Rozrywka

Pamiętnik księcia Harry’ego może ulec zmianie po „Peak Rage”, mówi dziennikarz

TL; DR:

  • Pamiętnik księcia Harry’ego ma zostać wydany przed końcem 2022 roku.
  • Królewski dziennikarz mówi, że książę Harry może wprowadzić zmiany po udzieleniu wywiadów podczas „szczytu wściekłości” z rodziną królewską.
  • Inny królewski dziennikarz uważa, że ​​książę Harry „chce mówić tylko o sobie”.

Możliwe są zmiany we wspomnieniach księcia Harry’ego. Chociaż uważa się, że udział księcia Sussex w jego wyczekiwanej książce dobiegł końca, królewski dziennikarz mówi, że może mieć „drugie myśli”. O czym konkretnie? Siadać do wywiadów z ghostwriterem podczas „szczytu wściekłości” na Wielką Brytanię, rodzinę królewską i księcia Williama.

Książę Harry podobno pracuje z ghostwriterem nad swoimi wspomnieniami

Współautorem Harry’ego w jego wspomnieniach jest podobno ghostwriter JR Moehringer. Według Page Six, wielokrotnie nagradzany autor i dziennikarz otrzyma na ten projekt milion dolarów.

Moehringer ma za sobą historię pisania głośnych książek. Służył jako ghostwriter w autobiografii Andre Agassi z 2009 roku, otwarty. Tymczasem pamiętnik Harry’ego, który, jak powiedział, będzie „intymny” i „serdeczny”, jest podobno ukończony.

Książę Harry może mieć „drugie myśli”

” src=”https://www.youtube.com/embed/oPmLZynEPaY?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Zmiany w pamiętnikach Harry’ego mogą być w drodze. Richard Kay, felietonista Daily Mail i przyjaciel księżnej Diany, powiedział True Royalty TV Królewski Beatwedług Lustra, jest bardzo realna możliwość, że ma „drugie myśli”.

„Wciąż istnieje możliwość, że prośby rodziny królewskiej nie ucichły, a Harry zastanawia się, kiedy w ogóle publikuje tę książkę” – powiedział.

Kay kontynuowała, mówiąc, że udział Harry’ego w pamiętniku zakończył się około stycznia 2022 roku, kiedy był szczególnie zły na swoją rodzinę.

— Wierzymy, że książka została ukończona około stycznia — przynajmniej udział Harry’ego w niej — wywiady. To było naprawdę, gdy Harry wciąż był w szczytowej wściekłości na Wielką Brytanię, na rodzinę królewską, na swoje rodzeństwo i rodzinę – powiedział.

„Od tego czasu nastąpiło pewne zbliżenie” – dodał Kay. „Widzieliśmy to na Jubileuszu, Harry próbował trochę to uspokoić. Czy będzie chciał poprawić to, co napisał? Wszystkie te rzeczy muszą przechodzić przez jego umysł.

Książę Harry może nie krytykować rodziny królewskiej w swoich pamiętnikach: „Chce mówić o sobie”

Od czasu ogłoszenia pamiętnika z lipca 2021 roku pojawiły się spekulacje dotyczące tego, co Harry będzie omawiał. Czy „dokładny i całkowicie prawdziwy” opis jego życia skupi się głównie na śmierci Diany?

A co z jego macochą, Camillą Parker Bowles? Czy Harry uwzględni jakieś historie o księżnej Kornwalii, które mogą rzucić na nią negatywne światło i potencjalnie zniweczyć jej szanse na popularność w Ameryce?

Potem, oczywiście, jest związek Harry’ego z księciem Williamem i księciem Karolem. Nie wspominając już o przeprowadzce jego i Meghan Markle do Kalifornii po ustąpieniu ze stanowiska starszych członków rodziny królewskiej.

Wspomnienia Harry’ego mogą być „podpaloną książką”. Jednak Ingrid Seward, królewski ekspert i redaktor naczelny Majesty Magazine, uważa, że ​​nie będzie miał na celu rodziny królewskiej.

„Mam wrażenie, że Harry nie jedzie [to] zapukać do członków jego rodziny” – powiedziała Królewski Beat. „Chce mówić o sobie, swoich uczuciach i przebudzeniu. A ghostwriter jest naprawdę bardzo, bardzo dobrym pisarzem i ma sposób na słowa, które mogą to wszystko ogarnąć.

„Nie sądzę, żeby Harry musiał mówić coś nieprzyjemnego o kimkolwiek w tej książce” – dodała.

W chwili pisania tego tekstu data wydania pamiętnika Harry’ego nie została ogłoszona.

POWIĄZANE: Książę Harry ma „niezbyt mały problem” ze swoimi nadchodzącymi wspomnieniami — ekspert

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button