Rozrywka

Oś czasu relacji Hannah Berner i Des Bishopa z Summer House

Wirujący romans. Hannah Berner zacząłem widzieć teraz-męża Des Bishop zanim zaczęła kręcić sezon 5 z Domek letniskowy w 2020 roku, ale to nie powstrzymało jej ponownego romansu z Costar Łukasza Gulbransona od stania się punktem spornym w domu Hamptons.

Berner i Gulbranson poznali się podczas kręcenia czwartego sezonu programu Bravo. Po połączeniu w sezonie 2019 para utrzymywała kontakt, ale miała różne wyobrażenia o swoim statusie.

„Czuję, że coś się skończyło, ale nie skończyło się w zły sposób” – powiedział podczas zjazdu, który wyemitowano w maju 2020 r.

Berner, który zauważył, że prawie codziennie rozmawiali przez telefon, odpowiedział: „Myślę, że jest różnica między chemią a kompatybilnością. Myślę, że jest świetną osobą, ale nie wiem, czy mogłabym mu zaufać jako materiał na chłopaka”.

Krótko przed tym, jak obsada zaczęła kręcić piąty sezon w lipcu 2020 roku, współgospodarz „Giggly Squad” zaczął spędzać czas z Bishopem, który jest od niej o 15 lat starszy.

„Więc właściwie widziałam go w Comedy Cellar, jakieś pięć lat temu”, ujawniła w podcaście „Not Skinny But Not Fat” w październiku 2020 r. „Podniósł się i był taki zalotny, pewny siebie i słodki. Ale mówił o tym, jak mieszka w Irlandii. Więc pomyślałem: „No cóż, ten facet jest taki gorący. Ale mieszka w Irlandii”.

Wiele lat później Bishop śledził Bernera z powrotem na Instagramie i sięgnął do niego.

„Napisz do mnie DM i jest bardzo bezpośredni” – wyjaśniła gwiazda Bravo. „Śledził mnie, a ja byłem w jego paszy… Jeśli nie wystraszyłem go wszystkimi moimi głupimi TikToksami podczas kwarantanny, to byłaby wygrana”.

Po kilku tygodniach ich związku Berner wyjechał do 5 sezonu filmowego Domek letniskowy. Podczas premiery w lutym 2021 r. fani zobaczyli, jak zdenerwowała ją Gulbranson przynosząca kolejny dawny płomień, Ciarę Miller, do ich wakacyjnego domu.

„Hannah i ja byliśmy przyjaciółmi. Hannah i ja jesteśmy bardzo bliskimi przyjaciółmi. Dzielimy się ze sobą wieloma rzeczami” – powiedział Gulbranson Nas tygodniowo przed premierą. „Dużo rozmawiamy. Może myślała, że ​​to coś innego, ale wiesz, miałem wrażenie, że Hannah rzeczywiście spotykała się z kimś i spotykała się z ludźmi. A ja po prostu traktowałem ją jak przyjaciółkę, tak jak zawsze”.

Po zakończeniu produkcji w piątym sezonie Berner przedstawiła swoich zwolenników Bishopowi we wrześniu 2020 r. Za pośrednictwem Instagrama. Po zaręczynach w lutym 2021, para pobrała się w maju 2022 na plaży w Hamptons.

Przewiń, aby zobaczyć oś czasu ich związku:

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button