Rozrywka

Parker i Savannah opowiadają, jak to było mieszkać z byłym Parkera na „Buckhead Shore” (WYŁĄCZNIE)

Na Buckhead Shore jest już bałagan, a serial nie miał jeszcze nawet premiery w MTV. Spektakl śledzi grupę prawdziwych przyjaciół, którzy spędzają lato w rodzinnym domu nad jeziorem. Wśród obsady jest Parker Lipman, jego obecna dziewczyna Savannah Gabriel i jego była dziewczyna Katie Canham. Czy możemy powiedzieć „złoto telewizji reality”?

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Premiera Buckhead Shore w MTV odbędzie się 23 czerwca 2022 r., a widzowie z pewnością będą się zastanawiać, co wydarzyło się między Parkerem i Katie przed filmowaniem, co spowodowało ich zerwanie. Distractify rozmawiało wyłącznie z obsadą Buckhead Shore przed premierą, aby dowiedzieć się więcej o dynamice między nimi trzema oraz o tym, gdzie teraz stoją Parker i Katie.

Źródło: MTV

Katie, Bethania i DJ z „Buckhead Shore”.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąWięc, co się stało między Parkerem i Katie w „Buckhead Shore”?

Wydaje się, że nie ma jednego pojedynczego incydentu, który doprowadził do ostatecznego upadku Parkera i Katie jako pary. Parker wyjaśnił Distractify, że byli „włączeni i zerwani przez ostatnie cztery lata”.

Wiemy więc, że jest tam dużo chaotycznej historii, a także (wydaje się) pod tym wszystkim przyjaźń. W rzeczywistości spędzili trochę czasu w domu nad jeziorem, kiedy wpadli na pomysł na przedstawienie.

„To jest oczywiście ktoś, kogo kocham” – powiedział Parker o swojej byłej Katie. „Kiedy prezentowaliśmy przedstawienie, byliśmy w moim domu nad jeziorem w kwarantannie. Więc już skakaliśmy sobie do gardeł [because of] kwarantanna i to w zasadzie to, co sprzedało program od samego początku”.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez KATIE V CANHAM (@ktcanham)

Dodał, że przebywanie pod jednym dachem ze swoją byłą i obecną dziewczyną stanowiło dla niego „bitwę wewnętrzną”, gdy próbował wymyślić, jak radzić sobie z atmosferą. Ale ponieważ wydaje się, że nie doszło do wielkiego wybuchu, który doprowadził do zerwania Parkera i Katie, można śmiało powiedzieć, że między nimi nie ma złej krwi.

Artykuł kontynuuje poniżej reklamaParker i Savannah mogą już nie być razem.

Chociaż Parker nie powiedział, czy on i Savannah nadal są razem (po zakończeniu zdjęć do Buckhead Shore), na żadnym z ich kont na Instagramie nie ma dowodów sugerujących, że nadal są silni. Mogliby po prostu woleć, aby wielkie ujawnienie statusu ich związku pozostało prywatne do końca sezonu.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez sav (@saavannnah)

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Jednak fakt, że nie ma żadnych postów ze sobą lub ze sobą, jest bardzo wymowny. I, jeśli mamy być szczerzy, trochę niepokojące dla fanów, którzy z pewnością będą chcieli trzymać Parkera i Savannah razem.

Czy gwiazdy „Buckhead Shore” Katie i Savannah dogadują się teraz?

Niezależnie od tego, co dzieje się z Parkerem i Savannah w tym sezonie, Katie i Savannah były w stanie zbudować własną więź w domu nad jeziorem.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

„To było zdecydowanie niezręczne i gorączkowe”, powiedziała nam Savannah, dzieląc dom ze swoim chłopakiem i jego byłym. „I wiesz, z kamerami i alkoholem, zdecydowanie zrobiło się bardzo bałagan, ale w sumie był to naprawdę fajny czas. I myślę, że ja i Katie trochę się przez to związaliśmy, ponieważ oboje naprawdę troszczyliśmy się o Parker i oboje jesteśmy mili czujemy się niezręcznie i nieswojo. Więc połączyło nas to.

Źródło: MTV

Katie z „Buckhead Shore”.

To może nie być bałagan, na który widzowie mają nadzieję, gdy Parker utknął w środku, ale jest to odświeżająca zmiana, a i tak na pewno będzie mnóstwo dramatów gdzie indziej.

Oglądaj Buckhead Shore w czwartki o 21:00 czasu wschodniego na MTV.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button