Rozrywka

ONEUS o tworzeniu EPki „Trickster”

Ravn, Seoho, Leedo, Keonhee, Hwanwoong i Xion zadebiutowały jako ONEUS w 2019 roku. Przez lata K-popowa grupa wydała wiele EP-ek i album studyjny. 17 maja ONEUS wydał swoją siódmą EP-kę, Oszust. EP zawiera siedem utworów, w tym główny singiel albumu „Bring It On”.

Po wydaniu OszustShowbiz Cheat Sheet przeprowadził wywiad z Ravnem, Seoho, Leedo, Keonhee, Hwanwoongiem i Xionem na temat tworzenia albumu i tego, co chcą osiągnąć jako ONEUS.

Ten wywiad został zredagowany i skondensowany.

ONEUS | RBW

ONEUS wydał EP-kę „Trickster”

Ściągawka z Showbiz: Niedawno ukończyłeś swój Krwawy Księżyc Trasa po USA. Jak wyglądała dla ciebie trasa?

Keonhee: Przede wszystkim byłem bardzo szczęśliwy i podekscytowany spotkaniem z fanami, którzy czekali na nas ponad dwa lata. Wspaniale było osobiście podzielić się tym ekscytacją.

Ściągawka z Showbiz: Czy ktoś z was ma ulubione wspomnienie z Krwawy Księżyc wycieczka?

Xion: „LIT” i „LUNA” to tytułowe piosenki w koreańskim stylu, a kiedy je wykonywaliśmy, fani wspierali nas koreańskim hanbokiem i tradycyjnymi fanami, co było tak niezapomniane.

Ściągawka z Showbiz: Co możesz podzielić się o swojej nowej EP? Oszust?

Leedo: W tym albumie Oszust odnosi się do tych, którzy jedną ręką odwracają zakończenie, a także może być postrzegane jako przedłużenie narracji dla pierwszego pełnego albumu Diabeł wydany w styczniu 2021. Wraz z przesłaniem „Rób, co naprawdę chcesz” z albumu Diabełchcieliśmy podzielić się tym, że wszyscy jesteśmy bohaterami, którzy zasługują na szczęśliwe zakończenie.

Ściągawka z Showbiz: Odkąd Oszust chodzi o zmierzenie się z nieznanym, czy kiedykolwiek denerwujesz się przyszłością?

Hwanwoong: Każdy będzie miał pewien poziom nerwowości na przyszłość. Ale ze względu na charakter naszej pracy miałem wiele obaw, takich jak „Czy mogę zadebiutować?” „Co powinienem zrobić, aby być kochanym przez wielu ludzi?” Ale staram się zachować pozytywne nastawienie i skupić się na spędzeniu niezapomnianego czasu z moimi fanami.

Ściągawka z Showbiz: Podobnie, czy kiedykolwiek chciałbyś wrócić i spróbować zmienić przeszłość? A może cała szóstka zawsze koncentruje się na teraźniejszości i przyszłości?

Seoho: Lubię wracać do przeszłości i uzyskiwać lepsze wyniki, ale zamiast żałować przeszłości, skupiam się bardziej na teraźniejszości i przyszłości.

POWIĄZANE: TXT wystąpi na Lollapalooza 2022

„Bring It On” jest wiodącym singlem EP

Ściągawka z Showbiz: Czy masz jakieś konkretne cele, które chcesz osiągnąć? Oszust?

Ravn: Z Oszust albumu, chcemy jeszcze bardziej odcisnąć w ONEUS siłę i atrakcyjny występ, a ponieważ pandemia powoli wraca do normy, fani mogą osobiście cieszyć się sceną. Mam nadzieję, że więcej osób zobaczy naszą scenę i zostanie naszymi fanami!

Ściągawka z Showbiz: Czy ktoś z was ma ulubioną piosenkę? Oszust? Jeśli tak, czy możesz powiedzieć, dlaczego jest Twoim ulubionym?

Hwanwoong: Moim ulubionym jest „Skydivin”. To bardzo orzeźwiająca piosenka, która dobrze komponuje się z latem, a tekst jest dobry, a także wydaje mi się, że samo słuchanie może złagodzić stres.

Ściągawka z Showbiz: Dlaczego uważasz, że „Bring It On” to najlepszy wybór na główny singiel albumu?

Keonhee: Na szczęście fani przyznali nam tytuł „Geniuszu scenicznego”, więc zawsze staramy się koncentrować na naszym występie i tym, jak zmaksymalizować naszą siłę. Mocne brzmienie i tekst „Bring It On” wystarczą, aby pokazać naszą pewność siebie i ducha, i myślę, że to pozwala nam pokazać większy wzrost w naszym występie, co skłoniło nas do wybrania tej piosenki jako naszego tytułu.

Ściągawka z Showbiz: Hwanwoong, pomogłeś choreografować „Bring It On”. Czy możesz opowiedzieć, jak to było być zaangażowanym w ten proces?

Hwanwoong: Po wysłuchaniu piosenki i stworzeniu refrenu z uczuciem, które chcę wyrazić, obejrzałem wideo i zrekonstruowałem go, aby pasował do nurtu, i teraz choreografia jest ukończona.

Ściągawka z Showbiz: Teledysk „Bring It On” zawiera wiele intensywnych elementów. Jak to było kręcić teledysk „Bring It On” i czy masz jakieś ciekawe lub zabawne historie z kręcenia?

Keonhee: Podczas kręcenia teledysku, od rekwizytów po plan, był bardzo intensywny, podobnie jak tytuł tej tytułowej piosenki, więc dobrze się bawiłem podczas kręcenia go. Wspaniale było mieć w zestawie zdjęcie projektu karty, który nas charakteryzuje.

ONEUS o procesie pisania piosenek

Ściągawka z Showbiz: Wielu z was było zaangażowanych w proces pisania piosenek i tworzenia muzyki Oszust. Czy możesz wyjaśnić, jak wyglądała praca nad albumem w ten sposób?

Ravn: Ten album zawierał również piosenkę, którą skomponowałem, zatytułowaną „Firebomb”, która była bardziej znacząca, ponieważ była to pierwsza piosenka, którą zainspirowałem się w moich snach. Mam nadzieję, że wielu ludziom spodoba się ta piosenka, gdy będą na coś czekać z zamkniętymi oczami.

Leedo: Piosenka, którą tym razem napisałem, „Skydivin”, była dość łatwa do napisania, ponieważ motyw i tekst były dla mnie bardzo jasne. Melodia wyszła gładko, a na jej szczycie umieściłem tekst.

Ściągawka z Showbiz: Czy podczas pisania piosenek masz za każdym razem ten sam proces twórczy, czy też różni się on w zależności od utworu?

Ravn: Każda piosenka przechodzi inny proces, a sytuacja jest inna dla każdej piosenki. Czasem zaczyna się od tekstu, czasem od tytułu, a czasem od melodii, więc nie jest to ten sam proces twórczy.

Seoho: Wydaje się, że zmienia się od czasu do czasu w zależności od sytuacji. Kiedy temat jest określony lub pojawia się słowo, które się wybija, teksty czasami płynnie wychodzą.

Leedo: To naprawdę zależy od tematu, o którym chcę pisać. Czasami piszę tekst lub słowa na dany temat, a potem melodię, a czasami piszę melodię, a potem tekst.

POWIĄZANE: YOUNITE na ich debiutanckim albumie i ich celach na przyszłość

Co ONEUS chce osiągnąć dalej

Ściągawka z Showbiz: Minęło kilka lat od twojego debiutu jako ONEUS. Z czego jesteś najbardziej dumny z ONEUS od czasu swojego debiutu?

Xion: To było wtedy, gdy po raz pierwszy zajęliśmy pierwsze miejsce z „LUNĄ”. Byłem bardzo dumny, ponieważ wygląda na to, że dałem prezent moim fanom.

Ściągawka z Showbiz: Czy są jakieś koncepty lub gatunki muzyczne, które chciałbyś wypróbować w przyszłości?

Keonhee: Myślę, że do tej pory przeszliśmy przez wiele wyzwań. Jak zawsze chcemy pokazać naszym fanom, jak potrafimy przetrawić wiele różnych koncepcji i gatunków. Myślę też, że możemy wykonać świetną robotę, jeśli chodzi o seksowną koncepcję.

Ściągawka z Showbiz: Jakie są Twoje cele na resztę roku, zarówno indywidualnie, jak i jako ONEUS?

Ravn: Jak zawsze, rok chciałbym zakończyć szczęściem. Chcę również wystąpić na ceremonii wręczenia nagród na koniec roku, a także odbyć światową trasę koncertową!

Seoho: Moim celem w tym roku jest stać się lepszym artystą i przyjacielem!

Leedo: Moim celem jako ONEUS jest iść naprzód i rozwijać się jako lepszy artysta, a moim osobistym celem jest jeszcze bardziej kształtować.

POWIĄZANE: Recenzja albumu: Monsta X znajduje nowe aspekty miłości dzięki „kształtowi miłości”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button