Rozrywka

Packers wezwani do podpisania kontuzjowanej Star WR w celu wzmocnienia pod koniec 2022 r.

Trener Getty Matt LaFleur z Green Bay Packers rozmawia z rozgrywającym Aaronem Rodgersem nr 12 na uboczu podczas meczu z Dallas Cowboys na AT&T Stadium 6 października 2019 r. w Arlington w Teksasie.

The Green Bay Packers wypełnili swój pokój odbiorników w ciągu ostatnich kilku miesięcy między podpisaniem Sammy’ego Watkinsa a trzema odbiornikami, których wybrali w drafcie do NFL w 2022 roku, ale jest wielu, którzy sądzą, że wciąż mogą dodać do swoich szeregów znakomitego weterana przed sezon zaczyna się.

Po tym, jak Ian Rapoport z NFL Network poinformował 10 maja, że ​​wierzy, że Packers „zaangażują się” w rynek odbiorników free-agent po przeróbce, Bill Barnwell z ESPN ocenił pozostałe opcje i połączył punkty między Green Bay a byłym Cleveland. Gwiazdy Browns i Los Angeles Rams Odell Beckham Jr.

Beckham, który wygrał Super Bowl z The Rams w lutym, wciąż dochodzi do siebie po rozdarciu ACL, którego doznał podczas tego meczu i może nie być gotowy do ponownego wejścia na boisko do drugiej połowy sezonu 2022, ale jego okoliczności są dokładnie tym, dlaczego Barnwell uważa, że ​​mógłby być dobrą opcją dla Packerów. W rzeczywistości byłby wsparciem w późnym sezonie dla dowolnej drużyny, która postawi na to, aby dodać go do swojego składu.

Oto, co Barnwell napisał o powiązaniu Beckhama z Packerami:

Jeśli jakakolwiek organizacja może sobie pozwolić na cierpliwość, to właśnie Packers, biorąc pod uwagę, że Green Bay jest ogromnym faworytem do zdobycia czwartego z rzędu tytułu NFC North. Nikt nie może sobie pozwolić na lunatykowanie przez cały sezon, ale Packers mają wyraźniejszą ścieżkę do postseason niż większość i łatwiej jest im uzasadnić dodanie Beckhama teraz, nawet wiedząc, że mogą nie wyciągnąć z niego wiele do Halloween.

Jeśli Beckham może być facetem, którego widzieliśmy w The Rams w poprzednim sezonie, zanim dotrzemy do play-offów, byłoby to warte tego, co prawdopodobnie zapłacą Packers. Green Bay ma obecnie szansę na wygranie piątej rundy wyrównawczej za utratę odbiornika Marqueza Valdes-Scantlinga na rzecz The Chiefs, a teraz będzie w stanie podpisać kontrakt z Beckhamem bez narażania tego wyboru.

Najnowsze wiadomości Packers prosto na Twoją skrzynkę! Dołącz do biuletynu Heavy on Packers tutaj!

Dołącz do Heavy na Packers!

Beckman i Packers mieli wspólny interes w 2021 r.

W przeciwieństwie do większości innych wciąż dostępnych odbiorników weteranów na rynku, takich jak Julio Jones, Antonio Brown czy TY Hilton, Beckham i Packers mają wspólne zainteresowanie sobą w ostatnim czasie, które można ponownie rozpalić przed rozpoczęciem sezonu 2022.

Według Adama Scheftera z ESPN, Beckham miał „szczery interes” w przybyciu do Green Bay po tym, jak Cleveland przyznał mu zwolnienie pod koniec listopada zeszłego roku. Jednak podobno Packers nie chcieli zwiększyć wartości swojej oferty kontraktowej dla Beckhama i ostatecznie zobaczyli, jak zawarł on lepszą umowę z Baranami.

Kontrakt, który Beckham podpisał z LA, był w rzeczywistości czymś, czego Green Bay nie mógłby dopasować, gdyby próbował. The Rams zawierały zachęty dla Beckhama, które w oparciu o to, jak zakończyli w 2020 roku, nie wliczałyby się do limitu wynagrodzeń do 2022 roku, podczas gdy Packers radzili sobie lepiej w 2020 roku i musieliby znaleźć ten pokój na swoim pułapie wynagrodzeń w 2021 roku. Packers nie musieli też przesadzać z jednym z najlepszych skrzydłowych w lidze — Davante Adams — już na liście do play-offów.

Teraz, gdy Adams i głębokie zagrożenie Marquez Valdes-Scantling nie są już na liście płac, czy Beckham i Packers mogliby spróbować ponownie?

Packers mogą sobie pozwolić na obciążoną zachętami umowę z OBJ

W tym momencie Packers mogą nie czuć, że muszą dodać kolejnego odbiornika do swojego składu ze zdrową mieszanką doświadczonych facetów (Allen Lazard, Randall Cobb, Sammy Watkins) i młodych dolców (Amari Rodgers, Christian Watson, Romeo Doubs, Samori Toure ) na obóz treningowy jeszcze tego lata. Jeśli jednak Beckham jest gotów podpisać umowę, która opłaca się głównie dzięki zachętom, Packers mogą być kuszeni.

Istnieją trzy różne rodzaje zachęt, które mogą mieć sens dla Beckhama w jego następnym kontrakcie: czas gry, wydajność i zakończenie play-off. Pierwsze dwa będą najważniejsze dla Packerów, biorąc pod uwagę, że odchodzi od drugiej łzy ACL od końca 2020 r., Ale Beckham może nie mieć problemu z strzelaniem do księżyca na tych, którzy otrzymaliby uzasadnione szanse na zostanie ich nowym Nie 1 odbierający za każdym razem, gdy został dopuszczony do gry ponownie. Prawdziwe pytanie brzmi, czy Packers są skłonni zaryzykować w połowie sezonu (lub mniej) Beckham, zanim zobaczą większość swojego nowego pomieszczenia odbiorczego.

Packers nie będą mieli dużo więcej miejsca na caps niż w zeszłym roku, gdy podpiszą wszystkie swoje typy draftowe i skład treningowy na sezon 2022, ale są sposoby, aby znaleźć miejsce na obciążoną zachętami umowę z Beckhamem na książki.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button