Rozrywka

Oto dlaczego Internet myśli, że Lea Michele nie potrafi czytać

Była gwiazda Glee, Lea Michele, ma wiele na głowie. Oczywiście jest bardzo zajęta swoją rolą w Funny Girl na Broadwayu, ale to jej działania poza sceną tak naprawdę sprawiają, że TikTok i Twitter w dzisiejszych czasach buzują. To dlatego, że ludzie nie mogą porzucić jednej z najdzikszych teorii spiskowych, z jakimi kiedykolwiek się spotkaliśmy. Twierdzi, że Lea Michele jest analfabetką.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Nie potrafię czytać, nigdy nie umiałabym czytać, nie byłabym w stanie nawet przeczytać tego artykułu o niej, który teraz czytasz. Jeśli nie znasz teorii spiskowej, oto krótkie podsumowanie.

Źródło: Getty ImagesArtykuł kontynuuje poniżej reklamęPlotki o tym, że Lea Michele była analfabetką, zaczęły się w 2017 roku.

Ze wszystkich teorii spiskowych, które pojawiły się w Internecie, ta jest zdecydowanie jedną z najbardziej szalonych. W 2017 roku podcast One More Thing, Jaye Hunt i Robert Ackerman, omówili teorię spiskową w jednym z odcinków swojego programu. Jakiś czas później udostępnili film, w którym wyjaśnili swoją teorię, że Lea nie umie czytać ani pisać. Najwyraźniej zaczęło się od żartu z powodu fragmentu książki Nayi Rivery „Sorry Not Sorry”.

Ponieważ przeżywamy teorie spiskowe, przywróćmy „Lea Michele nie potrafi czytać” pic.twitter.com/px3n4z4Xqq

— 𝖌𝖔𝖙𝖍𝖎𝖈𝖈 (@whateverwyatt) 11 listopada 2020 r. Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

W książce Naya szczegółowo opisała, w jaki sposób Lea odmówiła improwizacji swoich kwestii, a według Jaye i Roberta Lea nigdy nie podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat tego, co napisała Naya, ale po prostu zachęcała innych do samodzielnego przeczytania książki. Nie było wiele do zrobienia, ale wystarczyło, aby duet poważnie potraktował swoją teorię i zbadał.

Jaye i Robert wzięli udział w Facebook Live, aby otwarcie omówić swoje spekulacje i zagłębić się w historię jej kariery. Oprócz książki Nayi przeanalizowali wcześniejsze filmy Lei, wspomnieli o jej najwcześniejszych rolach i zwrócili uwagę, że wiele jej podpisów na Instagramie zawiera więcej emotikonów niż słów. W 40-minutowym filmie zasugerowali nawet, że Lea musi słuchać i nagrywać swoje piosenki na Glee, ponieważ nie potrafi czytać nut. Ale Jaye i Robert nie poprzestali na tym.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąŹródło: YouTube

Na swoim kanale YouTube przesłali drugi film (który od tego czasu został usunięty), aby ujawnić więcej „dowodów”, które zebrali. Tym razem wspomnieli, że Lea prawie nigdy nie była fotografowana podczas czytania książki i że kilka jej zdjęć z książkami mogło zostać przerobionych w Photoshopie. Jezu.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Chociaż teoria zdecydowanie brzmi naciągana, Jaye i Robert wciąż zbudowali sprawę, która była wystarczająco silna, by przekonać tysiące ludzi. Niedługo po opublikowaniu filmu niezliczone osoby zaczęły trollować Leę w mediach społecznościowych.

lea michele i ryan murphy między scenami na planie chlee pic.twitter.com/BUNNUevYpb

— 𝙽𝚎𝚕𝚕𝚒𝚎 (@nelliextine) 22 marca 2018 Artykuł jest kontynuowany poniżej Reklama Fani Twittera wyśmiewali Leę, że nie potrafią czytać.

Kilku fanów zaczęło udostępniać memy w mediach społecznościowych, żartując, że Lea nie będzie mogła przeczytać tego, co wszyscy o niej mówią. Jedna z użytkowniczek, Lena, napisała na Twitterze: „Właśnie spędziłam 40 minut oglądając film o spisku o Lea Michele, która jest analfabetką i jest święta s–t mają rację”. Inna fanka, Angie, powiedziała: „Czy Naya Rivera legalnie gadała o śmieciach Lea Michele przez całą swoją książkę, ponieważ wiedziała, że ​​nie może jej przeczytać, NIE MOGĘ ODDYCHAĆ”.

Źródło: TwitterArtykuł kontynuuje poniżej reklamaLea odpowiedziała na teorię spiskową w 2018 roku, ale niektórzy ludzie pozostali nieprzekonani.

Aktorka zdecydowała się śmiać z całej sprawy i próbowała uciszyć plotki tweetem. W odpowiedzi fanowi, który o niej wspomniał, napisała: „Uwielbiałem CZYTANIE tego tweeta i chciałem cię odpisać”. Ale nawet wtedy fani zainteresowali się komentarzami, aby dalej się z niej wyśmiewać, sugerując, że ktoś inny napisał dla niej tweet.

@colormeloverly

po prostu nie może usunąć roszczenia lolol #pr

♬ oryginalny dźwięk – Clara Artykuł jest kontynuowany pod reklamąTeoria spiskowa „Lea Michele jest analfabetką” niedawno ponownie pojawiła się na TikToku.

Szybko do 2022 roku. Po tym, jak Lea została obsadzona w Funny Girl, odniosła się do wieloletniej teorii spiskowej w wywiadzie dla The New York Times … z wyjątkiem tego, że tak naprawdę nie rozwiała plotek. „W Internecie krąży plotka, że ​​nie umiem czytać ani pisać? To smutne. Naprawdę” – powiedziała. „Często myślę, że gdybym był mężczyzną, wiele z tego nie miałoby miejsca”.

Pomijając kwestię, czy jej zeznanie było trafne, zdecydowanie nie pomogło to w powstrzymaniu ludzi od mówienia o plotce. W tym momencie Twitter i TikTok szaleli, próbując dowiedzieć się prawdy. A potem Lea brnęła jeszcze głębiej w bójkę.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą @leamichele

lol

♬ oryginalny dźwięk – Klipy Kardashian Lea Michele opublikowała wideo TikTok, które wyśmiewa plotkę … ale NADAL nie potwierdza ani nie zaprzecza.

Lea Michele dołączyła do TikTok i opublikowała swój pierwszy film we wrześniu 2022 roku. Tłum „Lea Michele jest analfabetką” wdarł się do sekcji komentarzy do filmu i żartował – po raz kolejny – o tym, że nie może przeczytać niczego, co piszą.

Artykuł jest kontynuowany poniżej Źródło reklamy: TikTokSource: TikTokArtykuł jest kontynuowany poniżej Źródło reklamy: TikTok

Wreszcie Lea opublikowała TikTok bezpośrednio nawiązujący do teorii spiskowej. Ale! Nadal! Nie! Demaskować! To!

Udostępniła nagranie wideo, na którym wydaje się rozmawiać przez telefon z nakładką tekstową, która brzmiała: „Dzwoni do Jonathana [Groff] aby przeczytać mi komentarze na temat mojego pierwszego TikToka”.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą @leamichele

lol

♬ oryginalny dźwięk – klipy Kardashian

Oczywiście Lea jest tutaj bardzo zainteresowana żartem, ale ludzie nie mogą pogodzić się z faktem, że wciąż nie przedstawiła żadnego solidnego dowodu swoich umiejętności czytania. I szczerze? Ona nie musi. Może umie czytać (prawdopodobnie umie), może nie umie, ale wydaje się, że tak czy inaczej radzi sobie dobrze. Nie przyszliśmy tu, żeby padać na jej paradzie.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button