Rozrywka

Paige z Love Island brutalnie porzuciła randkę na Tinderze po tym, jak jego samochód się zepsuł

Gwiazda Love Island, Paige Thorne, wyznała, że ​​brutalnie porzuciła randkę na Tinderze po tym, jak jego samochód się zepsuł.

Walijski sanitariusz został połączony z asem rugby Jacquesem O’Neillem w willi ITV, który zwykł spotykać się ze swoją partnerką, Gemmą Owen.

Ale zanim dołączyła do serialu, Paige przeżyła koszmarną randkę w kinie – w której przystojniak „obficie się pocił” w kinie, zanim zostawiła go siedzącego na poboczu drogi.

O swojej „najbardziej zawstydzającej” randce opowiedziała swoim rodakom w sobotnim odcinku Love Island: Unseen Bits (18 czerwca).

24-letnia Paige powiedziała: „To była randka z Tindera, aż się wzdrygam na samą myśl o tym. Poszliśmy do kina i oglądaliśmy horror, a ten facet cały czas się pocił, jakby obficie się pocił”.

Paige powiedziała, że ​​​​porzuciła swoją randkę na Tinderze, gdy jego samochód się zepsuł (Zdjęcie: ITV) Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

Dami Hope zapytała: „Czy był przerażony, czy tylko dlatego, że był gorący?”, na co Paige przyznała, że ​​mogło to być połączenie obu, ale chciał, aby wróciła do domu.

Jednak jej randka przybrała brutalny obrót, gdy mężczyzna odwiózł ją do domu, ponieważ postanowiła szybko wyjechać, mimo że miał problemy z samochodem.

Paige kontynuowała: „Odwiózł mnie do domu i zamiast wyłączać samochód podczas rozmowy, zostawił włączone reflektory i rozmawiał ze mną. Jego samochód całkowicie się zepsuł.

Walijski sanitariusz otworzył się na temat swojej katastrofy na Love Island: Unseen Bits (Zdjęcie: ITV) Przeczytaj więcej Pokrewne artykuły

Nie mogła powstrzymać śmiechu, dodając: „Po prostu zostawiłam go tam! Po prostu wróciłam do domu i zostawiłam go siedzącego przed moim domem”.

Chłopcy byli wyraźnie zszokowani, ponieważ nie mogli uwierzyć w to, co usłyszeli, ale widać było, jak Gemma chichocze z katastrofy randkowej.

Dami powiedział: „To jest szczyt!” zanim Paige ujawniła swoją randkę, opuścił jego okno, aby powiedzieć jej, że rozładował się akumulator jego samochodu, ale nie wydawało się to obchodzić.

Paige po prostu powiedziała mu: „Dobrze!”

Gemma nie mogła powstrzymać się od chichotania (Zdjęcie: ITV) Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Zapytana, dlaczego chce dołączyć do Love Island, odpowiedziała: „W Swansea po prostu nie ma nikogo, kogo mogę znaleźć. Próbowałam i już nikogo tam nie ma”.

Przyznała, że ​​musi „wyrwać się i poszerzyć” swoje horyzonty.

Powiedziała, że ​​wejście do willi oznacza, że ​​nie musi przeglądać aplikacji randkowych, ponieważ wszyscy będą w jednym miejscu.

Paige dodała: „Nie muszę wychodzić i nie muszę przesuwać. Mam więc nadzieję, że teraz po prostu do mnie przyjdą!”

Love Island jest emitowany w dni powszednie w ITV i ITVHub.

Aby uzyskać więcej najnowszych wiadomości o showbiznesie z Daily Star, zapisz się do jednego z naszych biuletynów tutaj.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button