Images dla Tribeca Festival)

Prawie cztery tygodnie po ich randce, para wystąpiła publicznie 26 maja na 25. rocznicowej gali Moth w Spring Studios w Nowym Jorku, gdzie Wooten wręczył nagrodę swojemu współpracownikowi Davidowi Bryne’owi. Wcześniej, w czerwcu 2022 roku, aktorka „Jack and Jill” zabrała Wooten na swoją randkę na Tibeca Film Festival, gdzie film, który napisała, wyreżyserowała i zagrała, miał premierę. Duet trzymał ręce na czerwonym dywanie i wyglądał bardzo słodko.

Wooten ostatnio grał na Coachelli z Carly Rae Jepsen. Był także nominowany do nagrody Grammy w przeszłości, służy jako adiunkt w NYU Tisch School of the Arts i pochodzi z Chicago – przeszczepionego na Środkowym Zachodzie, jak Holmes, który dorastał w Toledo w stanie Ohio. Inne źródło powiedziało o Wooten: „Jest niesamowitym facetem, bardzo miłym, super utalentowanym i po prostu fajnym facetem. Jest bardzo utalentowanym basistą i muzykiem, i jest tak wyluzowany, genialny i zabawny, jak tylko się da”.

Przed Wootenem Holmes był żonaty z Tomem Cruisem przez sześć lat, zanim rozstali się w 2012 roku. Następnie została połączona z Jamiem Foxxem i nazwali to rozstaniem w 2019 roku. Wreszcie, przed Wootenem, Holmes był z szefem kuchni Emilio Vitolo Jr przez ponad połowę rok i ten związek zakończył się w kwietniu 2021 roku.

Bobby Wooten III

Po raz drugi w tym roku gra na Broadwayu. Grał na basie, gitarze, śpiewał i tańczył na Great White Way w amerykańskim filmie dokumentalnym Davida Bryne’a Utopua. Obecnie gra na basie w Moulin Rouge! Musical na Broadwayu, a ostatnio grał na Coachelli z Carly Rae Jepsen. I nie tylko to, ale profil Wootena na oficjalnej stronie szkoły wspomina, że ​​został nominowany do nagrody Grammy.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button