Rozrywka

Oś czasu relacji Luke’a Bryana i Caroline Boyer: Jak ukochani z college’u utrwalili miłość

Wieczna miłość. Śpiewak country Łukasz Bryan był żonaty z żoną, Caroline „Lina” Bryan (z domu Boyer), od ponad 14 lat i wciąż wydają się tak zakochani, jak w dniu, w którym związali węzeł.

Po pierwszym spotkaniu, gdy uczęszczali do tej samej uczelni w Georgii, para nawiązała natychmiastową więź, której nie można było zignorować.

„Spotkaliśmy mój pierwszy tydzień studiów w barze o nazwie Dingus i po prostu spędzaliśmy czas” – wyjaśniła Caroline na Podcast „Get Real with Caroline Hobby” w styczniu 2019 r. „Była czwartkowa noc. Byłem studentem pierwszego roku. To był mój pierwszy raz w barze. Byłam bardzo chroniona dorastając w bardzo małym miasteczku i miałam tego samego chłopaka od ósmej klasy. … Osobowość Luke’a była tak wielka, że ​​gapiłem się na niego w stylu: „Czy ten facet naprawdę?” Był drugim facetem, którego pocałowałem w życiu. Kiedykolwiek.”

Chociaż umawiali się na randki przez ponad rok, kiedy byli w szkole, Luke i Caroline w końcu zerwali, gdy „oszalała” po tym, jak mówił o małżeństwie. Dopiero cztery lata później odnowili swój związek z czasów studiów.

„Byłam przedstawicielem narkotykowym w Macon, ale pracowałam w Statesboro, a mój brat powiedział: „Zgadnij, kto gra w mieście” – wspomina Caroline podczas wywiadu podcastowego. „Widziałem Luke’a grającego i coś było inne. Nawiązaliśmy kontakt wzrokowy i zamknęliśmy oczy. … Potem zrobił sobie przerwę i pomyślałam, że próbuje mnie unikać. Więc wyszedłem. O 3 nad ranem zadzwonił do domu mojego brata, a ja odebrałem. Zapytał: „Gdzie poszedłeś?”. Powiedziałem: „Myślałem, że nie chcesz mnie widzieć”. W każdym razie od tamtej pory jesteśmy razem. On i ja nigdy byśmy nie przetrwali, gdybyśmy nie mieli przerwy. Doceniamy się nawzajem”.

Po relacji on-off, para ostatecznie związała się w grudniu 2006 roku przed wydaniem jego debiutanckiego albumu, Zostanę ze mną, rok później. Zapewnił, że wsparcie Caroline pomogło mu stać się odnoszącym sukcesy artystą muzycznym.

„Ona jest idealnym rodzajem stabilności, której potrzebuję na wszystkich poziomach” – powiedział Luke Rozruch we wrześniu 2015 r. „Wstaje o 5:30 i robi dzieciom obiady i pozwala mi spać. Moja rodzina nadal naprawdę się mi poświęca i pracuje nad swoim harmonogramem, wokół tego, co mam do zrobienia, więc nie mogę się doczekać, kiedy pewnego dnia może te role trochę się zmienią. Cały ten szum zawsze będzie. Pod koniec dnia zawoła mnie.

Po ślubie w Turks i Caicos Luke próbował rozpocząć karierę muzyczną, podczas gdy Caroline przez cztery lata wspierała ich rodzinę, jak wyjaśniła w podcastie Hobby’ego.

Wkrótce potem duet powiększył swoją rodzinę w 2008 i 2010 roku, witając odpowiednio dwóch synów, Bo i Tate.

Rodzina Bryan również poniosła smutne straty. Po tym, jak szwagier Luke’a niespodziewanie zmarł na atak serca w 2014 roku, Luke i Caroline wzięli trójkę swoich dzieci jako swoje.

Wychowując razem pięcioro dzieci, para wiejska wciąż znajduje czas na umocnienie swojego małżeństwa i wspólną zabawę, niezależnie od tego, czy jest to zabawny dowcip podczas kwarantanny, czy sentymentalna randka.

„Bardzo dobrze się bawimy w tej karierze, bawimy się z naszymi dziećmi” – dodał w wywiadzie dla Rozruch. „Mamy normalne małżeństwo. Wchodzimy w to, walczymy, rozwiązujemy to, ale pod koniec dnia rozumiemy, że jest wiele rzeczy, które na nas przychodzą, które również nas wszystkich doprowadzają do szaleństwa, więc po prostu staramy się być normalni i cieszyć się przejażdżka tego.

Przewiń w dół, aby ponownie przeżyć pełną zabawy i romantyczną oś czasu małżeństwa:

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button