Rozrywka

Oś czasu relacji JoJo Fletchera i Jordana Rodgersa: od „Wieczoru panieńskiego” do planowania ślubu

Może założenie Panieński nie jest w końcu taki szalony! JoJo Fletcher oraz Jordana Rodgersa mogą zaliczać się do historii sukcesu Bachelor Nation.

Para poznała się i zakochała w 12 sezonie Panieński w 2016 roku. Gwiazdy reality show miały długie zaręczyny, zanim ostatecznie ustaliły datę ślubu w czerwcu 2020 roku. Jednak pandemia koronawirusa opóźniła ich plany.

W oczekiwaniu na ich zaślubiny sezon Fletchera został ponownie wyemitowany jako część Kawaler: Najwspanialsze pory roku — w historii! Okazuje się, że Rodgers nigdy nie widział ich transmitowanej w telewizji historii miłosnej, więc specjalne wydarzenie dało mu możliwość przemierzenia ścieżki wspomnień.

„Kiedy po raz pierwszy otrzymałem telefon od naszych producentów, wydaje mi się, że mam dziurę w żołądku. Pomyślałem: „Nie! Musimy to jeszcze raz obejrzeć? Nie wiem, dlaczego początkowo to czułem, ale jakbym odczuwał niepokój” – powiedział wyłącznie Fletcher Nas tygodniowo w czerwcu 2020 r. „Myślę, że za pierwszym razem miałem szczęście, ponieważ Jordan nie oglądał mojego sezonu. On na to: „Nie muszę tego widzieć!” Ale teraz on mówi: „Jestem bardzo podekscytowany oglądaniem!” Mówię: „Och, świetnie. Cztery lata później zamierzamy to wszystko powtórzyć?’”

Jednak były panieński „nie mógł się doczekać” tego doświadczenia ze słodkiego powodu. „Byłoby dobrze, gdyby nasza historia znów się rozegrała, ponieważ tak się nie stało” – zauważyła. „Minęło to od zawsze, więc fajnie będzie przeżyć te chwile na nowo”.

Był jeden aspekt procesu, którego nie chciała ponownie przeżywać. „Tak bardzo płakałam. Nie wiem, czy ludzie pamiętają, jak po prostu byłam niestabilna emocjonalnie podczas tego wszystkiego, więc będzie zabawnie patrzeć na to z tyłu” – powiedziała. „Prawdopodobnie nie będę chciał tego oglądać, ale jestem podekscytowany, widząc historię Jordana i mnie i ponownie obejrzyj propozycję. To będzie naprawdę niesamowite!”

Duet przeszedł długą drogę od czasu ich Panieński dni. Jak wyjaśnił Fletcher Nas w lipcu 2019 r. „Znormalizowaliśmy nasze życie i to nas uratowało”.

Przewiń w dół, aby ponownie przyjrzeć się przełomowym momentom ze związku Fletchera i Rodgersa, od spotkania w telewizji reality po przygotowania do zawiązania węzła!

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button