Rozrywka

Oś czasu relacji Jill Duggar i Dericka Dillarda „Counting On”: od zalotów do rodzicielstwa i nie tylko

Nadążamy za Dillardami! Jill Duggar oraz Derick DillardRomans od lat urzeka widzów, poczynając od ich burzliwych zalotów.

ten 19 dzieci i liczenie alum, który jest czwartym dzieckiem Jim Bob Duggar oraz Michelle Duggarznalazła swojego przyszłego męża dzięki ojcu, dzięki czemu ich droga do małżeństwa była nieco płynna.

Zaloty duetu rozpoczęły się w 2013 roku, po tym, jak Dillard zbliżył się do Jima Boba podczas jego dwuletniej misji w Nepalu. „Ponieważ mieliśmy podobne cele życiowe, zwróciła moją uwagę” – napisał Dillard za pośrednictwem strony ślubnej pary w 2014 roku, zauważając, że rozmawiał z nią raz przez telefon, zanim przyjechała odwiedzić go w Nepalu wraz z tatą.

„Im więcej spędzałam z nim czasu i obserwowałam jego uczciwość, słodkiego ducha i miłość do Boga oraz służbę innym, tym bardziej się w nim zakochałam” – wyjaśniła Jill na stronie internetowej duetu, zauważając, że jej podróż do niego zmieniła ich związek i oficjalnie rozpoczęli zaloty.

Gdy Dillard wrócił do Stanów Zjednoczonych w 2014 roku, romans pary nabrał tempa i adwokat oświadczył się w marcu tego roku.

„Naprawdę staramy się, aby nasz związek koncentrował się nie na fizyczności, ale raczej na komunikacji i dalszym uczeniu się o sobie nawzajem”, powiedziała Jill ABC po ich zaręczynach. „Zachowujemy nasz pierwszy pocałunek i inne rzeczy na nasz ślub”.

Kilka tygodni przed zawiązaniem węzła w czerwcu 2014 r. Jill wyraziła za pośrednictwem Twittera, jak bardzo jest zaręczona z „zaręczyn z najwspanialszym facetem na świecie”.

Od tego czasu para powitała dwóch synów, Izraela i Samuela, i głośno mówi o tym, jak utrzymują swój romans przy życiu.

„Seks jest bardzo ważną częścią małżeństwa, ale ważne jest również, aby priorytetowo traktować zabawę i intymność, które prowadzą do zdrowego małżeństwa, w tym zdrowego życia seksualnego”, Liczyć na alumna powiedziała o swoim związku z mężem podczas filmu na YouTube z lutego 2021 r., W którym opisali, jak rozmawiają ze swoimi dziećmi o seksie.

Para wyjaśniła następnie w sposób przyjazny dzieciom, że dzieci rodzą się po „randce” rodziców, a następnie zaczynają rosnąć „w brzuchu mamy”. W klipie wtrąciła się Jill, mówiąc, że duet miał „kilka randek”, zanim został rodzicami. Dillard bezczelnie odpowiedział: „Mieliśmy cztery randki jednego dnia, myślę, że raz”. Jill dodała: „Hej, mamy dobre życie seksualne”.

Przewiń w dół, aby ponownie przeżyć wzloty i upadki relacji Jill i Dillard:

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button