Rozrywka

Opalaj się jak Kristin Cavallari w tym jednoczęściowym kostiumie kąpielowym z paskiem za 28 dolarów

Us Weekly współpracuje z partnerami, więc możemy otrzymać wynagrodzenie za niektóre linki do produktów i usług.

Szukasz nowego stroju kąpielowego? Zawsze szukamy strojów kąpielowych, które sprawią, że poczujemy się pewnie, silnie i komfortowo, niezależnie od tego, czy opalamy się na leżaku na plaży, czy wygrywamy konkurs na kule armatnie na basenie. Wiemy, że kupowanie strojów kąpielowych może być delikatnym przedsięwzięciem, ale dlatego jesteśmy tutaj, aby ułatwić Ci sprawę.

Po inspirację zwróciliśmy się do ikony mody Kristin Cavallari, która zdecydowanie wykorzystuje upały przy każdej nadarzającej się okazji. Niedawno opublikowała selfie w kostiumie kąpielowym podczas opalania na zewnątrz, pisząc: „Gdzie będę do października”. Chcemy w to wejść — zwłaszcza jeśli oznacza to, że będziemy nosić takie stroje kąpielowe jak ona!

Amazonka

Zobacz to!

Kup jednoczęściowy strój kąpielowy TSMEZA z paskiem za jedyne 28 USD w Amazon! Należy pamiętać, że ceny są aktualne na dzień publikacji, 25 kwietnia 2022, ale mogą ulec zmianie.

Cavallari miał na sobie teksturowany czarny jednoczęściowy kostium kąpielowy z okrągłym dekoltem i paskiem wokół talii zaakcentowanym klamrą z pierścieniem O-ring. Potrzebowaliśmy podobnego kostiumu kąpielowego jak najszybciej i znaleźliśmy taki, który czekał na nas w Amazon. Ten strój kąpielowy jest bardzo podobny do kostiumu Cavallariego, a nawet ma kilka dodatkowych detali, które uwielbiamy jeszcze bardziej!

Ten kostium kąpielowy jest dostępny w kolorze czarnym i jest wykończony ściągaczem, dzięki czemu zapewnia wygodę i elastyczność. Ma okrągły dekolt, a także kwadratowy tył i szeroki pasek wokół talii, utrzymujące go szlufki, schodzące się na sprzączkę paska z pierścieniem O-ring z przodu. Przybity wygląd! Ale czy możemy poświęcić chwilę na docenienie tych pasków? Wiązane paski są teraz super urocze i bardzo modne, ale uwielbiamy je również, ponieważ umożliwiają regulację Twojego kostiumu kąpielowego, dzięki czemu możesz uzyskać idealne dopasowanie!

amazon-ze-strój-jednoczęściowy-czarny
Amazonka

Zobacz to!

Kup jednoczęściowy strój kąpielowy TSMEZA z paskiem za jedyne 28 USD w Amazon! Należy pamiętać, że ceny są aktualne na dzień publikacji, 25 kwietnia 2022, ale mogą ulec zmianie.

Kochasz czerń, ale chcesz więcej? Jeśli wybierasz się na kilkudniowe wakacje lub po prostu masz dużo czasu na opalanie w tym lecie, sensowne jest tylko zaopatrzenie się w zapasy. Dobrze, że ten jednoczęściowy kostium występuje również w pięciu innych kolorach! Chwyć go w jaskrawej zieleni, mocnej czerwieni, słonecznej żółci lub dostępnym odcieniu niebieskiego (lub obu)!

Zobacz to!

Kup jednoczęściowy strój kąpielowy TSMEZA z paskiem za jedyne 28 USD w Amazon! Należy pamiętać, że ceny są aktualne na dzień publikacji, 25 kwietnia 2022, ale mogą ulec zmianie.

Przeczytaj artykuł

Nie w Twoim stylu? Kupuj więcej jednoczęściowych strojów kąpielowych tutaj i sprawdź wszystkie damskie stroje kąpielowe w Amazon tutaj! Nie zapomnij przejrzeć wszystkich codziennych ofert Amazon, aby uzyskać więcej wspaniałych znalezisk!

Szukasz więcej strojów kąpielowych? Sprawdź więcej naszych rekomendowanych typów poniżej:

  • 10 najlepszych drążków do podciągania roku
  • 11 najlepszych strojów kąpielowych z zakrytymi spodniami
  • Najlepsze stroje kąpielowe w dużych rozmiarach: nasze ulubione pochlebne stroje kąpielowe jedno- i dwuczęściowe

Ten post został wysłany przez zespół Us Weekly’s Shop With Us. Zespół Shop With Us ma na celu wyróżnienie produktów i usług, które nasi czytelnicy mogą uznać za interesujące i przydatne, takich jak maski na twarz, samoopalacze, legginsy w stylu Lululemon i wszystkie najlepsze prezenty dla każdego w Twoim życiu. Wybór produktów i usług nie ma jednak w żaden sposób stanowić poparcia ze strony Us Weekly lub jakiejkolwiek celebryty wymienionej w poście. Zespół Shop With Us może bezpłatnie otrzymywać produkty od producentów do przetestowania. Ponadto Us Weekly otrzymuje wynagrodzenie od producenta produktów, o których piszemy, gdy klikniesz w link, a następnie kupisz produkt opisany w artykule. Nie wpływa to na naszą decyzję o tym, czy dany produkt lub usługa jest polecana lub polecana. Shop With Us działa niezależnie od zespołu sprzedaży reklam. Czekamy na Twoją opinię na [email protected] Szczęśliwe zakupy!

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button