Rozrywka

Oto jak wygrać bezpłatną Teslę (i uporządkować swoje finanse, gdy jesteś na tym)

Jeśli chciałeś lepiej zarządzać swoimi finansami, teraz może być idealny czas na rozpoczęcie. Popularny internetowy doradca finansowy Personal Capital oferuje szansę na wygranie Tesli tylko za zarejestrowanie się i korzystanie z jego usług, co jest czymś, co możesz zrobić niezależnie od tego.

Personal Capital to firma finansowa, która oferuje usługi zarządzania majątkiem osobistym. Z ponad 3 milionami klientów oferuje zarówno bezpłatne, jak i płatne narzędzia, które pomogą Ci zarządzać pieniędzmi. Jednym z najczęściej używanych bezpłatnych narzędzi jest pulpit nawigacyjny, który zapewnia użytkownikom cyfrowy przegląd tego, co wydają i co oszczędzają.

Podczas gdy patrzenie na twoje finanse może wydawać się nieco zniechęcające, Kapitał osobisty przedstawia wszystko w sposób przyjazny dla użytkownika, ułatwiając lepsze zrozumienie rachunków, inwestycji i emerytury. New York Times nazwał nawet firmę „… tą do pokonania” za zarządzanie inwestycjami. Personal Capital istnieje od 2009 roku i obecnie jest firmą Empower, przejętą przez popularną służbę emerytalną w 2020 roku.

Czy kapitał osobisty jest bezpieczny?

Bezpieczeństwo powinno być głównym problemem przy wyborze firmy zarządzającej majątkiem osobistym. Firma stosuje szyfrowanie AES-256, jeśli chodzi o swoje dane, co jest tym samym standardem szyfrowania używanym przez wojsko.

Dla tych, którzy jeszcze nie poznali przyszłej wartości swoich inwestycji, Kapitał osobisty to dobra firma na początek — zwłaszcza, że ​​płatne konta mogą mieć doradcę finansowego, który pomoże odpowiedzieć na pytania. A jeśli chodzi o pieniądze, będą pytania.

Ale jest jedna rzecz, która odróżnia kapitał osobisty od innych firm — obecnie rozdają Teslę.

Według sondażu przeprowadzonego przez Personal Capital and Empower ponad połowa Millenialsów spędza więcej czasu na planowaniu wakacji niż emerytury, a wydatki na podróże wzrosły o ponad 41% w porównaniu z ubiegłym rokiem. Gaz prawdopodobnie przyczynia się do tego wzrostu, a ceny gazu wzrosną w 2022 roku. Nic więc dziwnego, że inne badanie wykazało, że 47% Millenialsów planuje kupić pojazd elektryczny następnym razem, gdy pojawi się na rynku, aby kupić samochód. Mając szansę na wygranie samochodu, który pomoże zmniejszyć zapotrzebowanie na drogie tankowanie benzyny, firma powiedziała, że ​​​​chce „spotkać konsumentów tam, gdzie jadą”.

Więc co musisz zrobić, aby wejść?

Firma daje nowym użytkownikom 20 szans na wygranie Tesli Model 3.

Wszystko, co musisz zrobić, to założyć bezpłatne konto, aby uzyskać dostęp do ich narzędzi i pulpitu nawigacyjnego, a następnie połączyć swoje konta finansowe. Każde połączone konto od innej firmy — na przykład konto bankowe i konto karty kredytowej daje kolejną szansę na wygraną. Pomijając Teslę, to dobry sposób na zarządzanie wszystkimi finansami i posiadanie wszystkiego w jednym miejscu.

Zasadniczo im więcej kont powiążesz ze swoim profilem, tym większe masz szanse na wygraną. (I im bardziej dopasujesz się do tego, ile wydajesz i oszczędzasz). Konkurs kończy się 31 sierpnia, a zwycięzca zostanie ogłoszony około 15 września.

Tesla czy nie, to dobre przypomnienie o znaczeniu planowania z wyprzedzeniem. Nawet jeśli uważasz, że Twój mózg wykonuje dobrą robotę, śledząc wszystko, oglądanie wszystkich kont w jednym miejscu może otworzyć oczy. Umiejętność planowania na przyszłość — czy to zapewnienie wystarczającej ilości pieniędzy na przyszłą edukację dziecka, czy po prostu planowanie dużej podróży z rodziną — jest ważna.

Rozpoczęcie może wydawać się onieśmielające — zwłaszcza jeśli jesteś zupełnie nowy w planowaniu finansowym. Ale pulpit nawigacyjny Personal Capital może usunąć trochę stresu, pokazując ścieżkę do stabilności finansowej w przyjazny dla użytkownika sposób. Jeden z użytkowników powiedział firmie: „Jestem amatorskim maniakiem finansów osobistych i uwielbiam patrzeć, jak moja wartość netto rośnie”.

Nigdy nie jest za wcześnie, by myśleć o swojej przyszłości.

Korzystanie z usługi takiej jak Kapitał osobisty może pomóc w podejmowaniu bardziej świadomych decyzji, co może sprawić, że poczujesz większą kontrolę nad swoimi finansami. Jeśli lubisz bezpłatne usługi i chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak inwestować, firma może również rzucić światło na to, jak inwestować mądrzej dzięki płatnemu członkostwu.

Nie ma nic do stracenia, rejestrując się w Kapitał osobisty. Od kredytów i pożyczek po przepływy pieniężne i oszczędności emerytalne, kapitał osobisty może pomóc Ci zbudować ścieżkę w kierunku inteligentniejszego zarządzania pieniędzmi. Zarejestruj się już dziś i poznaj swoje pieniądze na poziomie osobistym.

Ten artykuł został pierwotnie opublikowany w dniu

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button