Rozrywka

Ostatnia seria nagich zdjęć Britney Spears zaniepokoiła fanów po tragicznych wiadomościach o poronieniu

Fani Britney Spears ujawnili swoje zmartwienia związane z popową księżniczką po tym, jak ponownie pojawiła się na Instagramie z mnóstwem zupełnie nagich zdjęć.

40-letnia gwiazda pojawiła się ostatnio z postami pokazującymi, że ma na sobie tylko strój urodzinowy – a fani z pewnością nie byli również zaskoczeni jej wybrykami.

Nieco w ciągu ostatnich kilku tygodni Britney sześć razy skorzystała ze swojej platformy, aby udostępnić całkowicie nagie zdjęcia, które spotkały się z mieszanymi reakcjami jej adorujących fanów.

W swojej najnowszej kompilacji zdjęć piosenkarka Hit Me Baby One More Time stoi z uchylonymi drewnianymi drzwiami, gdy tli się przed kamerą, pozując w buffa.

Przestrzegając wytycznych na Instagramie, Britney zapewniła, że ​​wszystkie prywatne regiony zostały zakryte jej dłonią lub emoji miłosnego serca.

Fani Britney zaniepokoili się nowymi mnóstwem nagich zdjęć (Zdjęcie: Britney Spears/Instagram) Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

Przy każdym pokazie krzywizny piosenkarka opisała: „Dobra moja a** MURICA”, wraz z emoji z ustami i brzoskwiniami.

Zaniepokojeni fani podnieśli dzwonek alarmowy w sekcji komentarzy, a jeden z nich napisał: „Czuję, że to już nie jest nawet post BS… co jest z czerwonymi różami na każdym zdjęciu? Również drzwi są zakrzywione… edytowane zdjęcia?”

Użytkownicy internetu zgodzili się, dodając: „Dziewczyno, co robisz?”, „Prawo, ktoś jej pomoże”, „Nie jest w porządku!” i „Dość Britney”.

Britney rozebrała się po raz szósty w ciągu ostatnich kilku tygodni (Zdjęcie: Britney Spears/Instagram)

Podczas gdy inni mówili: „Ta dziewczyna potrzebuje konta tylko dla fanów! Britney, wszystko w porządku?” i „Przestań! Omg. Nie mogę przestać obserwować, bo jestem zbyt wścibska …….ale daj spokój, to robi się bardzo dziwne, czy ona po prostu nie straciła dziecka kilka tygodni temu”.

Tymczasem w zeszłym miesiącu Britney ogłosiła szczęśliwe wieści, że była w ciąży z trzecim dzieckiem z narzeczonym Samem Asghari – z którym zaręczyła się we wrześniu ubiegłego roku po tym, jak jej konserwatorstwo zakończyło się w sądzie.

Fani martwili się po tym, jak Britney niedawno ogłosiła tragiczną wiadomość, że poroniła swoje trzecie dziecko (Zdjęcie: instagram.com/britneyspears)

Niestety, w zeszłym tygodniu Britney podzieliła się bolesną wiadomością, że poroniła ich nienarodzone dziecko, wyjaśniając, że stracili swoje „cudowne dziecko”.

Twórca hitów, który ma już dwóch synów z byłym mężem Kevinem Federlinem, napisał: „Z naszym najgłębszym smutkiem musimy ogłosić, że straciliśmy nasze cudowne dziecko na początku ciąży”.

Kontynuowała: „To niszczycielski czas dla każdego rodzica.

„Być może powinniśmy byli poczekać z ogłoszeniem, aż będziemy dalej, jednak byliśmy zbyt podekscytowani, mogąc podzielić się dobrą wiadomością.

„Naszą siłą jest miłość do siebie nawzajem. Będziemy nadal starać się powiększać naszą piękną rodzinę”.

Aby uzyskać więcej najnowszych wiadomości o showbiznesie od Daily Star, zapisz się do jednego z naszych biuletynów tutaj.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button