Rozrywka

Ostatnie cięcie Jets otrzymuje nowy układ ze świętymi: Raport

Getty The New York Jets ostatnio grali w New Orleans Saints 12 grudnia 2021 r.

Jeśli istniała jedna pozycja, którą dyrektor generalny New York Jets, Joe Douglas, wyeliminował z parku w tym sezonie poza sezonem, to byłaby to ciasna końcówka.

Franczyza zauważyła, że ​​odeszli od podpisania kontraktu z szerokim odbiorcą podczas wolnej agencji – ze względu na rozdęty rynek – i zamiast tego zdecydowali się na zdobycie dwóch początkowych końcówek w CJ Uzomah i Tyler Conklin. Następnie Douglas połączył te dodatki z czołową perspektywą rozwoju na tym stanowisku, Jeremy’m Ruckertem z Ohio State.

To była ostateczna metamorfoza po kolejnej żałosnej kampanii z pozycji. Przejęcia pozwoliły też Jetsowi trochę posprzątać dom. Ryan Griffin został zwolniony, podpisał kontrakt z Chicago Bears, a wolny agent Tyler Kroft przeniósł się do San Francisco.

Wieloletni specjalny zespół Daniel Brown został nawet zwolniony, a ostateczne cięcie nadeszło w maju, kiedy Douglas zwolnił rezerwę tight end, Brandona Dillona, ​​na rzecz nowicjusza Calvina Jacksona Jr.

WSZYSTKIE najnowsze wiadomości o Jets prosto na Twoją skrzynkę! Dołącz do biuletynu Heavy on Jets tutaj!

Dołącz do Heavy na odrzutowcach!

Dillon zyskuje nową szansę

Według oficjalnej strony New Orleans Saints, Dillon podpisał nową umowę, aby dołączyć do ścisłego pokoju, w którym znajdują się między innymi hybrydy Taysom Hill, Adam Trautman, Nick Vannett i Juwan Johnson.

Święci podpisali kontrakt z byłym #Vikings TE Brandonem Dillonem. Jako wolny agent Wikingów w 2019 roku, który był nierozciągnięty, spędził czas na treningu i pojawił się w 5 meczach podczas swojego pobytu w Minnesocie.

— Kevin Brown (@KevinBrownNFL) 21 czerwca 2022 r.

Były produkt Maryjny i niewykorzystany wolny agent Minnesota Vikings pojawił się w pięciu meczach w ciągu ostatnich trzech sezonów, rejestrując jedno przyjęcie na sześć jardów. Ponieważ w kwietniu skończył 25 lat, NOLA może uważać, że warto spróbować.

Strona internetowa Saints szczegółowo przedstawia historię czeladnika: „Dillon wyróżniał się w NAIA Marian w Indianapolis, zdobywając wyróżnienia pierwszego zespołu All-Mid State Football Association jako junior i senior. Zdobył wyróżnienie NAIA All-America jako senior w 2018 roku z 35 chwytami na 603 jardy (średnia 17,2) z pięcioma przyłożeniami, grając we wszystkich 11 meczach. Jako junior w 2017 roku zakończył z 34 chwytami na 532 jardy i czterema przyłożeniami.

Po serii kontuzji i oznaczeń COVID-19, Jets odebrali Dillona tuż przed nowym rokiem. Otrzymał rezerwę/przyszłą umowę za swoje kłopoty, ale nigdy nie wyszedł na boisko dla Green & White po krótkim pobycie w składzie treningowym.

Śledź stronę Heavy On Jets na Facebooku, na której możesz zapoznać się z najnowszymi codziennymi treściami, analizami, funkcjami i nie tylko związanymi z NYJ!

Ważne letnie daty do zapamiętania

To może być „przerwa letnia”, ale obóz treningowy będzie tutaj, zanim się zorientujesz. Według CBS Sports odrzutowce zdecydowały się rozpocząć część obozu tylko dla debiutantów nieco wcześniej niż większość, we wtorek 19 lipca.

Reszta listy zgłosi się tydzień później, we wtorek, 26 lipca. Stamtąd koła są w mgnieniu oka i wtedy ten samolot wzbija się w powietrze.

Przed pierwszym tygodniem w harmonogramie przedsezonowym zostaną wprowadzone daty wycięcia, tak jak przed pandemią. Znawca NFL Ian Rapoport niedawno opublikował na Twitterze notatkę NFL zawierającą „zasady i procedury redukcji” w 2022 roku.

Najważniejsze terminy do zapamiętania to:

Wtorek, 16 sierpnia- Drużyny zmniejszą się z 90 do 85 graczy. Wtorek, 23 sierpnia- Drużyny zmniejszą się z 85 do 80 graczy. Wtorek, 30 sierpnia- Drużyny dokonają ostatecznych cięć, od 80 do 53 graczy.

The Jets rozegrają trzy mecze przedsezonowe przeciwko Philadelphia Eagles, Atlanta Falcons i New York Giants w tej kolejności 12 sierpnia (19:30 EST na Lincoln Financial Field), 22 sierpnia (20:00 EST na MetLife Stadium) i w sierpniu 28 (13:00 czasu wschodniego na stadionie MetLife).

Śledź @obermuller_nyj i @BoyGreen25 na Twitterze, aby otrzymywać najnowsze wiadomości z New York Jets, plotki, świeże ujęcia i nie tylko!

Na żywo z TEU

Mówiąc o ciasnych końcach, w Jets jest kilku graczy, którzy podobno biorą udział w tym tygodniu w Tight End University. Szczyt pozycyjny mający na celu podniesienie standardu TE został stworzony przez George’a Kittle’a, Travisa Kelce’a i byłego NFL TE Grega Olsena.

Najpierw rozgrywający Zach Wilson został namówiony do rzucania najlepszymi i najzdolniejszymi graczami NFL, a potem koledzy z drużyny Uzomah i Conklin postanowili dołączyć do nowego QB1. Obie nowe bronie Jets zostały dziś zauważone w Nashville.

Będziemy na bieżąco informować Cię o wszelkich nowościach, które pojawią się w „TEU” w weekend.

CZYTAJ DALEJ:

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button