Rozrywka

Paige DeSorbo i Craig Conover spotykają się –– Oto oś czasu ich związku

Nie bez powodu miłośnicy reality TV mają obsesję na punkcie związku Paige DeSorbo i Craiga Conovera. Występowanie odpowiednio w Summer House i Southern Charm doprowadziło ich do nakręcenia crossoverowego reality show. Chociaż po raz pierwszy spotkali się kilka lat wcześniej, dopiero spędzili razem 17 dni z rzędu, dzięki czemu naprawdę się poznali – i całkowicie to zakochali.

Teraz fani pary trzymają kciuki, aby mogli sprawić, by to działało na dłuższą metę. Oto oś czasu ich związku.

Artykuł jest kontynuowany pod ogłoszeniem od lutego 2021 do maja 2021

Według People, Paige i Craig pracowali razem, aby sfilmować pierwszy sezon Winter House w lutym 2021 roku. Chociaż w kwietniu zaczęły krążyć plotki o ich możliwym związku, Paige zaprzeczyła tym plotkom, ponieważ Craig wciąż spotykał się z Natalie Hegnauer. W maju 2021 Craig ogłosił, że on i Natalie zerwali, a źródła ujawniły, że między nim a Paige iskrzyło się romantycznie.

Źródło: Bravo

Obsada „Winter House”

Kontynuacja artykułu pod ogłoszeniem od czerwca 2021 do września 2021

Przez całe lato 2021 roku Paige i Craig nakręcili szósty sezon Summer House i zauważono, że spędzali razem mnóstwo czasu. Do września byli gotowi potwierdzić zasadność swojego związku na ślubie Kyle’a Cooke’a i Amandy Batuli. Paige powiedziała później, że „rzucili[n Instagram] story up”, kiedy byli „trochę pijani”, ale czekała na „odpowiednią scenerię” (i prawdopodobnie mniej alkoholu), aby naprawdę uczynić go oficjalnym na Instagramie.

Od października 2021 do grudnia 2021

W październiku 2021 r. Paige otwarcie opowiadała o swoim związku z Craig to Us Weekly. W listopadzie para czuła się na tyle komfortowo, że mogła spędzić Święto Dziękczynienia razem z rodziną Craiga. W grudniu tego roku w końcu zostali oficjalnymi kanałami na Instagramie, kiedy Paige udostępniła wypełnione PDA zdjęcie z imprezy okolicznościowej 8 sezonu Southern Charm. „Sew in love”, napisała, wyraźnie robiąc kalambur na temat kolekcji poduszek Craiga.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez PAIGE DESORBO (@paige_desorbo)

Od stycznia 2022 do marca 2022

Szczegóły dotyczące początku związku Paige i Craiga wyszły na jaw w styczniu 2022 roku. Opowiedziała Entertainment Tonight o tymczasowym trójkącie miłosnym, w którym była związana z Craigiem i jej romansem z Andreą Denver w Winter House.

„Craig nie był powodem, dla którego przestałam spotykać się z Andreą” – powiedziała. „Nie byłam niczyją dziewczyną [at the time]więc byłem bardzo w mentalności, tak naprawdę nie jestem winien żadnemu z tych facetów żadnego wyjaśnienia moich decyzji… Zdecydowanie grałem na boisku przez całą wiosnę, a na pewno przez całe lato”.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Oczywiście dramat nie położył kresu relacjom Paige i Criaga, ponieważ wyraźnie kontynuowali postęp w pozytywny sposób.

W lutym 2022 r. Craig otworzył się na temat związku, mówiąc: „Jesteśmy dla siebie największymi fanami… Myślę, że zawsze jej kibicuję, ona zawsze kibicuje mnie, co, szczerze mówiąc, zajdzie naprawdę daleko w związku”.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez PAIGE DESORBO (@paige_desorbo)

Dodatkowo ugruntowali swój status pary, współorganizowając walentynkowe zakupy na żywo na Instagramie i spacerując po czerwonym dywanie na Sports Illustrated Super Bowl Party.

od kwietnia 2022 do czerwca 2022

W kwietniu 2022 Craig ujawnił Bravo, że będzie otrzymywać informacje od Paige dotyczące przyszłych remontów jego domu – co jest dość poważną prośbą w każdym związku. Ostatni publiczny występ pary miał miejsce na MTV Movie and TV Awards: Unscripted 5 czerwca 2022 roku. Spędzili wieczór ramię w ramię z uśmiechami na twarzach, a także podzielili się słodkimi ujęciami z pobytu w hotelu w LA

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button