Rozrywka

Opalenizna Jennifer Coolidge dla „White Lotus” wysłała ją do izby przyjęć

Jennifer Coolidge trafiła do izby przyjęć po tym, jak próbowała się opalić za rolę w „Białym lotosie”.

Zobacz też

emmy 2022

Jennifer Coolidge tańczy do muzyki play-off podczas przemówienia Emmy 2022 Coolidge zabrał do domu trofeum dla wybitnej aktorki drugoplanowej w…

61-letnia aktorka ujawniła w nowym wywiadzie, że źle zareagowała na swoją opaleniznę w sprayu przed podróżą na Hawaje, gdzie kręcono pierwszy sezon serialu HBO.

„W przypadku „The White Lotus” nie chciałam wyglądać jak wielka, biała pianka na plaży na Hawajach, więc dostałam opaleniznę w sprayu” – powiedziała Allure.

„Wsiadłem do samolotu i zacząłem się czuć naprawdę dziwnie. Zanim wysiadłem z samolotu, musiałem udać się na pogotowie”.

Strach zdrowotny Coolidge skłonił zespół produkcyjny serialu do zmiany produktów do makijażu ekranowego, których używali na niej.

Jennifer Coolidge znalazła się w izbie przyjęć po otrzymaniu opalenizny w sprayu.AFP przez Getty Images

„Myślę, że skończyliśmy na zwykłym makijażu” – wspomina. „W chwili, gdy przestaliśmy kręcić, wzięłam prysznic. Reaguję tak szybko na rzeczy.”

Gwiazda „Legalnej blondynki”, która w zeszłym tygodniu wygrała nagrodę Emmy za rolę Tanyi McQuoid w „Białym lotosie”, powiedziała, że ​​reakcja alergiczna była dla niej szokiem.

Coolidge wcielił się w Tanyę McQuoid w „Białym lotosie”.

„Nigdy nie byłam kimś, kto bardzo dbał o składniki” – powiedziała magazynowi.

„Wtedy powiedziałbym, że w ciągu ostatnich pięciu lub sześciu lat zacząłem mieć alergię. Moje oczy zawsze łzawiły, ale nigdy nie przyszło mi do głowy, że to mój makijaż.

Aktorka zdobyła nagrodę Emmy za tę rolę.NBC przez Getty Images

Popularny dramat z 2021 roku, który przez tydzień śledził grupę dysfunkcyjnych gości kurortu, wkrótce powróci na drugi sezon, którego akcja rozgrywa się we Włoszech.

Program zdobył 10 nagród Emmy 2022, w tym Outstanding Limited lub Anthology Series.

Coolidge powróci w drugim sezonie serialu.AP

„Dzisiaj wieczorem wzięłam lawendową kąpiel tuż przed występem i puchnęłam w sukience” – powiedziała Coolidge na scenie, odbierając nagrodę dla wybitnej aktorki drugoplanowej w limitowanym lub antologicznym serialu lub filmie.

„Ale tak czy inaczej, to jest takie ekscytujące”.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button