Rozrywka

Packers nazwani prawdopodobnym miejscem lądowania dla Top NFL Pass Rusher

Plotki o Getty Trade nadal krążą wokół Roberta Quinna z Chicago Bears.

Green Bay Packers zostali wybrani wśród faworytów do rozdania jednego z najbardziej przerażających podań w NFL, mimo że już mogą pochwalić się obroną na poziomie mistrzowskim.

Obrońca krawędzi Bears, Robert Quinn, zdecydował się pominąć obowiązkowy minicamp na początku tego miesiąca, co dodatkowo podsyciło spekulacje, że może on być w drodze z Chicago.

Fox Bet w zeszłym tygodniu przedstawił kursy na następny cel Quinna, gdyby dyrektor generalny Bears, Ryan Poles, zdecydował, że nadszedł czas na zmiany. I chociaż bardzo rzadko zdarza się, że zespoły wymieniają graczy kalibru Pro Bowl w ramach swoich własnych dywizji, strona hazardowa wymieniła Packers jako drugie najbardziej prawdopodobne miejsce docelowe dla rushera.

Według Fox Bet, faworytami do zdobycia Quinna na dzień 18 czerwca byli Dallas Cowboys (+250), a następnie Packers (+300), Indianapolis Colts (+400), Miami Dolphins (+500), Cleveland Browns (+ 700) i Kansas City Chiefs (+700).

WSZYSTKIE najnowsze wiadomości Packers prosto do Twojej skrzynki odbiorczej! Dołącz do biuletynu Heavy on Packers tutaj!

Quinn był jednym z najbardziej udanych graczy NFL Pass Rushers w 2021 r.

GettyRobert Quinn (po lewej) z Chicago Bears rusza przeciwko Rickowi Wagnerowi (po prawej) z Green Bay Packers na Soldier Field 3 stycznia 2021 r. w Chicago, Illinois.

Jeśli Bears zdecydują się sprzedać Quinn Packers, równowaga sił w North Division NFC zmieniłaby się na korzyść Green Bay jeszcze bardziej dramatycznie niż obecnie.

Quinn zgarnął więcej zdobyczy z 18,5 razy niż każdy, kto podawał podania w NFL, z wyjątkiem TJ Watta z Pittsburgh Steelers, który 22,5 razy trafił do rywali z rozgrywającymi i został wybrany Obrońcą Roku w lidze. Worek Quinn ustanowił również jednosezonowy rekord Bears.

11-letni weteran to trzykrotna selekcja Pro Bowl, która ostatnio zdobyła zaszczyt w zeszłym sezonie i raz została uznana za All-Pro NFL. Jego i tak owocna kariera obejmuje 359 wślizgów, a także 107 wtargnięć na przegraną, 173 trafienia rozgrywającego, 101 worków, 32 wymuszone fumble i 20 podań obronnych, według Pro Football Reference.

Gdyby Quinn wylądował z Packers, dołączyłby do przepychaczy Rashana Gary’ego i Prestona Smitha, którzy prowadzili Green Bay w zeszłym sezonie z odpowiednio 9,5 workami i 9 workami.

Quinn szuka franczyzy oferującej szansę na natychmiastową wygraną

Robert Quinn, zawodnik GettyChicago Bears, nie wziął udziału w obowiązkowym miniobozie drużyny w czerwcu.

Quinn grał przez dwa lata w ramach pięcioletniego kontraktu o wartości 70 milionów dolarów, który podpisał z Bears w 2020 roku. Raporty o zamieszaniu między Quinnem a Bears nie wymieniają pieniędzy po stronie franczyzy jako jedynego problemu, ale także całego zespołu wydajność jako problem dla starzejącego się przechodnia, który w maju skończył 32 lata.

Brad Spielberger z Pro Football Focus zauważył 14 czerwca, że ​​jeśli Bears przejdą z Quinn, zaoszczędzą im prawie 13 milionów dolarów w stosunku do limitu wynagrodzeń i zapewnią zespołowi większą manewrowość, gdy przejdzie na nowe kierownictwo.

Czułem się, jakby Quinn trzymał się, by być weteranem, był możliwy, ale wymiana go z elitarnego sezonu 2021 ma zbyt wiele sensu.

W 2022 r. niedźwiedzie mogą zlikwidować 12,9 mln USD. Będzie na drugim miejscu w NFL z około 37 milionami dolarów https://t.co/EfA2zxZzV6

— Brad Spielberger, Esq. (@PFF_Brad) 14 czerwca 2022

„Czułem się, jakby Quinn trzymał się, by być weteranem, był możliwy, ale handel nim z elitarnego sezonu 2021 ma zbyt wiele sensu” – napisał na Twitterze Spielberger. „Niedźwiedzie mogą zebrać 12,9 miliona dolarów w 2022 roku. Byłby na drugim miejscu w NFL z około 37 milionami dolarów”.

Kevin Fishbain z The Athletic poinformował w środę, że decyzja Quinna o opuszczeniu minicampu wskazuje, że niezadowolenie istnieje również po jego stronie równania.

„Po nieobecności Quinna na obowiązkowym miniobozie weteranów trudno jest mieć pewność, że na początku sezonu pojawi się w tym składzie” – napisał Fishbain. „Zaginiony minicamp Quinna pozwala spekulować, że może nie chcieć być weteranem w zespole w okresie przejściowym. Mając po naszej stronie uprzedzenie do niedawna, Quinn nie robi tego 53-osobowego planu.

Więcej Heavy on Packers News

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button