Rozrywka

Pałac podobno „wściekły” z powodu „dziwacznego języka” księcia Harry’ego podczas wywiadu, mówi królewski ekspert

Książę Harry skomentował w niedawnym wywiadzie, że chroni królową i podobno nie pasowało to do pałacu. Według królewskiego korespondenta Russella Myersa pałac był „wściekły” na „dziwaczny język” Harry’ego.

Meghan Markle i książę Harry | Karwai Tang/WireImage

Ekspert odpowiada na doniesienia, że ​​książę Harry był „zdenerwowany” podczas Platynowego Jubileuszu

Myers, korespondent Daily Mirror, podzielił się swoimi przemyśleniami na temat księcia Harry’ego w australijskim Dziś pokazać. Zauważył, że rzeczy wydawały się „bardzo, bardzo mroźne”, gdy Harry i Meghan uczestniczyli w Platynowym Nabożeństwie Dziękczynienia.

„Czy Harry jest zdenerwowany, jak myślisz?” Gospodarz Richard Wilkins zapytał: „A jeśli tak, to dlaczego?”

Myers odpowiedział: „Cóż, mogę sobie wyobrazić, że może być nieco zaniepokojony tym, co się stało, ponieważ został całkowicie zignorowany. Było kilka zdjęć, na których trzymali się cicho podczas Trooping the Colour, pierwszego wydarzenia w czwartek obchodów Platynowego Jubileuszu”.

Kontynuował: „Było kilka długich soczewek, w których mieszali się z rodziną, Meghan wyglądała na całkiem samotną”.

Myers dodał: „Kiedy siedziałem kilka stóp od Harry’ego i Meghan, kiedy weszli William i Kate, a także Charles i Camilla, nie było żadnego kontaktu wzrokowego”.

Myers powiedział, że nabożeństwo było „jedynym razem, kiedy naprawdę widzieli rodzinę – tutaj nie było żadnych uroczystości, nie było chodzenia po herbatę i ciasto”.

Dodał: „Wydaje się, że nadal jest bardzo, bardzo mroźno. Myślę, że jeśli Harry szukał jakiegoś fragmentu, to był daleko od tego.

Wywiady księcia Harry’ego sprawiły, że pałac był „całkowicie wściekły”, dzieli się z ekspertami

Kiedy Wilkins zauważył: „Nie możesz mieć ciastka i go zjeść, Russell. Jedno słowo: Oprah – zgodził się Myers.

„Ależ oczywiście. Ludzie, z którymi rozmawiam, pałac na co dzień, którzy są oczywiście bardzo, bardzo dobrze powiązani z najlepszymi graczami. Wciąż są wściekli”.

Kontynuował: „Nie możesz przejść do międzynarodowej telewizji, przeprowadzić wywiadu z Oprah Winfrey, narzekać na swoje traktowanie z rodziną, a następnie usiąść z nimi, kiedy nadal udzielasz wywiadów”.

Podczas wywiadu podkreślono „dziwaczny język” księcia Harry’ego

Mówiąc o ostatnim wywiadzie Harry’ego z NBC DziśMyers powiedział: „Harry udzielał wywiadu zaledwie kilka tygodni temu, kiedy był na Igrzyskach Invictus”.

Kontynuował: „To był taki dziwaczny język, był tam, by chronić królową. A te sprawy nie idą zbyt dobrze”.

Myers dodał: „A więc, jeśli ma zostać naprawiony, ten związek, to pod mostem musi być trochę więcej wody”.

Królowa spotkała się jednak ze swoją prawnuczką, gdy książę Harry i Meghan byli w Wielkiej Brytanii na Platynowym Jubileuszu.

„Sam fakt, że nie pozostali zbyt długo – byli w samolocie z powrotem do Kalifornii, zanim nawet konkurs się skończył” – zauważył Myers. „Myślę, że to bardzo dużo mówi o tym, jak napięte są relacje”.

POWIĄZANE: Królewski ekspert oskarża księcia Harry’ego i Meghan Markle o zachowywanie się jak „rozdrażnione nastolatki” na platynowym jubileuszu

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button