Rozrywka

Oś czasu relacji Adele i Richa Paula: w ich romansie „Jackpot”

Ktoś taki jak on! Adele jest królową emocjonalnych piosenek o rozstaniu, ale w prawdziwym życiu odniosła większy sukces w odnajdywaniu miłości.

Zdobywczyni Grammy została po raz pierwszy zauważona ze swoim chłopakiem, Bogaty Paweł, w lipcu 2021 r., biorący udział w piątym meczu finałów NBA. Chociaż to był ich pierwszy raz publicznie, podało wyłącznie źródło Nas tygodniowo w czasie, gdy duet spotykał się „od miesięcy” przed meczem.

„Jest bardzo nieśmiały i zachowuje niski profil, kiedy wychodzą, podczas gdy Adele jest bardzo towarzyska” – dodał wtajemniczony, zauważając, że para zdołała pozostać poza radarem, mieszając się z tym samym wewnętrznym kręgiem. „Ludzie, z którymi spędzają czas, znają ich już osobiście, więc nie muszą się przedstawiać, dlatego prawdopodobnie nikt wcześniej nie wychwycił ich związku”.

Dwa miesiące później para uczyniła Instagram oficjalnym, gdy piosenkarka „Easy on Me” udostępniła zdjęcie duetu przebranego na gwiazdę NBA Antoniego Davisa’ ślub do Marlen P. (Paul, agent sportowy, reprezentuje Davisa i jego kolegę z drużyny Los Angeles Lakers James Lebron.)

„W tym momencie są bardzo zaangażowani i trudno sobie wyobrazić, że nie będą razem przez bardzo długi czas” – powiedział źródło. Nas Adele i jej kawalera w październiku 2021 roku, dodając, że ta dwójka bardzo dobrze się uzupełnia. „Naprawdę czuje się, jakby trafiła w dziesiątkę”.

Zdobywca Oscara był wcześniej żonaty z Szymon Koneckiz którym powitała syna Angelo w październiku 2012 roku. Była para rozstała się w kwietniu 2019 roku po siedmiu latach spędzonych razem i sfinalizowała rozwód na początku 2021 roku.

„Po prostu przechodziłam przez ruchy i nie byłam szczęśliwa” – powiedziała Moda jej małżeństwa w październiku 2021 r. „Żadne z nas nie zrobiło nic złego. Żadne z nas nie krzywdziło się nawzajem ani nic takiego. Po prostu: chcę, żeby mój syn zobaczył, że naprawdę kocham i był kochany. To dla mnie naprawdę ważne”.

W tym samym wywiadzie piosenkarka „Rolling in the Deep” ujawniła, że ​​spotkała Paula wiele lat przed rozpoczęciem ich romansu. „Był tam zawsze, po prostu go nie widziałam” – wyjaśniła, dodając, że ponownie spotkali się na imprezie „kilka lat wcześniej”. „Tańczył. Wszyscy inni po prostu siedzieli. Po prostu tańczył.

Ten zaraźliwy urok jest jedną z rzeczy, które urzekły Adele od samego początku. „Zawsze sprawia, że ​​czuje się wyjątkowo i nie ma ani kropli egoizmu ani podłości w swoim ciele” – powiedział wtajemniczony Nas w październiku 2021 r.

Kontynuuj przewijanie, aby spojrzeć wstecz na wijący się romans Adele i Paula:

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button