Rozrywka

Pakowacze rozstają się z szerokim odbiornikiem dawnych kowbojów

Trener Getty Matt LaFleur z Green Bay Packers rozmawia z Aaronem Rodgersem nr 12 z Green Bay Packers podczas czwartej kwarty w meczu z Chicago Bears na Lambeau Field 18 września 2022 roku w Green Bay w stanie Wisconsin. (Zdjęcie: Michael Reaves/Getty Images)

The Green Bay Packers oficjalnie udostępnili w poniedziałek jednego z młodych odbiorców tej organizacji.

Packers usunęli Osirusa Mitchella z listy rezerw rannych (IR) 19 września, na podstawie wiadomości transakcyjnej NFL. Nie odszedł jednak z pustymi rękami, ponieważ Green Bay podarował Mitchellowi pożegnalny prezent w postaci odszkodowania za kontuzję.

Przygoda odbiornika z Packerami nie trwała długo. Mitchell podpisał kontrakt z Green Bay pod koniec lipca, dołączając do składu treningowego organizacji z kilkoma znakami zapytania na stanowisku po tym, jak rozdał Davante Adamsa Las Vegas Raiders przed draftem NFL w 2022 roku.

Były wybitny kolegiata na Mississippi State University spędził czas z Birmingham Stallions z USFL, gdzie zgromadził 331 jardów i trzy przyłożenia na 47 przyjęciach. Mitchell był także członkiem drużyny treningowej Dallas Cowboys przed wylądowaniem w Green Bay.

Mitchell doznał kontuzji quada nieco ponad tydzień później, co ostatecznie sprawiło, że zrezygnował z kontuzji. Odbiorca później wyczyścił zrzeczenia, w którym to momencie Packers sprowadzili go z powrotem do IR.

Seria wydarzeń otworzyła szansę na jeden z dwóch wyników – albo Mitchell pozostanie z Packers na IR przez większą część sezonu, albo Mitchell domaga się odszkodowania za kontuzję i wcześniej szukał miejsca w innej franczyzie NFL. To był ostatni z dwóch scenariuszy, które zrealizowały się w poniedziałek.

Odbiorca nadal głównym znakiem zapytania dla pakujących po wygraniu niedźwiedzi

GettyWR Osirus Mitchell # 14, dawniej z Dallas Cowboys, reaguje na przegraną 16-3 z Pittsburgh Steelers podczas przedsezonowej gry NFL Hall of Fame, która odbyła się 5 sierpnia 2021 r. w Canton w stanie Ohio. (Zdjęcie: Emilee Chinn/Getty Images)

Mecz przechodzący przez Packers był fatalny w starciu z Minnesota Vikings w tygodniu 1, zbierając zaledwie 195 jardów w powietrzu i zero przyłożeń. Rozgrywający Aaron Rodgers również został czterokrotnie zwolniony i rzucił przechwycenie.

Green Bay z powodzeniem odbił się w niedzielę w meczu otwarcia domu w 2022 roku przeciwko Chicago Bears, zdobywając 27 punktów i łatwo wygrywając. Rodgers rzucił na 234 jardy i dwa przyłożenia, choć korpus odbierający wciąż pozostawiał wiele do życzenia.

Sammy Watkins był jedynym łapaczem podań Packersa, który zdobył ponad 38 jardów, pokonując trzy przyjęcia na 93 jardy. Początkujący debiutanci z Green Bay również pojawiali się powoli, a mianowicie Christian Watson, selekcjonowany w drugiej rundzie.

Packers WR Watson udowadnia, że ​​nie ma wpływu na pierwsze 2 mecze NFL

GettyWR Christian Watson # 9 z Green Bay Packers na uboczu podczas meczu z Chicago Bears na Lambeau Field 18 września 2022 roku w Green Bay w stanie Wisconsin. (Zdjęcie: Michael Reaves/Getty Images)

Watson zaliczył tylko trzy chwyty na dziewięć jardów w meczu z Bears Sunday, po dwóch łapach na 34 jardy w pierwszym tygodniu. Watson również stracił to, co byłoby łatwym przyłożeniem w pierwszym zagraniu z bójki przeciwko Wikingom.

Kristopher Knox z Bleacher Report w poniedziałek przedstawił hojną ocenę Watsona jako „pracy w toku” po dwóch kolejnych słabych występach.

Przez pierwsze dwa tygodnie Watson nie był znaczącym czynnikiem w przechodzącej grze. … Podczas celowania otrzymał ocenę rozgrywającego tylko 87,2. Dla porównania, Rodgers ma ogólną ocenę 94,5.

Dobrą wiadomością jest to, że Watson wciąż ma dużo czasu na odreagowanie. Opuścił większość obozu i przedsezonu, gdy wracał do zdrowia po czerwcowej operacji kolana. Jego chemia z Rodgersem jest zrozumiała.

Romeo Doubs, kolega debiutant Watsona, w swoich dwóch pierwszych meczach zgromadził zaledwie sześć zdobyczy na dystansie 64 jardów. Zarówno Watson, jak i Doubs nie znaleźli jeszcze strefy końcowej.

Więcej Heavy on Packers News

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button