Rozrywka

Oto, ile naprawdę warta jest Sadie Sink

Chociaż Sadie Sink jest naturalną performerką, nie wywodzi się z showbiznesu. Jako jedna z czwórki rodzeństwa urodziła się w Brenham w Teksasie, gdzie jej mama pracowała jako nauczycielka, a ojciec był trenerem rugby. Chociaż jej rodzina skupiała się na sporcie, związała się ze starszym bratem z powodu ich miłości do teatru. „Zawsze można było nas znaleźć na zapleczu, transmitując bootlegi z Broadwayu na YouTube lub oglądając występy Tony’ego” – powiedziała Vogue w 2022 roku. „To była tylko ta dziwna obsesja, którą dzieliliśmy”.

Iskra narodziła się, gdy zadebiutowała na scenie w „Najlepszym świątecznym korowodzie wszechczasów” w wieku siedmiu lat. „Byłam w zespole aniołków i miałam tylko jedną linijkę, więc po prostu tam stałam” – wspomina. „Ale pamiętam, że kochałem to jak nic innego”. Po zdobyciu głównej roli w teatralnej produkcji „Tajemniczy ogród” wpadła w uzależnienie – a jej rodzina wiedziała, że ​​prędzej niż później wyrośnie z małego miasteczka w Teksasie.

Sink uczęszczała do szkoły artystycznej w Houston, która ostatecznie zaprowadziła ją na Broadway, gdzie zadebiutowała w tytułowej roli „Annie” w 2012 roku. Cała jej rodzina przeniosła się do Nowego Jorku, a później zagrała w „The Publiczność” na scenie u boku Helen Mirren. „Moja rodzina zawsze tak bardzo wspierała mnie i moją karierę”, powiedziała do Glamour w 2022 roku.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Check Also
Close
Back to top button