Rozrywka

„Ozark”: aktorka Charlotte przewidziała kolejne zakończenie serialu

Teraz, gdy wszyscy mamy czas, aby to przetworzyć, Sofia Hublitz otwiera się swoimi przemyśleniami na temat Ozark kończący się. Hublitz wcielił się w postać Charlotte Byrde, córki osób zajmujących się praniem brudnych pieniędzy Marty’ego i Wendy Byrde. Spędziła większość wcześniejszych odcinków buntując się przeciwko rodzicom za wykorzenienie ich życia, aby przenieść się do Ozarków. Ale pod koniec zrobiła krok naprzód, aby stać się wielką pomocą dla biznesu.

Pomimo krytyki na temat tego, jak Ozark zakończony, Hublitz jest zadowolony z finału. Ale przyznaje, że początkowo miała inny pomysł na zakończenie serialu.

[Warning: This article contains spoilers from Ozark Season 4 Part 2.]

Laura Linney jako Wendy Byrde i Sofia Hublitz jako Charlotte Byrde w „Ozark” sezon 4 część 2 | Tina Rowden/Netflix 2022

„Ozark” zakończył się z hukiem, zgodnie z obietnicą

Netflix obiecał Ozark skończy się hukiem, ale niewielu spodziewało się śmierci Ruth.

Marty desperacko próbował ją chronić po tym, jak zabiła Javi – coś, co powiedział jej, że wywoła poważny cios. Ale nic nie mógł zrobić, kiedy to dotarło do mamy Javi, Camili. Mając ostatnią szansę, by być szczerym, Clare Shaw zrezygnowała z Ruth, obawiając się, że zostanie zabita, jeśli Camila kiedykolwiek odkryje, że kłamie. Niedługo potem Camila wytropiła Ruth, zastrzeliła ją i zabiła, niszcząc widzów.

Jednak Byrdes doczekali się szczęśliwego zakończenia. Po zdobyciu dużych darowizn na gali fundacji, zaczęli przygotowywać się do powrotu do Chicago i rozpoczęcia życia jako właściciele fundacji.

POWIĄZANE: „Ozark” sezon 4, część 2: 1 Znak Ruth umrze cały czas

Sofia Hublitz początkowo miała inny pomysł na zakończenie „Ozark”

ten Ozark Finał jest zupełnie inny niż ten, który pierwotnie wyobrażał sobie Hublitz. Powiedziała Today, że myślała, że ​​Byrdes podążą za wczesnym pomysłem Wendy na ucieczkę do Australii. Ale ostatecznie jest zadowolona z tego, jak wszystko się potoczyło.

„Byłam bardzo szczęśliwa i bardzo zadowolona z zakończenia” – powiedziała w gazecie. „Podoba mi się, że to nie jest szczęśliwe zakończenie”.

„W końcu wygrywają, ale cykl trwa” – kontynuowała, odnosząc się do strzelaniny Mel Sattem w ostatnich momentach serialu. „To dla nich tylko jedno ciało więcej. Mam nadzieję, że to ostatnie, ale tego nie wiesz. Pozostawia otwarte drzwi na to, co będzie dalej.”

Jej przemyślenia na temat tego, co dzieje się z Charlotte

Jeśli chodzi o Charlotte, Hublitz ma kilka pomysłów na to, co się z nią stanie.

„To mogłoby pójść w obie strony” – powiedziała. „Albo idzie do college’u, dostaje jakąś pracę w finansach korporacyjnych i pozostaje w zgodzie z rodzinnym biznesem. Albo przeprowadza się do Bushwick z 25 innymi współlokatorami i pracuje w kawiarni do 35 roku życia.

Ale Hublitz nie szuka spinoffa, aby to zbadać.

„Myślę, jak [showrunner] Chris Mundy zdecydował się na zakończenie było piękne i idealne. I nie powinno się z tym zadzierać. Myślę, że powinien żyć w tej przestrzeni na zawsze” – powiedziała.

POWIĄZANE: Reakcje na zakończenie „Ozark”: „Świetna seria, ale niezadowalające zakończenie”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button