Rozrywka

Oś czasu relacji Angeliny Pivarnick i Chrisa Larangeiry od 2020 roku do teraz

Angelina Pivarnick i Chris Larangeira pobrali się w listopadzie 2019 r. Ich zaślubiny były częścią Jersey Shore: rodzinne wakacje Sezon 3. Wkrótce potem Jersey Shore obsada zaczęła zauważać „kłopoty w raju”.

Teraz Angelina i Chris przechodzą rozwód. Oto oś czasu ich związku po ślubie.

Chris Larangeira i Angelina Pivarnick | Steven Ferdman/AFP przez Getty Images

Chris Larangeira wyprowadził się z domu Angeliny Pivarnick pod koniec 2020 roku

Jersey Shore: rodzinne wakacje Premiera 4 sezonu miała miejsce 3 czerwca 2021 r. W odcinku z 10 czerwca Angelina ujawniła, że ​​Chris wrócił do swojej matki, gdy ona zdejmowała świąteczne dekoracje. Oznacza to, że Chris wyprowadził się gdzieś w okresie świątecznym 2020.

W odcinku Mike „The Situation” Sorrentino pyta, czy robią terapię par. Angelina powiedziała, że ​​odpowiedź Chrisa zawsze brzmiała: „Ty potrzebujesz terapii.” W tym momencie Angelina i Chris zatrudnili prawników i „zmierzyli się z rozwodem”, jak mówi Mike.

Chris podobno spędzał czas z 22-latkiem

W rozmowie z Jenni „JWoww” Farley Angelina twierdziła, że ​​Chris spędził 11 godzin i 27 minut w pokoju hotelowym z 22-letnią kobietą. Skąd ona o tym wiedziała? Zainstalowała system śledzenia w jego samochodzie. Ponieważ ten klip pochodzi z tego samego odcinka, prawdopodobnie miało to miejsce pod koniec 2020 roku lub na początku 2021 roku.

Chris twierdził, że w pokoju nic się nie stało. Jednak Angelina i Jenni zakładali, że jest „winny” czegoś.

Chris Larangeira wrócił miesiąc później

Miesiąc po wprowadzeniu się do mamy Chris wrócił do domu. Angelina zwróciła uwagę na jego w pełni rozwiniętą brodę i wygląd „w kurtce”. Jak Angelina powiedziała kamerom: „Cholera, wygląda całkiem nieźle. Jakby miał brodę, to jest gorące.

Chris przybył z walizką na holu, najwyraźniej gotowy, by zostać przez jakiś czas. Oboje dyskutowali o samotności bez siebie, a Angelina szczegółowo opisała, jak jej ojciec porzucił ją jako dziecko. „Chcę móc powiedzieć, że przynajmniej staraliśmy się popracować nad naszym małżeństwem” – powiedziała Chrisowi. Oboje zgodzili się iść razem na terapię.

Angelina spotkała się z prawniczką rozwodową Vikki Ziegler w premierze piątego sezonu „JSFV”

w Jersey Shore: rodzinne wakacje Premiera piątego sezonu, Angelina wspomniała, że ​​chce „chronić się”, jeśli ona i Chris się rozdzielą. Z pomocą Jenni odwiedziła sławną prawniczkę rozwodową Vikki Ziegler. Na sugestię Jenni, Angelina zdecydowała, że ​​jeśli ona i Chris nie będą mogli „naprawić” swojego małżeństwa do rocznicy w 2021 roku, Angelina posunie się naprzód z rozwodem, o który złożyła wniosek w styczniu tego roku.

Angelina i Chris poczynili postępy z seks terapeutą w „Jersey Shore: Family Vacation”

Deena Cortese zorganizowała dzień na łodzi w rezydencji podczas ich podróży na Florydę. Ich dzień na wodzie obejmował sesję z terapeutką seksualną, która pomogła Angelinie i Chrisowi uporać się z problemami komunikacji w ich związku.

Angelina opowiadała o swoim porzuceniu z dzieciństwa io tym, jak wpływa to na jej dzisiejsze życie, podczas gdy Chris przyznał, że czuje się drugorzędny w stosunku do przyjaciół i rodziny Angeliny. Odcinek sprawił, że wydawało się, że para przetrwa, ale niedługo potem pojawiła się wiadomość, że Chris złożył wniosek o rozwód.

Chris Larangeira złożył pozew o rozwód w styczniu 2022 r.

Rok po tym, jak Angelina złożyła, ale nigdy nie dostarczyła mu dokumentów, Chris złożył wniosek o rozwód w New Jersey 22 stycznia 2022 r. (za pośrednictwem The Sun). Angelina i Chris początkowo otwarcie mówili o swojej separacji w mediach społecznościowych, ale milczeli, prawdopodobnie w celu ochrony prawnej.

Dostroić do Jersey Shore: rodzinne wakacje Sezon 5B, aby dowiedzieć się, jak przebiega reszta ich postępowania rozwodowego.

POWIĄZANE: „Angelina Pivarnick z Jersey Shore „zacznie stawać się dzikusem” przed nowym sezonem

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button